5 می 2021 رپورتاژ 0

کیش یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری ایران است و برای هر گردشگری با هر علاقه و سلیقه‌ای مقصد گردشگری ایده‌آلی محسوب می‌شود. در ادامه شما را برای خرید بلیط هواپیما ارزان کیش راهنمایی می‌کنیم و مناسب‌ترین زمان برای خرید بلیط هواپیما کیش با کمترین قیمت را نیز بیان می‌کنیم. در پایان مقاله هم با یکی از بهترین سامانه‌های خرید بلیط ارزان کیش و رزرو هتل کیش آشنا می‌شویم.

بلیط هواپیما کیش رادار 361

 بلیط هواپیما ارزان کیش

بلیط‌های هواپیما به دو دسته چارتری و سیستمی تقسیم می‌شود. قیمت بلیط‌های چارتری در بسیاری از مواقع ارزان‌تر از بلیط‌های سیستمی هستند؛ زیرا بلیط‌های چارتری درواقع بلیط‌های صندلی‌های اجاره‌شده هواپیما توسط آژانس‌های مسافرتی هستند و آژانس‌های مسافرتی این بلیط‌ها را گاهی اوقات با توجه به شرایط پرواز با قیمت بسیار کمتر از قیمت بلیط‌های سیستمی به فروش می‌رسانند.

قیمت بلیط چارتری کیش در زمان‌هایی که جزو ایام پیک به کیش نیستند و جزو ایام Low season هستند، به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌یابد و گاهی اوقات در این ایام بسیار ارزان‌تر از بلیط سیستمی کیش است. منظور از ایام پیک ایامی است که تقاضای سفر به کیش بسیار افزایش می‌یابد و به بیشترین میزان خود می‌رسد. فصل Low season به زمان‌هایی گفته می‌شود که از سفر به کیش استقبال چندانی نمی‌شود و تقاضای سفر به این جزیره به کمترین میزان خود می‌رسد.

چنانچه در آخرین ساعات باقی‌مانده به پرواز ظرفیت هواپیما تکمیل نشود و به‌طورکلی تقاضای کمی برای سفر به کیش وجود داشته باشد، بلیط چارتری کیش ما با قیمت بسیار مناسب و ارزانی تحت عنوان بلیط لحظه آخری عرضه می‌شود. گاهی اوقات قیمت بلیط لحظه آخری کیش نسبت به بلیط چارتری کیش در چند روز قبل از پرواز و بلیط سیستمی بسیار ارزان‌تر است و اختلاف قیمت فاحشی بین این بلیط‌ها دیده می‌شود؛ بنابراین زمانی که بلیط لحظه آخری کیش عرضه می‌شود، بهترین فرصت برای خرید بلیط ارزان را در اختیار دارید و می‌توانید بلیط هواپیما کیش را با کمترین قیمت تهیه کنید

البته بلیط لحظه آخری در فرصت بسیار محدود و به‌صورت فوری عرضه می‌شود و تنها افرادی متمایل به خرید بلیط لحظه آخری کیش هستند که روز و ساعت سفر برایشان مهم نباشد و کاملاً آماده سفر باشند.

چه شرکت‌های هواپیمایی پرواز کیش را دارد؟

به دلیل اینکه کیش متقاضی بسیار زیادی دارد و جزو پرترددترین پروازها محسوب می‌شود، هواپیماهای شرکت‌های هواپیمایی زیادی پرواز کیش دارند که نام آن‌ها به شرح زیر است:

 • زاگرس
 • سپهران
 • ماهان
 • ایران ایر
 • ایران ایرتور
 • آتا
 • کیش ایر
 • معراج
 • تابان

البته بیشتر پروازهای کیش توسط شرکت هواپیمایی کیش ایر انجام می‌شود که متعلق به منطقه آزاد کیش است. هواپیماهای شرکت هواپیماهای ایران ایر نیز پروازهای زیادی به کیش دارند

بلیط هواپیما کیش رادار 361

چه زمانی بلیط هواپیما ارزان کیش را بخریم؟

سه ماه تابستان به دلیل افزایش دما و رطوبت غیرقابل تحمل جزیره کیش، تقاضا برای سفر به کیش به حداقل میزان خود می‌رسد و طبیعتا قیمت بلیط هواپیما کیش به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌یابد. اسفندماه (مخصوصاً اواسط ماه روزهای ۲۰ تا ۲۵ ماه) نیمه دوم فروردین، ماه‌های اردیبهشت و خرداد و فصل پاییز (تا اواخر آذر) نیز جزو ایام Low season کیش محسوب می‌شود.

اسفند زمان کاملاً مناسبی برای سفر ارزان به کیش است؛ زیرا در این ماه هم بلیط هواپیما ارزان کیش تور ارزان کیش به‌دفعات عرضه می‌شوند (قیمت هتل‌ها نیز کاهش می‌یابد) و هم جزیره آب‌وهوای مناسبی دارد. ماه رمضان و ایام عزاداری نیز مناسبی برای خرید بلیط هواپیما ارزان کیش هستند. درضمن قیمت بلیط هواپیما در عصر و آخر شب نیز نسبت به سایر زمان‌ها کمتر است.

بلیط هواپیما کیش رادار 361

خرید بلیط هواپیما کیش و هتل کیش با رادار۳۶۱

رادار۳۶۱ یک موتور جستجوی قوی برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل با کمترین قیمت ممکن است. شما می‌توانید با تعیین مبدأ و مقصد و تاریخ سفرتان در رادار و کلیک روی آیکون جستجو، تمام پروازهای قابل‌خرید آن مسیر را که در سامانه‌های مختلف ثبت شده‌اند، مشاهده و ارزان‌ترین بلیط را انتخاب کنید؛ بنابراین رادار رامی توان یکی از بهترین سامانه‌های آنلاین خرید بلیط هواپیما ارزان کیش و بلیط لحظه آخری کیش دانست

خرید بلیط هواپیما مزایای زیادی دارد که به شرح زیر هستند:

 • قابلیت مرتب‌سازی پروازها بر اساس ارزان‌ترین قیمت، پیشنهاد رادار کوتاه‌ترین مدت‌زمان پرواز نزدیک‌ترین زمان به زمان خرید بلیط
 • فیلتر کردن پروازها بر مبنای ساعت پرواز شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی و نوع هواپیما
 • امکان مشاهده مدت زمان پرواز نوع هواپیما سایت کلیک کردن روی گزینه جزئیات پرواز
 • لغو آسان بلیط سیستمی و استرداد وجه بلیط با قوانین شرکت هواپیمایی موردنظر
 • مشاهده ارزان‌ترین قیمت بلیط موردنظر در ۳ روز قبل و بعد از روز پرواز مشخص شده

شما می‌توانید علاوه بر خرید بلیط هواپیما کیش برای رزرو هتل کیش نیز از رادار استفاده کنید. برای انجام این کار تنها باید شهر مقصد، تاریخ ورود و خروج و ظرفیت اتاق موردنظر خود (این گزینه اختیاری است) را انتخاب کنید تا فهرست تما قیمت‌های هتل‌های شهر تعیین‌شده را که از سوی سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات رزرو هتل ، ارائه شده است، ببینید و کمترین قیمت را انتخاب کنید.

مرتب‌سازی و فیلتر کردن هتل‌ها نیز مانند مرتب‌سازی و فیلتر کردن پروازها در رادار۳۶۱ امکان‌پذیر است. برای مرتب‌سازی هتل‌ها می‌توانید از گزینه‌هایی مثل پیشنهاد رادار، بالاترین امتیاز، بیشترین نظرات و کمترین قیمت استفاده کنید. برای فیلتر کردن هتل‌ها نیز گزینه‌هایی مثل نوع اقامتگاه امکانات و امتیاز هتل در اختیار شما قرار دارد.

فیلتر کردن هتل‌ها بر اساس ویژگی‌های خاص نیز امکان‌پذیر است. مثلاً شما می‌توانید هتل‌های کیش را براساس نزدیکی به مراکز خرید، دریا، یا برخورداری از چشم‌انداز دریا یا ساحل اختصاصی یا امکان انجام بازی‌های آبی در آن‌ها، فیلتر کنید.

مشاهده قیمت اتاق‌های یک‌تخته، دوتخته و سایر اتاق‌ها به‌زای هر شب اقامت یا زمان تعیین‌شده برای اقامت، یکی دیگر از ویژگی‌های شاخص رادار ۳۶۱ است.

در ضمن شما می‌توانید در صفحه اصلی رادار ۳۶۱ ارزان‌ترین قیمت‌های هتل‌های پرگردشگر‌ترین شهرهای ایران یعنی اصفهان، یزد، کیش، قشم و تهران را نیز ببینید.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...