Antarctica
Antarctica 88 v1.3.5 + Mod – بازی آرکید-اکشن ترسناک “منطقه ۸۸ قطب جنوب” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (مهمات بی نهایت)

Antarctica 88

منطقه ۸۸ قطب جنوب یک بازی آرکید سرگرم کننده در ژانر ترسناک و بقا است ، که توسط استودیوی روسی Euphoria Horror Games ساخته شده و به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است.

داستان بازی :

در این اقدام وحشتناک خود را در یخ قطب جنوب خواهید دید ، جایی که در یک داستان علمی تخیلی وحشتناک پر از هیولا ، سلاح و ماجراها غرق می شوید. اقدام بقا شما را خواهد ترساند بنابراین آماده فریاد زدن و حل معماها شوید!آیا شما از طرفداران وحشت واقعی و بازی های بسیار ترسناک هستید؟ آیا شما آماده روبرو شدن و فرار از دست هیولاهای وحشتناک قطب جنوب هستید؟ آیا می توانید خود و بشریت را از شر موجوداتی مانند demogorgon نجات دهید؟

این هیجان زنده ماندن در ایستگاه شرکت “قطب جنوب ۱” اتفاق می افتد. در طی شش ماه گذشته ، لشکر کشی پدر شما ولادیمیر افیموف در حفاری یخ و کاوش مواد معدنی ماقبل تاریخ موجود در آن فعالیت داشته است. شش هفته پیش ، اعزام ارتباطات را متوقف کرد. به عنوان بخشی از یک گروه نجات چهار نفره ، باید به یک ماجراجویی وحشتناک بروید و بفهمید چه اتفاقات عجیبی در آنجا رخ داده است. کسی فریاد شما را نخواهد شنید ، به جز مجرمان تبهکار و هیولاهای قاتل وحشتناک!

مسئله این است که در منطقه ۸۸ قطب جنوب پایان های زیادی وجود دارد و نتیجه داستان فقط به اقدامات و تصمیمات شما بستگی خواهد داشت.

ویژگی های بازی Antarctica 88 :

  • خط داستانی هیجان انگیز با پایان های متعدد.
  • چندین نوع هیولا و سلاح قاتل.
  • گرافیک عالی.
  • موسیقی متن اصلی نویسنده اصلی.
  • پازل های سخت.
  • ماجراجویی کامل ترسناک: گیم پلی شدید ، فریادهای ترسناک و فضای وحشتناک.

تغییرات نسخه ۱٫۳٫۵

  • برای این نسخه تغییراتی توسط تیم توسعه دهنده ذکر نشده.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...