5 فوریه 2023 رپورتاژ 0

طراحی وب به طراحی وب سایت هایی گفته می شود که در اینترنت نمایش داده می شوند. معمولاً به جنبه‌های تجربه کاربر توسعه وب‌سایت اشاره دارد تا توسعه نرم‌افزار. طراحی وب در گذشته بر طراحی وب سایت برای مرورگرهای دسکتاپ متمرکز بود. با این حال، از اواسط دهه ۲۰۱۰، طراحی برای مرورگرهای موبایل و تبلت اهمیت روزافزونی پیدا کرده است. هزینه طراحی وب سایت ، مقدمه ای بر طراحی وب سایت و سه نکته برای طراحی سایت طلا فروشی را پوشش می دهیم و با هر یک از آنها آشنا می شویم.

3 نکته برای طراحی سایت طلا فروشی!

هزینه طراحی وب سایت

این یکی از مراحلی است که بیشترین تأثیر را در هزینه توسعه وب سایت دارد. در صورتی که قالب‌های آماده داشته باشید، توسعه‌دهنده وب‌سایت را مطابق دستورالعمل شما طراحی می‌کند و در عین حال از بهینه‌سازی تجربه کاربری آن اطمینان حاصل می‌کند. در غیر این صورت، شاید بهتر باشد یک طراح UI/UX وب استخدام کنید، به خصوص اگر می خواهید طراحی منحصر به فردی داشته باشید. بنابراین هزینه پروژه توسعه وب سایت یا برنامه تلفن همراه شما بیشتر از زمانی خواهد بود که یک قالب وب سایت از قبل آماده انتخاب کنید، البته شخصی سازی شده است. در واقع، تحقق یک طراحی با کیفیت عالی می تواند هزینه ایجاد یک وب سایت را دو یا حتی سه برابر کند.

هزینه صفحات وب سایت

یک وب سایت می تواند یک صفحه یا ۵۰۰ صفحه مختلف داشته باشد. جای تعجب نیست که هزینه توسعه وب سایت با افزایش تعداد صفحات افزایش می یابد. به یاد داشته باشید که در مورد یک سایت تجارت الکترونیک، هر محصول نیاز به یک صفحه دارد.

سیستم های پرداخت یکپارچه

وب سایت شما باید ایمن باشد تا امکان پرداخت با اعتماد وجود داشته باشد. بیشتر مکانیسم‌های امنیتی توسط ارائه‌دهنده خدمات پرداخت تنظیم و مدیریت می‌شوند، اما همچنان مسئولیت وارد کردن اطلاعات شخصی کاربر بر عهده شماست. بنابراین باید وب سایت خود را با SSL ایمن کنید یا به عبارت دیگر آدرس را از HTTP به HTTPS تبدیل کنید.

اثر متقابل

یک طراحی وب سایت واقعاً مؤثر، بازدیدکنندگان شما را بلافاصله درگیر می کند و همچنان توجه آنها را از طریق هر صفحه به خود جلب می کند، و همچنین آنها را تحت تأثیر قرار می دهد تا با شما تماس بگیرند. این “تبدیل” نامیده می شود و احتمالاً هدف نهایی وب سایت شما است. باز هم، مرز باریکی بین «تعامل» و «آزار» وجود دارد، بنابراین سطح تعامل هرگز نباید از مزیت آن بیشتر باشد.

دسترسی به اطلاعات

همه بازدیدکنندگان وب سایت شما علاقه مند نیستند، یا وقت کافی برای مطالعه کل سایت را ندارند. آنها ممکن است نیاز داشته باشند فقط به یک شماره تلفن یا آدرس، یا فقط به اطلاعات خاصی دسترسی داشته باشند. به همین دلیل، قرار دادن اطلاعات کلیدی در سایت ساده، در منطقه ای که به راحتی قابل دسترسی است، مهم است. همه ما این تجربه را داشته‌ایم که نمی‌توانیم برخی از اطلاعات مورد نیاز را در یک وب‌سایت پیدا کنیم، و نتیجه همیشه یک بازدیدکننده ناامید است. این تجربه در بهترین حالت آزاردهنده است و یک بازدیدکننده ناراضی برای مدت طولانی در سایت شما باقی نمی ماند و بعید است که بازنگردد، حتی کمتر با شما تجارت کند.

شهودی بودن

یک وب‌سایت عالی آنچه را که بازدیدکننده شما فکر می‌کند پیش‌بینی می‌کند و مستقیماً نیازهای آن‌ها را برآورده می‌کند، و دارای عناصری است که به‌گونه‌ای منطقی چیده شده‌اند. اگر یک بازدیدکننده در حال جستجوی یکی از محصولات یا خدمات شما در موتور جستجو یا فهرستی است که سایت شما در آن فهرست شده است، مهم است که وب سایت شما دارای یک صفحه فرود باشد که مستقیماً با آنچه جستجو کرده است مرتبط باشد نه اینکه آنها را مجبور به فیلتر کردن همه موارد کند. از اطلاعات شما به یاد داشته باشید که کوتاه ترین فاصله بین دو نقطه یک خط مستقیم است.

3 نکته برای طراحی سایت طلا فروشی!

طراحی سایت طلا فروشی

طراحی سایت برای طلافروشی نیز مانند طراحی وب سایت برای دیگر کسبو کار هاست که تفاوت هایی جزئی دارد:

نام تجاری

وب سایت شما باید بازتاب مستقیم کسب و کار و برند شما باشد. بازدیدکننده شما باید فوراً یک ارتباط بصری بین لوگو، مواد چاپی و مکان آجر و ملات شما ایجاد کند. وب سایتی که این کار را انجام می دهد نه تنها به خاطره ماندن برند شما کمک می کند، بلکه سطحی از اعتبار و تصویری بهتر از کسب و کار کلی شما می افزاید.

زمان چرخش

شکایت شماره یک مشتریان طراحی وب سایت، زمان لازم برای راه اندازی سایت است. متأسفانه، شرکتی که به طور غیرعادی طول می کشد تا وب سایت شما را تکمیل کند، برای این دوره مناسب است. هرچه تکمیل وب سایت بیشتر طول بکشد، کسب و کار – و ارزش بیشتری – از دست می دهید. وب سایتی که در وب نیست و به درستی کار می کند، هیچ کسب و کاری برای شما به ارمغان نخواهد آورد!

تبدیل

وب سایت شما می تواند مهم ترین تولید کننده مشتری باشد که کسب و کار شما می تواند داشته باشد، و باید تاکید اصلی را بر جذب مشتریان جدید و در دسترس قرار دادن خدمات اضافی برای مشتریان فعلی از طریق افزایش آگاهی از تمام خدماتی که ارائه می دهید داشته باشد. ارائه ابزارهای مورد نیاز برای انجام تجارت با شما به روشی آسان و لذت بخش، تبدیل وب سایت شما را افزایش می دهد و موفقیتی را برای شما به ارمغان می آورد.

3 نکته برای طراحی سایت طلا فروشی!

با توجه به آشنایی که در این زمینه به دست آورده اید، می توانید به وب سایت iransite.com سر بزنید و فهرستی از محصولات و خدمات آنها را بررسی کنید.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...