25 ژوئن 2022 رپورتاژ 0

چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟

اینستاگرام به یکی از شبکه هایی تبدیل شده است که از طریق آن میتوان درآمد های چند میلیونی به دست آورد. اما برای این کار در ابتدا نیاز به تبلیغات دارید تا بتوانید محصولات خود را به فروش برسانید. یک خبر در این زمینه برایتان داریم. صفحه اکسپلور اینستاگرام می تواند یکی از بهترین اماکن در راستای تبلیغ و دیده شدن شما باشد. که ما در این مقاله درباره چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟ توضیح داده ایم.

آن دسته از پیج های تجاری که پست هایشان وارد اکسپلور اینستاگرام می گردد، می توانند به راحتی از این مکان سود به دست بیاورند. ولی وارد شدن هر پیجی به این فضا، آسان نمی باشد اما با این حال اصولی وجود دارد که در این مقاله این روش ها را در اختیارتان قرار می دهیم. با ما همراه باشید و مطالب زیر را مطالعه کنید.

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

زمانی که اینستاگرام خود را باز میکنید، در بخش پایینی آن آیکونی به شکل ذره بین وجود دارد که اکسپلور می باشد. وقتی وارد اکسپلورر می شوید با سیل عظیمی از پست ها رو به رو می شوید. بهتر است بدانید که این پست ها بر اساس عملکرد و فالووینگ هایتان ترتیب داده می شوند. چرا که برنامه اینستاگرام از الگوریتم های هوش مصنوعی برای شخصی سازی استفاده می کند. البته دقت کنید که اکسپلورمحدود به پست نیست و استوری و ویدیو های ریلز را هم نشان می دهد.

به چه علت وارد شدن به اکسپلورر مهم است؟

از جمله مهمترین مزیت های اکسپلور افزایش فالوور می باشد. زمانی که پست با کیفیت و جذاب داشته باشید، مخاطب با دیدن پست شما وارد پیجتان می گردد و پیجتان را فالو می کند. زمانی که به این ترتیب فالوور شما زیادی می شود، لایک و کامنت هایتان نیز افزایش پیدا می کند.

اصلی ترین تکنیک های ورود به اکسپلورر

  1. شناختن مخاطب

بسیاری از افراد تصور می کنند که با تولید محتوا برای قشر های متعدد می تواند باعث افزایش بازدید پست گردد. اما چنین نیست، هر چه روی افراد کمتری متمرکز گردید احتمال بازدید و ارتباط برقرار کردن با پست های شما افزایش پیدا می کند. بنابراین باید تعیین کنید که مخاطبان شما چه افرادی هستند، چند سال دارند و در کجا زندگی می کند؟

  1. تولید محتوای جذاب و مفید

امروزه در فضای مجازی انواع مختلف محتوا ها پست می شوند که کاربرد ندارند. اما زمانی که مخاطب های خود را شناختید می توانید محتوا های مناسب تری هم تولید کنید. اما باید توجه کنید که اگر خود شما جای مخاطب بودید دوست داشتید چه چیز هایی ببینید و چه متن هایی را بخوانید.

Reels 3. استفاده کردن از قابلیت جدید

شاید برای مخاطب شما فرقی نکند که پست شما در چه قالبی است اما برای اینستاگرام مهم است. الگوریتم های اینستاگرام معمولا از تنوع قالب ها استقبال می کنند. این موضع هم سبب می شود تا پست شما سریعتر وارد اکسپلورر گردد.

  1. وادار کردن مخاطب به انجام یک کار

این که مخاطب های شما پست های شما نگاه کنند بسیار بد و ناامید کننده می باشد. چرا که باید مخاطبان پست ها را لایک، سیو و برای بقیه ارسال کنند. این خود شما هستید که مخاطبانتان را وادار می کنید تا همه این کار ها را انجام دهند. شما باید کار هایی انجام دهید و پست و استوری های خود را به شکلی تولید کنید که مخاطب این کار را انجام دهند. شاید در ابتدا ناامید شوید ولی به مرور زمان یاد می گیرید که انجام دادن این کار ها، چگونه شما را به سوی اکسپلورر هدایت می کنند.

چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟

  1. انتشار پست ها در زمان های مناسب

همه می دانیم که به صورت ۲۴ ساعته آنلاین نیستیم. برخی از افراد در زمان های خاص و نسبتا مشخصی را برای فعالیت در اینستاگرام دارند. درست است که نمی توان به صورت دقیق حدس زد که افراد در چه ساعت هایی فعالیت می کنند اما با این حال می توان تخمین هایی زد. معمولا دیده شده است که اغلب افراد بعد از نهار و یا بعد از شام به چک کردن اینستاگرام خود می پردازند. پس شما هم هر چه پست های خود را در زمان های مناسب تری به اشتراک بگذارید میزان لایک و کامنت های خود را افزایش میدهند و همین امر هم سبب وارد شدن پست ها به اکسپلورر می شوند. یک ابزاری که به شما در این زمینه کمک   می باشد.insight بسیاری می توانید داشته باشد

  1. استفاده از هشتگ و برچسب جغرافیایی

یکی از مواردی که سبب افزایش بازدید پست ها و استوری ها می شود برچسب جغرافیایی است. شاید باورتان نشود ولی این برچسب ها می توانند تا ۷۰ درصد در افزایش بازدید پست و استوری تاثیر گذار باشند. پس اگر محتوایی که تولید می کنید به صورتی است که استفاده کردن از این برچسب ها محدودیتی ندارد دریغ نکنید و حتما استفاده کنید. هشتگ ها علاوه بر این که ظاهر پست ها را جذاب تر نشان می دهند، کمک می کنند تا مخاطبان به دنبال یک موضوع خاص باشند  شما را پیدا کنند. همه آن ها در کنار هم سبب می شوند تا ورود به اکسپلور راحت تر باشد.

  1. بررسی وضعیت

خوب است که شما به فعالیت های اخیر خود کمی توجه کنید. مثلا این که کدام یک از پست هایتان بازدید بیشتری داشته اند؟ کدام یک از آن ها لایک بیشتری خورده اند؟ سپس با توجه به آن ها می توانید بقیه پست ها و استوری های خود را تنظیم کنید. هم چنین نکته مهمی که قابل توجه است این است که مخاطبان با کدام شیوه از ارائه محتوا راحت تر هستند و به نظان جذاب تر است؟

ورود به اکسپلور و راه یافتن به این فضا از آرزوی تمامی پیج های تجاری می باشد که تنها با رعایت کردن بخش های گفته شده در بالا، می توان به اکسپلور راه یافت. اما باید در این زمینه صبر و حوصله به خرج دهید و در تمامی کار های خود خلاقیت کافی داشته باشید.

چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...