29 اکتبر 2021 رپورتاژ 0

نوجوانی یا بزرگسالی فرقی ندارد؛ هر چقدر زودتر به فکر کسب درآمد بیفتید بهتر است. یک نوجوان وقتی به بازار کار راه پیدا کند اعتماد به نفسش تقویت می شود و بهتر می تواند برای زندگی آینده خود تصمیم گیری کند. بهترین منبع پولسازی برای یک نوجوان ترفندهای کسب درآمد از همکاری در فروش است؛ اما چرا؟ چون نوجوانان در سنی هستند که بیشتر وقت خود را باید در مدرسه سپری کنند و به تکالیف درسی خود مشغول باشند به همین دلیل ترفندهای کسب درآمد آنلاین مثل کسب درآمد از روبیکا یا تلگرام بهترین گزینه برای آن هاست. برای آگاهی با جدیدترین راه های کسب درآمد برای نوجوانان در خانه همراه ما باشید.

جدیدترین روش های کسب درآمد برای نوجوانان

از نکاتی که خود نوجوانان و حتی خانواده ها با توجه به شیوع کرونا بسیار نگران آن هستند، کسب درآمد برای نوجوانان در خانه است. یعنی ترجیح حداکثری افراد، امروزه این است که تا جای ممکن بتوانند در خانه کسب درآمد کنند.

کسب درآمد از اینستاگرام

اهمیت اینستاگرام امروزه بر کسی پوشیده نیست. اما چرا برای یک نوجوان فعالیت در اینستاگرام را پیشنهاد می کنیم؟ چون بهترین بستر هم برای بازاریابی مستقل هم کسب درآمد در سیستم همکاری در فروش است. سعی کنید از تک تک توانایی های خود استفاده کنید. در هر زمینه که استعداد دارید هرچقدر کوچک آن را به کار بگیرید و از آن پول دربیاورید.

کسب درآمد برای نوجوانان اینستاگرام

شما ممکن است در یک زمینه هنری مثل نقاشی روی سرامیک یا تابلوهای کنفی مهارت داشته باشید، شاید هم در ایجاد پادکست خیلی توانمند هستید؛ خب چه عالی! در هر زمینه که علاقه دارید یک پیج در اینستاگرام راه اندازی کنید و به فروش کارهای هنری خود مشغول شوید. وقتی در پیج فعالیت مداوم و پویا داشته باشید با گذر زمان می توانید با برندهای تجاری معروف کار کنید؛ حالا چگونه؟

وقتی در اینستاگرام شناخته شوید و ترفندهای تولید محتوای تبلیغاتی را در اینستاگرام یاد بگیرید می توانید به عنوان یک بازاریاب وابسته خدمات و محصولات شرکت های مختلف را در پیج خود تبلیغ کنید و در ازای این تبلیغات درصدی از سود فروش را دریافت نمایید. این روش درآمد قابل توجهی برایتان دارد.

شرکت در نظرسنجی های اینترنتی

یکی از بهترین روش های کسب درآمد برای افراد نوجوان شرکت در سایت های نظرسنجی آنلاین است. شرکت های مختلف برای رونق کار خود نظرسنجی های آنلاین در بعضی سایت ها می گذارند و شما می توانید با تکمیل این فرم های نظرسنجی پول خوبی دریافت کنید و به معرفی برند آن ها کمک کنید. این فعالیت بهترین روش کسب درآمد در زمان استراحت بین کلاس های دبیرستان است! تعدادی از این سایت ها در زیر آمده که عبارت اند از:

Inboxdollars

یکی از بهترین سایت های مناسب سن یک نوجوان است. این سایت برای افراد ۱۸ سال به بالا راه اندازی شده و شما می توانید با انجام کارهای ساده ای مثل مثل بازی های آنلاین، گشت و گذار در وب و تماشای تبلیغات به همین راحتی کسب درآمد کنید!

Survey Junkie

یکی از محبوب ترین سایت های نظرسنجی برای کسب درآمد آنلاین است که تنها با شرکت در نظرسنجی های این سایت می توانید تمام امتیازات خود را به پول نقد تبدیل کنید. این برنامه برای افراد ۱۶ سال به بالا در نظر گرفته شده است.

 SwagBucks

یکی از بهترین و قانونی ترین سایت های نظرسنجی و دریافت امتیاز Swagbucks است. این سایت به نسبت بقیه سایت های گفته شده شرایط بهتری دارد زیرا نوجوانان از ۱۳ سالگی می توانند در این سایت فعالیت کنند. اما خبر خوش این است که با شرکت در این سایت می توانید درآمدهای دلاری برای خود فراهم کنید؛ طوری که فقط زمان ثبت نام به اندازه ۲۰ دلار اعتبار دریافت می کنید!

تولید محتوای متنی وب سایت

کسب درآمد برای نوجوانان بلاگری

اما یکی از بهترین راه های کسب درآمد از طریق سیستم فروش مشارکتی برای یک نوجوان تولید محتوای متنی یا مقاله به شکل فریلنسری است؛ در صورتی که عاشق نوشتن و ایده پردازی هستید محتوانویسی وب سایت بهترین راه کسب درآمد برای شماست. با یادگیری مهارت های نویسندگی و جذب مخاطب در فضای مجازی با استفاده از کلمات می توانید با برندهای مختلف همکاری کنید و درآمد خوبی برای خود فراهم سازید.

بلاگری

یکی از راه های حرفه ای کسب درآمد ایجاد وبلاگ است. کسب شهرت و اعتبار در وبلاگ تلاش زیادی می خواهد اما به آن معنی نیست که شما در سن نوجوانی نتوانید از پس آن بربیایید. بهتر است هرچه زودتر شروع کنید و در هر زمینه ای که مهارت دارید مثل نوشتن داستان کوتاه یک وبلاگ برای خود راه اندازی کنید. زمانی که جلوتر بروید و تجربه بیشتری کسب کنید می توانید وارد سیستم همکاری در فروش شوید و در کنار برندهای معتبر همکاری کنید و در ازای دریافت پورسانت بازاریابی خدمات آن ها را در وبلاگ خود انجام دهید.

گوش دادن به موسیقی

یکی از کارهایی که هر نوجوانی عاشق آن است گوش دادن به موسیقی است. حالا شاید برایتان جالب باشد اما می توانید از این کار پول دربیاوید! سایت هایی وجود دارند که در ازای گوش دادن به موسیقی ها یا تماشای تبلیغات خود به کاربران در فضای مجازی پول می دهند زیرا این کار به مطرح شدن آن ها کمک می کند. یکی از سایت ها Slice the pie است؛ در این سایت با شرکت در نظرسنجی وقتی امتیاز شما به ۱۰ دلار می رسد می توانید آن را به پول نقد تبدیل کنید.

کسب درآمد از روبیکا

کسب درآمد برای نوجوانان روبیکا

استفاده از روبیکا کاملا رایگان است و لازم نیست برای کسب درآمد از روبیکا (https://dayanaffiliate.com/blog/make-money-from-rubika/) هزینه ای پرداخت کنید. تمامی سرویس های روبیکا بدون پرداخت پول در اختیار کاربران این اپلیکیشن قرار می گیرند و این یکی از اصلی ترین دلایلی است که آموزش کسب درآمد از روبیکا را در میان مردم محبوب کرده است.

جدا از این مزایا روبیکا از بخش دیگری به نام بازی های جایزه دار برخوردار است که در کنار بازی و سرگرمی می توانید درآمد داشته باشید!

نتیجه گیری

خب به پایان بخش معرفی راه های کسب درآمد برای نوجوانان رسیدیم. یک نوجوان برای این که هم دوران تحصیلی خود را به خوبی سپری کند هم بتواند یک منبع درآمد برای خود فراهم سازد تا پول درآوردن را از الان تجربه کند بهتر است روش های کسب درآمد از همکاری در فروش را انتخاب کند. همانطور که بالاتر هم به آن اشاره کردیم ترفندهای بازاریابی و همکاری با برندهای معتبر مثل شیوه های کسب درآمد از روبیکا و تلگرام می تواند درآمد قابل توجهی برای یک نوجوان ایجاد کند و زندگی او را تغییر دهد. پس چرا نشسته اید؟ از همین الان یک کسب و کار آنلاین را شروع کنید!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...