2 می 2022 رپورتاژ 0

در حال حاضر ارز دیجیتال تتر به عنوان سومین ارز دیجیتال برتر بازار شناخته می‌شود و در کنار کاربردهای بسیار زیادی که تتر دارد، محبوبیت بالای هم در بین کاربران و تریدرها دارد. بسیاری از کاربران زمانی که می‌خواهند ارز دیجیتالی را در صرافی های خارجی خریداری کنند معمولاً با جفت ارز تتر این کار را انجام می‌دهند و به همین دلیل که تتر اهمیت بسیار زیادی دارد. در کنار تمامی این ها ما می خواهیم به بررسی اینکه آیا خرید تتر در ترکیه امکان پذیر است، بپردازیم و شیوه‌ای را معرفی کنیم که شما می توانید با استفاده از آن اقدام به خرید تتر در ترکیه کنید.

چگونه تتر بخریم؟

در واقع پاسخ این سوال بسیار ساده است و شما می توانید با استفاده از هر کدام از صرافی های ارز های دیجیتال اقدام به خرید تتر کنید. معمولاً همه صرافی های ارز دیجیتال این رمز ارز را در لیست خود قرار دادند و شما می توانید با استفاده از آن ها چنین ارز دیجیتالی را خریداری کنید.

این روند در صرافی های داخلی به این شکل است که شما به صرافی مانند کیف پول من مراجعه می کنید و با ثبت نام ساده ای که در این سایت انجام می دهید، اقدام به خرید تتر می کنید. حال اگر قصد داشته باشید می توانید این ارز را به کیف پول خود در صرافی های دیگر انتقال دهید و در سمت دیگر اگر قصد دارید تا در ترکیه این ارز دیجیتال را خریداری کنید، می توانید با استفاده از صرافی هایی که در ترکیه فعالیت می کنند اقدام به خرید تتر کنید.

برخی قصد دارند تا با استفاده از صرافی های داخلی ارز دیجیتال تتر را خریداری کنند و سپس در ترکیه آن را تحویل بگیرند، چنین کاری هم امکان پذیر است و کاربر می‌تواند با استفاده از صرافی‌های داخلی مانند کیف پول من مقدار تتر مورد نیاز خود را دریافت کند و آن را به یک صرافی ارز دیجیتال در ترکیه انتقال دهد. توجه کنید که ابتدا نیاز است تا یک حساب کاربری در یکی از صرافی های ارز دیجیتال در ترکیه داشته باشید تا بتوانید این دو را انتقال دهید. راهکارهای متفاوتی وجود دارد و شما می توانید به هر طریقی اقدام به خرید تتر در ترکیه کنید، اما روش‌هایی که گفته شد جز ساده‌ترین شیوه هایی است که می توانید از آن استفاده کنید.

 تتر چیست؟

تتر چیست ؟

حال که قصد خرید تتر را دارید بهتر است بدانید که تتر چیست و چه کاری انجام می دهد. این ارز دیجیتال همواره قیمتی ثابت و برابر با یک دلار آمریکا دارد که به تریدرها کمک می کند تا بتوانند در بازار ارز های دیجیتال از نوسانات شدیدی که اتفاق می‌افتد، در امان باشند. این ارز در دسته استیبل کوین ها قرار می گیرد که پشتوانه آن ارز فیات دلار است، یعنی به ازای به وجود آمدن و عرضه شدن یک توکن تتر یک دلار آمریکا در یکی از بانک های خاص ذخیره می شود.

تتر چه کاربردی دارد؟

بسیاری از کاربران با این سوال مواجه می شوند حال که تتر قیمت ثابتی دارد پس چه سودی برای سرمایه‌گذاران دارد و چرا برخی از تریدرها اقدام به خرید تتر می‌کنند. خرید تتر با هدف های مختلفی انجام می‌شود و این ارز دیجیتال کاربرد بسیار زیادی در بازار دارد. به طور مثال فردی که در ایران حضور دارد و می‌خواهد از صرافی های خارجی استفاده کند، نیاز است تا ابتدا مبلغی را در کیف پول خود در صرافی مورد نظر واریز کند، اما به دلیل تحریم‌ها ما نمی‌توانیم چنین امکانی را داشته باشیم و به صورت مستقیم مبلغی را واریز کنیم. در این صورت باید از روش دیگری استفاده کنیم. یکی از این راه ها استفاده کردن از سایت هایی است که به صورت واسطه عمل می‌کنند و می‌توانند خدمات پرداخت بین المللی را برای شما انجام دهند. معمولا این سایت‌ها کارمزدهایی را از شما دریافت می‌کنند که به ازای آن خدمات مورد نظر را در اختیارتان قرار می دهند. اما گاهی این کارمزدها ممکن است بالا باشد و برای یک نقل و انتقال ساده کارمزد زیادی را پرداخت کنید. در سمت دیگر روشی وجود دارد که شما می توانید استیبل کوین یا ارز دیجیتال باثباتی مانند تتر را در صرافی های ایرانی خریداری کنید و آن را به کیف پول خود در صرافی خارجی انتقال دهید، معمولاً استفاده کردن از این روش کارمزد بسیار کمی دارد ولی در بعضی از موارد نیز ممکن است که کارمزد های بالایی را پرداخت کنید.

اما در چه مواردی ممکن است کارمزدهای بالایی را پرداخت کنید؟ شما برای اینکه بتوانید توکن تتر را به کیف پول خود در صرافی خارجی انتقال دهید، نیاز است تا از یکی از شبکه هایی که توکن تتر روی آن ها ساخته شده استفاده کنید. بسیاری از افراد در گذشته از شبکه اتریوم استفاده می کردند که در حال حاضر شبکه اتریوم کارمزدهای بسیار زیادی را برای کاربر به همراه دارد و در همه موارد چندان به صرفه نیست که از این شبکه برای انتقال ارز دیجیتال استفاده کنید. در چنین شرایطی بهتر است از شبکه‌هایی استفاده کنید که کارمزد بسیار کمی دارند.

شبکه ترون مناسب ترین گزینه برای این کار است چرا که شما در زمان استفاده از آن کارمزدی نزدیک به صفر را پرداخت می کنید و در بسیاری از موارد تنها یک دلار به عنوان کارمزد از شما دریافت می شود. این مورد برای مبالغ بسیار سنگین هم معمولاً ثابت است و شما می توانید بدون دغدغه ارز دیجیتال تتر را به کیف پول خود در صرافی خارجی انتقال دهید.

 مهم ترین کاربرد ارز دیجیتال تتر

در بالا یکی از کاربرد های ارز دیجیتال تتر را معرفی کردیم و در این بخش می خواهیم تا به معرفی کاربرد مهم تر آن بپردازیم. احتمالاً شما هم می‌دانید که بازار ارز های دیجیتال بازاری پر ریسک است که با توجه به نداشتن دامنه نوسان مشخص، هر ارز دیجیتال می تواند روزانه مقدار زیادی رشد یا نزول را تجربه کند. در چنین شرایطی اگر تریدرها ارز دیجیتال مورد نظر را داشته باشند و در شرایط نزولی باشد متحمل ضرر می‌شوند و تمامی سودی که فرد به دست آورده را از دست می دهد.

در چنین شرایطی کاربرد تتر بیشتر مشخص می‌شود، چرا که می توان با تبدیل ارز دیجیتال مورد نظر به تتر سرمایه و سودی که به دست آورده اید را حفظ کنید و از نوسانات شدیدی که اتفاق می‌افتد در امان باشید. یعنی اگر شما ارز دیجیتالی را در قیمت پایین خریداری کردید و حال قیمت آن بالا رفته می توانید در این قیمت آن را به تتر تبدیل کنید و پس از آن اگر قیمت به شدت افت کند باز هم شما هیچ سرمایه ای را از دست ندادید، چرا که شما دیگر آن ارز دیجیتال را ندارید و با تبدیل آن به تتر سرمایه خود را حفظ کردید. در سمت دیگر، زمانی که چنین کاری را انجام می دهید بعد از نزول های شدیدی که در بازار اتفاق می‌افتد شما این فرصت را دارید که بتوانید از این نزول ها استفاده کنید و در کف قیمت، ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کرده و برای بالا رفتن قیمت، آن را نگهداری کنید.

خرید تتر در ترکیه به سادگی انجام می‌شود و شما می‌توانید از راهکارهایی که در بالا معرفی شده استفاده کنید. در این بین هر زمان نیاز به خرید ارز دیجیتال تتر داشته باشید می توانید از صرافی کیف پول من استفاده کنید. این صرافی خدمات مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از آن می توانید به سادگی ارز دیجیتال تتر را تهیه کنید. در کنار تمامی این ها شما با عضویت در سامانه کیف پول من مزایای بسیار زیادی را دریافت می کنید که یکی از این مزایا امکان کسب درآمد بدون خرید و فروش ارز های دیجیتال است. اگر به این موضوع علاقه‌مند هستید و قصد دارید تا حضور موفقی در بازار ارز های دیجیتال داشته باشید بهتر است که با مراجعه به آدرس رسمی کیف پول من Kifpool.me اقدام به ثبت‌نام در این سامانه کنید و به ارزهای دیجیتال بسیار زیادی دسترسی داشته باشید. همچنین در این صرافی اطلاعات مفید و تخصصی در مورد ارزهای دیجیتال منتشر می شود که می توانید از آن استفاده کنید و دانش خود را در این زمینه بالا ببرید.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...