12 اکتبر 2021 رپورتاژ 0

خبر رایگان شدن بعضی از بازی های پلی استیشن 5 نیز می تواند برای شما فوق العاده باشد. خبر ها حاکی از آن است که کمپانی سونی از برنامه جدید Game Trials رونمایی کرده است. کاربران می توانند با کمک این برنامه بعضی بازی ها را به مدت محدود، نزدیک به 5 یا 6 ساعت، بازی کنند. در ادامه به برسی بیشتر این برنامه می پردازیم.

 

پلی استیشن 5

 

قابلیت جدید پلی استیشن 5، Game Trials

برنامه Game Trials از امروز به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد. به کمک این برنامه کاربران پلی استیشن 5 می توانند بدون پرداخت هزینه و در مدتی محدود از بعضی بازی های فرست این کنسول لذت ببرند. این ماجرا با ارسال پیامی از سوی سونی به دارندگان پلی استیشن 5 آغاز شد.

اولین بازی هایی که در برنامه Game Trials به منظور بازی رایگان قرار گرفته اند، دو بازی Death Stranding Director’s Cut و Sackboy: A Big Adventure هستند. حال چگونه باید از این قابلیت استفاده کرد؟ برای فعال سازی Game Trial، ابتدا باید وارد پلی استور شده و آپشن Trial که با با برچسب رایگان نشانه گذاری شده را انتخاب کنید. پس از این کار می توانید بازی Death Stranding Director’s Cut را برای 6 ساعت و بازی Sackboy: A Big Adventure را برای 5 ساعت بازی کرده و لذت ببرید. لازم به ذکر است که زمان شما از زمانی که دکمه دانلود را فشار می دهید آغاز می شود؛ پس از زمان خود به درستی استفاده کنید!

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که هر حساب کاربری در ماه فقط یک بار می تواند از قابلیت Game Trials استفاده کند و این ویژگی فعلا فقط مخصوص کاربران پلی استیشن 5 می باشد و در کنسول پلی استیشن 4 اعمال نشده است.

 

قابلیت جدید پلی استیشن 5

 

اگر از طرفداران بازی دث استرندینگ هستید، نسخه Director’s Cut مطمئنا توجه شما را به خود جلب می کند. در حقیقت این نسخه تجربه کامل تری از دث استرندینگ در اختیار شما می گذارد. در این نسخه شاهد تغییراتی از قبیل مراحل داستانی جدید، مینی گیم‌های جالب، آزادی عمل بیشتر با ابزارهای جدید خواهیم بود و رزولوشن و نرخ فریم بالاتر با پشتیبانی از ویژگی‌های دوال سنس و تغییرات جزئی برای بهتر کردن تجربه بازی ازجمله چیز هایی است که در این نسخه بهود یافته اند.

استودیو سومو دیجیتال بازی Sackboy: A Big Adventure را در روز عرضه پلی استیشن 5 روانه بازار کرد. اگر به دنبال بازی یک یا چند نفره سرگرم کننده با چاشنی چالش هستید این بازی مناسب شما است.

اسپانسر: https://lahzeakhar.com/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D9%85%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...