ArmajetArmajet2 v1.59.1 – بازی اکشن مهیج و خوش ساخت “آرماجت” برای اندروید
یک بازی رقابتی اینترنتی در سبک مبارزات گروهی

Armajet2

 آرماجت نام یک بازی اکشن و ساده ، اما در عین حال بسیار خوش ساخت، سرگرم کننده و مهیج می باشد که به شکل آنلاین و در قالب یک بازی رقابتی و مبارزه ای تهیه و تولید شده است.

Armajet یک تیرانداز عرصه ۴v4 با سه دور سریع سه دقیقه است! با دوستان خود تیمی کنید یا در این بازی اکشن پر سرعت به انفرادی بروید!

درباره بازی Armajet2 

۱۰۰٪ مهارت های مبتنی بر
هیچوقت برنده نشوید مکانیک بازی Armajet برای یادگیری آسان ، سختی برای تسلط و برافروختن شکاف برای گیم پلی فوق العاده رقابتی و متقابل پلتفرم آسان است. کنترل های موبایل دوقلو بصری ، پرواز و تیراندازی را آسان می کند – زنده ماندن این چالش است.

انتخاب حالت بازی خود

تیم Deathmatch : وقتی برای برتری هوا می جنگید ، در عرصه های مسابقه مسابقه تیمی غوطه ور شوید. در پایان سه دقیقه دور امتیاز کسب کنید یا ۳۰ پیروزی کسب کنید!
Fuel Frenzy : دنبال حالت بازی استراتژیک هستید؟ این برای شماست ۱۰ سلول سوخت را جمع کنید و نگه دارید تا برنده شوید. اگر قبل از پایان شمارش معکوس شکاف پیدا کنید ، همه آنها را از دست خواهید داد!
توپ نبرد پرتاب ، عبور ، و حتی غرق توپ نبرد برای ایجاد واکنش های زنجیره ای قاتل!

با دوستان آنلاین بازی کنید

مهمانی خود را ایجاد کنید یا به یک دوست بپیوندید! از درون این عرصه های جهان جنجال برانگیزید و با هم به رقابت بپردازید و با تیم های مقابل هم مبارزه کنید! تیم PvP نبرد در بهترین حالت است!

آیا شما مبارزه با برد نزدیک PvP را ترجیح می دهید یا از فاصله کشنده ای هستید؟ یک تفنگ تمام اتوماتیک ، موقعیت های دفاعی ایمن با اسلحه های تیرانداز از برد دور انتخاب کنید و یا با شعله های عجیب و غریب عجیب و غریب برخورد کنید. با ۷۰۰ حالت اسلحه برای فعال نگه داشتن شما ، هرگز از گزینه ها خارج نخواهید شد!

قهرمانان را ارتقاء دهید

برای باز کردن قفل به سبک و صدها پوست در آرماجت پرواز کنید! با شغال اسکای آسمان باشید ، دشمنان خود را با اومکو ترور کنید و از افتخار تیم خود به عنوان رامیرز دفاع کنید!

پیشرفت در جاده والور با پیروزی در دورها برای باز کردن بسته های سخاوتمندانه ، خلبانان ، اسلحه ، پوست ، مسیرهای جت و موارد دیگر!

گرافیک با کیفیت بالا و AUDIO
نبرد با جزئیات فوق العاده پرواز و سلاح را تجربه کنید ، SONIC ECSTASY را با ۳۲ کانال صدا و سیارک زدن ۵D جلوه های صوتی صدا کنید که گوشهای شما را ذوب می کند تجربه کنید!

بازی آنلاین می باشد و نسخه مود شده (هک شده) سالمی برای آن وجود ندارد.
◄ ممکن است برای اجرای صحیح بازی نیاز باشد که IP خودتان را تغییر دهید.

 

تغییرات نسخه ۱٫۵۹٫۱ Armajet2

    • SUN’S OUT, GUNS OUT – SEASON 5!
    • – A brand new ultimate: REFLECTOR! Absorb enemy damage and fire it back to them at once!
    • – Pilots are headed to the beach! A sunny and colorful new arena to fly and fight in.
    • – Faster, more responsive pilot movement and firing controls
    • – Matchmaking, weapon balances and lots of bug fixes!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...