Arrr

Arrr ! Pirate Arcade Platformer Game v1.0 + Mod – بازی آرکید-اکشن “دزد دریایی” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت + حذف تبلیغات) 

Arrr Pirate Arcade

دزد دریایی عنوانی آرکید در سبک بازی های پلتفرمر و دو بعدی است که به شکل رایگان توسعه یافته است. این بازی توسط استودیوی اسپانیایی Shooter Games and FPS برای دستگاه های اندرویدی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است انتشار رسیده است.

درباره بازی Arrr Pirate Arcade

آماده برای بازی بهترین بازی سرگرمی به عنوان یک دزدان دریایی، با عمل بدون توقف و ناخن گاز گرفتن هیجان. دزد دریایی مخفیکاری مبدل خود را در زیر سایه های تاریک، استفاده از چاقو در یک بازی کلاسیک Arrr Pirate Arcade برای بازیابی کشتی خود. در این بازی فانتزی تاریک له دشمنان و corsairs خود را. نبرد سربازان دشمن و corsairs مسلح با شمشیر، اسلحه و لنس، استفاده از خفا خود را در سایه تاریک را از دشمنان با تعجب، سفر در سراسر جهان، و مبارزه با رئیس نهایی برای بازیابی کشتی به سرقت رفته خود انجام دهید.

چگونه بازی کنیم

– شما می توانید در Arrr Pirate Arcade پرش، حرکت راست چپ بالا و پایین، و همچنین شلیک با سلاح انجام دهید.
– کشتن دشمنان با پرتاب چاقو، و یا استفاده از حمله شمشیر خود را.
-هدف اينه که سفينه دزديده شده ات رو پيدا کني
– پیدا کردن سنگهای, سکه های طلا و لنگر برای افزایش نمره خود را و دسترسی به سطوح بالاتر.

همه چیز به خوبی برای شما طراحی شده به بسیاری از سرگرم کننده! ما به شما هشدار می دهند، آن را یک بازی ماجراجویی آسان نیست تا موفق باشید!
همه اینها کاملا رایگان است، بنابراین حداقل باید آن را امتحان کنید. ما امیدواریم که همه بازیکنان ما یک زمان ماجراجویی بزرگ بازی آن، لطفا نرخ و با تشکر زیادی برای بازی.

Arrr Pirate Arcade شگفت انگیز است, اعتیاد آور و یکی از بهترین بازی اکشن با بازی بسیار آسان. بهترین شانس در نمره بالا که ممکن است به دزدان دریایی قدیمی پادشاه دزدان دریایی.

  • تغییرات نسخه ۱٫۰

    • Enjoy our new pirates game!! Arrr!!!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...