17 مارس 2022 رپورتاژ 0

دنیای کسب و کار توسعه پیدا کرده است و به‌همین دلیل، لزوم حضور در مجامع بین‌المللی برای کسب درآمد بیشتر احساس می‌شود. نه‌تنها سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ باید به چنین مواردی فکر کنند، بلکه افراد عادی هم می‌توانند در کنار کسب درآمد داخلی، به سمت‌ شیوه‌های کسب درامد از طریق روش‌های بین‌المللی هم سوق پیدا کنند.

از جمله این کاربران، دانشجویان هستند که معمولا به سطح درآمد دلخواه خودشان از طریق پروژه‌های داخلی نمی‌توانند برسند و نیاز خواهند داشت که فعالیت در پلتفرم‌های خارج از کشور را نیز تجربه کنید. حتی شما می‌توانید مشتریان خود را در خارج از کشور هم جذب کرده و سرویس‌های خود را برای آنان ارائه کنید. در چنین شرایطی رزومه کاری شما افزایش پیدا کرده و می‌توانید اعتبار بیشتری برای کبس پروژه‌های بهتر داشته باشید. این اعتبار در جهان فعالیت‌های فریلنسری اهمیت بیشتری دارد و حتی در پلتفرم‌هایی مانند آپورک شما به‌صورت خودکار به مشتریان بهتر پیشنهاد خواهید شد.

کسب درآمد از راه فریلنسری

همان‌طور که گفتیم، فریلنسری یکی از بهترین شیوه‌های کسب درآمد ارزی است. بعد از آن، شما می‌توانید با انواع روش نقد کردن درامد ارزی که از طریق نوین پرداخت در اختیار شما قرار می‌گیرد، پول کسب شما را در داخل کشور و به‌صورت ریالی مورد استفاده قرار دهید. انواع روش‌ها متشکل از پی پال، پرفکت مانی و وب مانی است. هر کدام از آن‌ها پلتفرم خاصی برای پرداخت آنلاین هستند و شما می‌توانید با معرفی چنین حساب‌هایی به این پلتفرم‌ها، درآمد خود را دریافت و سپس واریزی آن را به‌صورت ریالی داشته باشید. شیوه‌های دریافت درآمد هم متفاوت است و معمولا از نقد کردن درآمد پی پال می‌توانید به‌عنوان بهترین روش استفاده کنید.

اگر مهارت برنامه نویسی دارید یا اینکه در رشته‌های خاصی تحصیل کرده‌اید، شاید هم‌اکنون فرصت مناسبی باشد که با کارفرمایان بیشتری در خارج از کشور آشنا شده و پروژه‌های آن‌ها را دریافت کنید. یقینا درآمد بالاتری نسبت به سایت‌های ایرانی دریافت خواهید کرد و می‌توانید اوضاع درآمد را برای خود بهینه‌سازی کنید. سایتی مانند آپورک پروفایلی برای شما تشکیل داده و هر بار که پروژه‌ای را انجام می‌دهید، ساعت و میزان درآمد شما را ثبت می‌کند. این اطلاعات به‌عنوان رزومه کاری شما ثبت شده و در آینده پروژه‌های بهتری را هم می‌توانید دریافت کنید.

بازی‌های ویدیویی و درآمد حاصل از آن

صنعت بازی‌های ویدیویی دیگر تنها یک سرگرمی نیست و شما می‌توانید به‌عنوان یک منبع درآمد به آن نگاه کنید. بازی‌هایی مانند فورتنایت، دوتا و وارفکت را داریم که امکان انجام مسابقات جهانی را با جوایز ارزشمند فراهم کرده‌اند. این تنها یک شیوه کسب درآمد از طریق بازی است و می‌توانید به شیوه‌های ساده تری هم متوسل شوید. با تحلیل و بررسی بازار ارزی نوین پرداخت مشخص شده است که می‌توانید با استریم بازی مورد علاقه خود یا تولید ویدیو برای بینندگان، بعد از مدت زمان خاصی به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

این درآمد بالا ناشی از شناخته شدن شما و بالا رفتن بازدید ویدیوهایی است که در پلتفرم‌هایی مانند یوتیوب و توییچ می‌گذارید. همین موارد در صورت پشتکار و ممارست شما، درآمد بالاتری را در سال‌های بعد خواهد داشت و به ارزش بالای صنعت بازی‌های ویدیویی پی خواهید برد. از طریق نقد کردن درآمد پی پال هم می‌توانید درآمد کسب شده از این راه را به ریال تبدیل کرده و از آن در داخل کشور استفاده کنید. انواع روش نقد کردن درامد ارزی در نوین پرداخت ارائه می‌شود و بسته به شرایط و انتخاب خود می‌توانید از آن استفاده کنید.

درامد دلاری

گوش دادن به موسیقی؛ ساده‌ترین راه کسب درآمد ارزی

شاید برای‌تان جالب باشد که چگونه می‌توان از طریق گوش دادن به موسیقی درآمد کسب کرد. گوش دادن به موسیقی یکی از لذت بخش‌ترین کارهای بشریت است، اما از این کار سرگرم کننده می‌توانید درآمد هم کسب کنید. علیرغم اینکه این درآمد پایین است، اما حداقل می‌توانید پول بلیط و رستوران خود را به‌صورت سالانه کسب کرده و از آن رضایت داشته باشید. وب سایت‌هایی هستند که اقدام به این کار کرده و امکان کسب درآمد را فراهم کرده‌اند. می‌توانید در این سایت‌ها به چندین آهنگ گوش داده و نظر و بررسی خود را در مورد آهنگ مربوطه اعلام کنید.

در این شرایط سایت‌ها برحسب نوع نظر و هویت شما امتیاز داده و امتیازات شما نیز تبدیل به درآمد خواهد شد. کارشناسان پیش بینی کرده‌اند که این سایت‌ها سالانه حدود ۶۰۰ دلار درآمد ارائه می‌کنند و علیرغم پایین بودن، می‌تواند حس خوبی را از انجام دادن کار لذت بخشی مانند موسیقی به شما القا کند. می‌توانید از لیست‌های پخش عمومی خود در اسپاتیفای و اپل موزیک هم استفاده کرده و با آن اعتبار خود را به برخی از سایت‌های معتبرتر بشناسانید. این اعتبار سبب می‌شود که بدون نیاز به گوش دادن به آهنگ‌های جدید، نظر خود را در مورد لیست پخش خود ارائه کرده و حتی درآمد بیشتری داشته باشید.

تولید محتوا برای مجله‌های آنلاین

یکسری از مجله‌های آنلاین که اتفاقا معروف هستند، امکان کسب درآمد برای محتوانویسان خود را فراهم کرده‌اند. در واقع این کاربران هستند که ستون‌های مجله را به‌صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه پر می‌کنند و در صورت داشتن مهارت زبان انگلیسی و قلم نگارشی، می‌توانید از این امکان استفاده کنید. اگر شانس داشته و مقاله شما در مجله چاپ شود، اعتبار بسیار خوبی هم می‌توانید از این راه کسب کنید. فراموش نکنید که حتما از مجله‌های کمتر شناخته شده شروع کرده و با کسب مهارت بیشتر به سراغ مجله‌های اصلی بروید.

با تحلیل و بررسی بازار ارزی نوین پرداخت می‌توانید از بهترین مجله‌ها اطلاع پیدا کرده و یک شیوه عالی برای کسب درآمد پیدا کنید. انواع روش نقد کردن درامد ارزی توسط نوین پرداخت هم در اختیار شما قرار می‌گیرد. می‌توانید محتواهای تولید شده خود که معمولا از ۵۰۰ کلمه تا ۶ هزار کلمه است را برای سردبیرهای این مجله‌ها ارسال کرده و منتظر بمانید که روند بررسی طی شود. هیچ مبلغ اضافی هم برای بررسی مجله خود نخواهید پرداخت.

خدمات ارزی

خدمات تحلیل و بررسی بازار ارزی نوین پرداخت

تحلیل و بررسی بازار ارزی نوین پرداخت این امکان را برای شما فراهم کرده است که به چند نظر کارشناسانه در مورد ارز دیجیتال دسترسی پیدا کنید. این نظرات در نهایت کمک می‌کنند که ورود یا عدم ورود به فعالیت در این عرصه را مشخص کرده و ببینید که در چه شرایط می‌توانید به انواع روش نقد کردن درامد ارزی دسترسی داشته باشید. پی پال به‌عنوان بهترین سیستم پرداخت آنلاین در خدمت شما است و می‌توانید درامد خودتان را از فعالیت فریلنسری، بازی و موسیقی در آن دریافت کنید. این سرویس‌ها فارغ از موارد خاص در اختیار شما قرار گرفته و حتی می‌توانید از داشبورد خود هم برای مدیریت هرچه بهتر حساب خود استفاده کنید.

در کنار تمام مواردی که ذکر شد، پی پال سرویس‌های متعددی دارد و می‌توانید برای مدیریت تراکنش‌های بین‌المللی خود از آن استفاده کنید. امکان انتقال پول به دوست و آشنا فراهم شده است و انتقال پول به حساب‌های دیگری را هم با کارمزد پایینی می‌توانید انجام دهید. خرید از سایت‌های خارجی خدمت دیگری است که با نوین پرداخت در اختیار خواهید داشت. کافی است که آدرس سایت مورد نظر برای خرید را در اختیار نوین پرداخت قرار داده یا اینکه به‌طور مستقیم، خودتان از حساب پی پال خود استفاده کرده و عملیات خرید را نهایی کنید.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...