11 دسامبر 2021 رپورتاژ 0

بسیاری از گزارش‌های اخیر بیان کرده‌اند که اگرچه باشگاه‌های ورزشی پس از تعطیلی به دلیل شیوع ناگهانی همه‌گیری، دوباره بازگشایی می‌شوند، اما همچنان قرار گرفتن در مکان‌های سرپوشیده و پر جمعیت، توصیه نمی‌شود. استفاده از ‌اپلیکیشن بدنسازی یکی از بهترین راه‌های موجود برای ورزش در فضای باز و خانه محسوب می‌شود که می‌توان به راحتی از جلسات تمرینی این ‌اپلیکیشن‌ها بهره مند شد. علاوه بر خطرات موجود در باشگاه در دوران همه گیری کرونا، دلایل بسیاری نیز وجود خواهد داشت که استفاده از ‌‌اپلیکیشن بدنسازی را به عنوان یک روش تاثیرگذار و سودمند معرفی می‌کند.

اپلیکیشن بدن سازی

چرا باید از ‌‌اپلیکیشن بدنسازی استفاده کنیم؟

این روزها سلامتی و تناسب اندام یکی از دغدغه‌های اصلی‌ مردم جامعه است. همه گیری اخیر، وضعیت بهداشت و درمان جهان را دچار تغییر کرده و نگرانی‌های زیادی‌ را در مورد استاندارد زندگی افراد ایجاد نموده است. در حالی که ایمنی‌ بدن هر روز کاهش می‌یابد و عفونت و ویروس‌ها موجود در هوا در حال افزایش هستند، مراقبت از سلامتی به یکی از نگرانی‌های اساسی مردم تبدیل شده است.

از این رو،‌ حضور در باشگاه‌ها و ورزشگاه‌ها ریسک بالایی را برای ما ایجاد خواهد کرد و بسیاری از مردم ورزش در خانه را به شرکت در باشگاه‌های بدن سازی و تناسب اندام ترجیح می‌دهند. در ادامه این مقاله قصد داریم به چند مورد از مهمترین مزایای استفاده از ‌‌اپلیکیشن بدنسازی اشاره کنیم.

 1. پیگری اهداف با استفاده از ‌اپلیکیشن بدنسازی

زمانی که شما اهداف ورزشی خود را برای رسیدن به اندام ایده آل تعین نموده اید، پیگیری پیشرفت و پایبندی به برنامه خود، یکی از اصلی‌ترین موضوعات پیرامون هدف شما است. با استفاده از ‌اپلیکیشن بدنسازی Fitnesskar.com می‌توانید اهداف خود را به صورت روزانه بررسی نمایید و از درستی مسیر خود آگاه شوید. بسیاری از ما یک رژیم تناسب اندام را شروع می‌کنیم اما در نهایت تنها برای چند روز تمرینات مربوطه را انجام می‌دهیم. به این دلیل است که ما برای بهبود سلامت خود مصمم و متعهد نیستیم. بنابراین، داشتن یک اپلیکیشن سلامت و تناسب اندام به شما کمک می‌کند تا به طور موثر به رژیم خود پایبند بمانید.

این اپلیکیشن، اهداف و پیشرفت شما را ردیابی می‌کند و همچنین از نظر روانی به شما انگیزه می‌دهد تا قدم‌های بیشتری را برای رسیدن به اندام ایده آل خود بردارید. علاوه بر این، یک اپلیکیشن سلامت و تناسب اندام با یادآوری زمان ورزش کردن، احساس مسئولیت پذیری بیشتری را در شما ایجاد می‌کند.

 1. ایده‌های تمرینی رایگان دریافت کنید

‌اپلیکیشن بدنسازی دارای وبلاگ‌ها و مقالات رایگانی است که بهترین و مؤثرترین ایده‌های تمرینی را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما را در دستیابی به اهدافتان کمک می‌کند. همچنین دارای برنامه‌های ورزشی و دستورالعمل‌های رایگانی است که شما می‌توانید به راحتی و تنها با استفاده از این امکانات رایگان به اهداف خود در سلامت و تناسب اندام برسید. در کنار امکانات رایگان، امکانات ویژه‌ای نیز قرار دارد که برای اهداف حرفه ای تر و سطوح بالا مورد نیاز هستند.

اپلیکیشن بدن سازی

 1. دستیابی آسان در همه جا

بسیاری از اپلیکیشن‌های بدنسازی دارای امکانات آفلاین هستند و شما می‌توانید در هر زمان و مکانی از این اپ استفاده نمایید. به طور کلی باشگاه و کلاس ورزشی شما همواره در جیب شما قرار دارد و تمامی فیلم‌ها و دستور العمل‌های ورزشی، در اختیار شما است.

 1. کنترل رژیم غذایی

هر کسی که مایل به حفظ تناسب اندام است، باید یک برنامه غذایی خاص را دنبال کند. ‌اپلیکیشن بدنسازی می‌تواند کالری و مواد مغذی شما را بر اساس میزان غذای دریافتی در طول روز و شب کنترل کند.

 1. ایجاد اهداف شخصی سازی شده

هنگامی که ورزش را شروع می‌کنید، باید اهداف واقع بینانه تعیین کنید. بنابراین، می‌توانید از اپلیکیشن‌های موبایل برای سلامتی و تناسب اندام و برای‌ تعیین اهداف واقع بینانه و دستیابی به آن‌ها استفاده کنید. ممکن است برای دویدن ماراتن برنامه ریزی کنید، اما در درجه اول این احتمال وجود دارد که بدن شما کاملاً برای آن آماده نباشد. یک برنامه ردیاب سلامت و تناسب اندام به شما کمک می‌کند اهداف واقع بینانه ای را تعیین کنید و بدون موانع زیادی به آن‌ها برسید.‌

این برنامه از جلسات تمرینی زیادی تشکیل شده است تا به شما در تعیین اهداف واقعی کمک کند و نکاتی را برای دستیابی به آن‌ها به طور موثر ارائه می‌دهد. علاوه بر این، به شما پیشنهاد می‌کند تا در تمرینات خود، تغییراتی ایجاد کنید تا به رژیم خود پایبند بمانید.

 1. مقابله با تنبلی برای ورزش کردن

همگی ما باید قبول کنیم که در برخی مواقع، برای رفتن به باشگاه و ورزش کردن، دچار تنبلی می‌شویم و ورزش خود را به زمان‌های دیگری موکول می‌کنیم. ‌اپلیکیشن بدنسازی مانند یک راهنما عمل نموده و به شما کمک می‌کند انگیزه خود را برای ادامه رژیم و برنامه ورزشی خود حفظ کنید؛ این کار به وسیله هشدارها و یادآوری‌های این اپلیکیشن، صورت می‌گیرد.

 1. ارائه مربیان سلامت شخصی

فناوری‌های تلفن‌های هوشمند اکنون زندگی را آسان تر کرده اند. دیگر نیازی به پیدا کردن مربی تناسب اندام نخواهید داشت. ‌اپلیکیشن بدنسازی با توجه به شخصی سازی برنامه‌های ورزشی و غذایی شما، مانند یک مربی در کنارتان خواهد بود و به پیشرفت و سلامت شما کمک می‌کند. برخی از برنامه‌ها نیز دارای مربیان سلامت شخصی با قیمت‌های مقرون به صرفه هستند. مربی برای تمرینات حرفه‌ای و رسیدن به اهداف ورزشیتان به شما کمک می‌کند و برنامه شما را پیگیری خواهد کرد.

 1. کمک به کاهش یا افزایش وزن

یکی از مهم‌ترین مسائل در زمینه ورزش کردن، رژیم کاهش یا افزایش وزن در جهت سلامت کلی بدن است. با استفاده از این ‌اپلیکیشن می‌توانید در مدت زمان کوتاهی و تنها با رعایت استمرار و انجام تمرینات ورزشی، به وزن ایده آل خود دست یابید.

آیتم‌های موجود در ‌اپلیکیشن بدنسازی

امروزه تعداد زیادی از ‌‌اپلیکیشن‌های بدنسازی و تناسب اندام وجود دارند که به شما این‌ امکان را می‌دهند تا در خانه به صورت حرفه‌ای و پیشرفته ورزش کنید. برخی از آن‌ها نسبت به سایرین پیشرفته تر هستند و شما می‌توانید بسته به سلیقه خود، انواع مختلف آن‌ها را انتخاب کنید.

اپلیکیشن بدن سازی

فناوری موجود در این برنامه‌ها می‌تواند باورنکردنی باشد و مزایای‌ شگفت انگیزی برای کاربران خود دارند. به عنوان مثال، برخی از برنامه‌ها می‌توانند با دستگاه‌های دیگر (مانند ترازو، مانیتور ضربان قلب و غیره) که برای ردیابی خودکار پیشرفت کاربر استفاده می‌شوند، همگام شوند و در این صورت نیاز به وارد کردن دستی داده‌ها نخواهد بود.

‌اپلیکیشن بدنسازی مانند یک ایستگاه سلامتی است‌ که در آن می‌توانید تمام پارامترهای سبک زندگی خود مانند تعداد قدم‌ها، رژیم غذایی، مصرف آب، پارامترهای خون و روال تمرین را زیر نظر داشته باشید. برای ثبت همه این موارد، نیازی به استفاده از‌ دفتر برنامه ریزی ندارید و می‌توانید در این اپلیکیشن تمامی تغیرات را ثبت نمایید. برنامه‌های تناسب اندام به بهبود عادات سبک زندگی شما کمک می‌کنند و تأثیرات مثبتی بر سلامت شما خواهند داشت.

برخی دیگر از امکانات موجود در ‌‌اپلیکیشن بدنسازی عبارتند از:

 • توانایی تعیین و پیگیری پیشرفت به سمت اهداف
 • توانایی ردیابی سطوح فعالیت و افزایش تدریجی زمان و تکرار
 • امکان مشاهده پیشرفت از طریق برنامه (و در برخی موارد به صورت آنلاین در قالبی که به آن‌ها امکان می‌دهد پیشرفت خود را در مقایسه با سایرین مشاهده کنند.)
 • توانایی آموزش‌ کنترل ضربان قلب و نظارت بر پیشرفت
 • یادآور نوشیدن آب
 • محاسبه وزن ایده آل شما بر حسب اطلاعات وارد شده
 • امکان تکرار چند باره تمرینات
 • و…

بهترین اپ بدن سازی

شرکت‌های زیادی وجود دارند که در حال ساخت ‌اپلیکیشن‌های بدنسازی برای توسعه سلامت و تناسب اندام هستند. اکنون که از برخی از مهم‌ترین مزایای برنامه‌های سلامتی آگاه شده اید، لازم است اقدام به نصب یکی از این اپلیکیشن‌ها نمایید و از مزایا و فواید ان بهره مند شوید. ‌اپلیکیشن بدنسازی فیتنس کار با طراحی منحصر به فرد و ویژه‌ای که دارد، جزو یکی از بهترین اپ‌های بدن سازی و فیتنس‌ با زبان فارسی محسوب می‌شود. امکانات این اپلیکیشن به صورت حرفه‌ای و زیر نظر مربیان و متخصصان این حوزه طراحی شده است. استفاده از تمرینات ورزشی فیتنس کار به صورت دائمی و مستمر به همراه یک برنامه شخصی، شما را در رسیدن به اندام ایده آل کمک خواهد کرد.

اپلیکیشن بدن سازی

نحوه نصب ‌اپلیکیشن بدنسازی فیتنس کار

حفظ سلامتی در عصر گوشی‌های هوشمند با کمک برنامه‌های مختلف سلامت و تناسب اندام، کمی آسان تر و راحت تر شده است. کسب ‌و کارها روی خدمات توسعه اپلیکیشن موبایل سرمایه‌گذاری می‌کنند تا با چنین برنامه‌هایی در بازار حضور یابند و سبک زندگی مردم را بهبود بخشند. بهترین بخش، این است که برای دریافت این تسهیلات نیازی به انجام کار خاصی نخواهید داشت و تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را دانلود کرده و پس از نصب، به راحتی‌ از امکانات ‌اپلیکیشن بدنسازی و فیتنس بهره مند شوید. نصب اپلیکیشن بدنسازی فیتنس کار برای گوشی‌های اندروید از طریق گوگل پلی با آدرس https://play.google.com/store/apps/details?id=net.kurdsofts.fitnesskar امکان پذیر است.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...