Spotify

دانلود Spotify Music – برنامه اسپاتیفای اندروید + نسخه مود

‏‏نرم افزار اسپاتیفای Spotify Music راه جدیدی برای لذت بردن از موسیقی است. تنها کافی است آن را دانلود و بر روی دستگاه اندروید خود نصب کنید ، چیزی نخواهد گذشت تا همزمان با آهنگ، هنرمند یا ریتم دلخواهتان شروع به خواندن کنید. با این نرم افزار هیچگاه از آهنگ دلخواهتان دور نخواهید ماند.

با اسپاتیفای هیچ محدودیتی در نوع فرمت یا زمان دلخواهتان برای گوش دادن به موسیقی نخواهید داشت. مشکل انتظار برای دانلود فایل ها و پر شدن هاردتان پیش از اینکه بتوانید رویشان مدیریت داشته باشید را فراموش کنید.

Spotify سریع، جذاب و ساده است. از آنجا که موزیک پدیده ای اجتماعی است، این نرم افزار به شما امکان می دهد تا آهنگ ها و لیست آهنگ های تان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید، و حتی با همکاری هم لیست های گروهی ایجاد کنید. می خواهیم با ایجاد محصولی که مورد علاقه ی کاربران باشد آنها را به وسیله ی موسیقی به هم ارتباط دهیم. ما به خلاقیت احترام می گذاریم و به حفظ حقوق هنرمندان نسبت به آثارشان معتقدیم. ما این حق را به شما داده ایم تا به آهنگ های دلخواهتان گوش دهید. شما همچنین می توانید از طریق مجموعه موسیقی دوستان، هنرمندان و افراد مشهور، فهرست و یا ایجاد یک ایستگاه رادیویی و … استفاده بکنید . موسیقی متن فیلم زندگی خود را به اشتراک بگذارید.

Spotify Cover

شما می توانید برای دانلود از این برنامه عالی برنامه اسپیتفای دانلودر را از سایت لردروید دانلود کنید و استفاده کنید.

‏ویژگی های برنامه اسپاتیفای Spotify Music اندروید:

  • ارائه آهنگ ها با کیفیت برتر
  • حذف کلیه آگهی های تبلیغاتی
  • ‏امکان دانلود موسیقی و گوش دادن به آن بعدا به صورت آفلاین
  • ‏امکان صرف نظر از گوش دادن به آهنگ ها هر موقع که بخواهید
  • ‏امکان گوش دادن به هر آهنگی در هر وسیله ای از تبلت و موبایل گرفته تا رایانه

تغییرات آپدیت اخیر نسخه ۸٫۵٫۷۶٫۹۶۲:

برای این نسخه در گوگل پلی تغییراتی ذکر نشده است.

تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
67 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...