Audio Editor Pro

Audio Editor Pro Music Editor, Sound Editor v1.01.26.0111 – اپلیکیشن ویرایشگر صدا و موزیک حرفه ای اندروید
نسخه حرفه ای و کامل برنامه تقدیم شما همراهان همیشگی فارسروید

Audio Editor Pro

یک اپلیکیشن قدرتمند و پر امکانات ویرایش صدا و موزیک حرفه ای می باشد که توسط Dairy App & Notes & Audio Editor & Voice Recorder توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

یک برنامه ویرایشگر موسیقی رایگان برای ویرایش موسیقی به صورت انعطاف پذیر در تلفن همراه خود می خواهید؟
یک کاتر موسیقی یا یک برنامه آهنگساز برای برش موسیقی و ویرایش موسیقی می خواهید؟
یک برنامه برش MP3 با عملکردهای ویرایش صوتی و برش موسیقی غنی می‌خواهید؟
Audio Editor Pro یک برنامه ویرایشگر صوتی همه کاره شامل ضبط صدا، تغییر صدا، پخش کننده صدا، برش MP3 و سازنده آهنگ زنگ می خواهید؟

سپس، این سازنده صدا و برش موسیقی رایگان قطعا همان چیزی است که شما نیاز دارید!

در میان بسیاری از ویرایشگرهای صدا و برش های موسیقی، ویرایشگر صوتی – ویرایشگر موسیقی رایگان، ویرایشگر صدا و میکسر صدا یک ویرایشگر آهنگ و برنامه برش موسیقی قدرتمند است! این یک ویرایشگر صدا است که می تواند به شما در ویرایش موسیقی یا ساخت آهنگ کمک کند. می‌توانید از آن به‌عنوان آهنگساز و برنامه ویرایشگر صدا استفاده کنید، درست مانند ویرایشگر صوتی audacity روی دسکتاپ، این یک آزمایشگاه صوتی و آزمایشگاه موسیقی در تلفن همراه شما برای ویرایش صدا است!

با استفاده از Audio Editor Pro سازنده و صداساز می‌توانید آهنگ‌ها را از طریق دستگاه صوتی ویرایش کنید، ویدیو را از طریق مبدل mp3 به صدا تبدیل کنید، صدا را از طریق تقویت‌کننده صدا، کمپرسور صدا، مبدل فرمت و اکولایزر ویرایش کنید… عملکردهای ویرایش صدا متعددی در این ویرایشگر صدا وجود دارد. و برش MP3!

?برش و آهنگساز قدرتمند موسیقی
ویرایشگر صوتی – ویرایشگر موسیقی رایگان، ویرایشگر صدا و میکسر صدا یک ابزار ویرایشگر صوتی قدرتمند و برنامه ویرایشگر آهنگ رایگان برای ویرایش موسیقی و ویرایش آهنگ است. با این ویرایشگر موسیقی رایگان، می توانید موسیقی را برش دهید، موسیقی را برش دهید، صدا را ادغام کنید یا صدا را ترکیب کنید. این یک برش موسیقی و ویرایشگر MP3 با استفاده آسان است.

?کاتر MP3: برش صدا و برش صدا
موزیک ترمز و آهنگ تراش: می توانید موسیقی را دقیقاً برش دهید. می‌توانید موقعیت برش را از طریق پخش‌کننده موسیقی داخلی و نمودار موج صوتی ارائه‌شده توسط این ویرایشگر پادکست و ویرایشگر موج انتخاب کنید.
Audio Cutter & Song Cutter: می‌توانید از کاتر صوتی و موزیک‌بر برای برش آسان موسیقی یا برش موسیقی در وسط استفاده کنید. سعی کنید از این کاتر صدا و برش MP3 رایگان برای برش صدا، برش آهنگ یا برش آهنگ های موسیقی استفاده کنید. این یک تقسیم کننده موسیقی، کاتر آهنگ صوتی، برش MP3 و برش آهنگ است.

?ترانه ساز و ادغام صدا: میکسر موسیقی، وصال صوتی
ویرایشگر آهنگ Audio Editor Pro با ادغام صدا: می توانید صدا را ادغام کنید و موسیقی را ترکیب کنید، همچنین می توانید صدا را تقسیم کنید.
ادغام آهنگ: می توانید موسیقی را ادغام کنید، فایل های صوتی را در فرمت های مختلف ترکیب کنید.

?ویرایشگر آهنگ رایگان و میکسر موسیقی: میکسر آهنگ، میکسر صدا
Music Mixer & Audio Mixer: این یک میکسر صدا با عملکرد میکسر آهنگ و میکسر صدا است. شما می توانید موسیقی را با این مخلوط ساز موسیقی ترکیب کنید.
میکسر آهنگ با عملکردهای ویرایش موسیقی چند تراک: صدا را وارد کنید، موسیقی را در چندین آهنگ مخلوط کنید تا آهنگ ها را به طور انعطاف پذیر ترکیب کنید.
آزمایشگاه موسیقی برای ویرایش موسیقی و ویرایش آهنگ: از این میکسر آهنگ و میکسر صوتی برای میکس موسیقی و ساخت آهنگ استفاده کنید.

?تقویت کننده صدا رایگان: تقویت کننده باس و تقویت کننده صدا
تقویت کننده موسیقی و بلندگوی بلند: این ویرایشگر آواز نیز یک تقویت کننده صدا است، می توانید صدا را برای دریافت صدای بلندتر افزایش دهید.
تقویت کننده رایگان صدا: با تقویت کننده صدا، موسیقی را بلندتر کنید.

?تبدیل صدا: کمپرسور صدا و مبدل فرمت
کمپرسور صوتی مفید
مبدل فرمت MP3: تبدیل فرمت بدون افت کیفیت.

?تبدیل ویدیو به MP3: مبدل رسانه و مبدل ویدیو
ویرایشگر صدای ویدیو و ویرایشگر صوتی ویدیو: می‌توانید از عملکرد ویدیو به صدا برای استخراج صدا از ویدیو و تبدیل ویدیو به MP3 استفاده کنید.
MP4 به MP3: هر ویدیویی می تواند توسط این استخراج کننده صدا، مبدل MP4 و مبدل موسیقی به MP3 تبدیل شود.

ویرایشگر صدا – ویرایشگر رایگان موسیقی، ویرایشگر صدا و میکسر صدا یک صداساز و ویرایشگر صدا خوب است، شما می توانید صداها را ویرایش کنید و آهنگ ها را آزادانه ویرایش کنید. این یک برش صدا و ویرایشگر صدا همه در یک رایگان است!

با این برنامه ویرایش موسیقی و ویرایشگر MP3، می توانید صداها را ویرایش کنید و صداها را ایجاد کنید. این یک ابزار ویرایشگر صوتی رایگان است که حاوی توابع ویرایش صوتی غنی است. می توان از آن برای ایجاد آهنگ های صوتی و ایجاد آهنگ های زنگ استفاده کرد.

  • تغییرات نسخه 1.01.26.0111 Audio Editor Pro

    • تغییراتی در دسترس نیست!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...