Amnesia

Amnesia Room Escape Games v1 + Mod – بازی ماجراجویانه و پازلی “فراموشی” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (راهنمایی های بسیار زیاد) به صورت جداگانه

Amnesia Room Escape Games

فراموشی: بازی اتاق فرار عنوان یکی دیگر از بازی های ساخته شده توسط استودیوی خلاق Escape Adventure Games کشور روسیه است که در قالب یک بازی اریگان با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای عرضه شده و در دسترس بازیکنان اندرویدی قرار گرفته است.

دربازه بازی

معمای راز بازی Amnesia Room Escape Games را حل کنید. پادزهر برای نجات جان خود در بازی های فرار ماجراجویی جدید پیدا کنید. این بار شخصی شما را مسموم کرد و حافظه شما را پاک کرد. برای یافتن درمان باید ساختمان را جستجو کنید ، درها را باز کنید ، معماها را حل کنید ، اتاق به اتاق فرار کنید و رمز و راز شرایط عجیبی را که در آن قرار دارید کشف کنید. بازی های جذاب فرار از اتاق که منتظر آن بوده اید!

= فرار از خانه با ماجراهای اسرار آمیز =

– بازی های پازل ماجراجویی هیجان انگیز در سبک اتاق فرار
– بازی های فکری پیچیده ، پازل های چالش برانگیز
– خانه ای بزرگ با اتاقها و مخفیگاههای زیاد
– مکان های مختلف و گرافیک با کیفیت بالا
– توطئه هایی مانند بازی های کلاسیک اتاق فرار از اتاق عمل می کند
– سرنخ ها و نکات برای کمک به شما در بازی
– بازی های فرار رایگان آفلاین

تصور کنید یک فراموشی کامل و تهدید به مرگ دارید. پادزهر در عمارت عظیمی از معماها پنهان شده است که در آن هر جزئیات یا شیء به معنی چیزی است ، هر مرحله باید به خوبی اندیشیده شود و هر حرکتی طوفان مغزی را می طلبد. سعی کنید توانایی های ذهن خود را نشان دهید. مغز خود را در بازی های فرار معمایی با خط داستانی کارآگاهی و معمای متفرقه و مینی بازی ها به چالش بکشید.

نوع جدیدی از جستجوی فرار را در Amnesia Room Escape Games کشف کنید. شما باید خانه را جستجو کنید تا آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید. اما به این سادگی نخواهد بود. تعداد زیادی پازل چالش برانگیز ، سرنخ های پنهان و اشیاء مفید وجود دارد. هر اتاق نیاز به بررسی کامل دارد. مهارت های منطقی خود را با بازی های ماجراجویی رمزآلود آموزش دهید.

هیچ اتاقی یکسان نیست ، هیچ معمایی ساده نیست. فرار نقطه و کلیک شما را از طریق یک داستان جالب هدایت می کند و به شما رازی می دهد که حل آن سرگرم کننده است. گاهی اوقات یافتن سرنخی دشوار است ، اما این شانس را دارید که مانند یک کارآگاه واقعی باشید که برای حل این معما به هر جزئیات توجه می کند. با بازی های جدید فرار از اتاق مهارت های قیاسی و منطقی خود را تقویت کنید.

اگر دوست دارید بازی های ماجراجویی رمزآلود در سبک کلاسیک اتاق فرار انجام دهید ، این بازی های اتاق فرار چالش جدید شما است. فراموشی یک فرار ماجراجویی است که با معماهای منطقی که دوست دارید بسته بندی شده است. آیا می توانید این بازی های فرار رایگان را بدون هیچ گونه نکاتی شکست دهید؟ سعی کنید و ببینید ، سپس برای بازی های فرار بیشتر پازل بیایید. ما بسیاری از ماجراهای اسرار آمیز و معماهای ترسناک در فرار از اتاق داریم. از صفحه ما “Escape Adventure Games” دیدن کنید و منتظر بازی های فرار رایگان بیشتر به صورت آفلاین باشید.

  • تغییرات نسخه ۱ Amnesia Room Escape Games

    • تغییراتی در دسترس نیست!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...