Auto Defense

Auto Defense v0.9.8.10 + Mod – بازی  استراتژیکی سرگرم کننده “دفاع اتوماتیک” برای دستگاه های اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (سکه + الماس بی نهایت + آنلاک بودن تمام مراحل) 

Auto Defense

دفاع اتوماتیک که با نام کامل Auto Defense – Play this Epic Real Castle Battler در گوگل پلی به انتشار رسیده. یک بازی استراتژیکی و سرگرم کننده از استودیوی معروف Gameloft است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده و طرفداران زیادی دارد.

درباره بازی Auto Defense

از قلعه خود محافظت کنید ، هم افزایی های قدرتمندی ایجاد کنید ، قفل را باز کنید ، ادغام شوید و برج های خود را ارتقا دهید! جارو برقی امواج دشمن روگلیت و دنیای کامل متمایز در حالی که ازدحام بیگانه سیری ناپذیر قلعه خود را پایین می کشند!

در Auto Defense به فن مخلوط کردن و ادغام برج های خود تسلط پیدا کنید. تا استراتژی های جدید را باز کنید و مهاجمان را در حال اجرا کنید! هر ترکیبی از قتل عام را که تصور می کنید با گزینه های بی حد و حصر ایجاد کنید.
برج های شما آماده اند تا رعد و برق را رها کنند ، سم را از بین ببرند. آنها را با انفجارها آتش بزنند و موارد دیگر در نبردهای حماسی.

 

استراتژی زمان واقعی

مجموعه ای از برج ها را بسازید که به طور بی وقفه و به طور خودکار به هر مهاجمی شلیک می کنند. دقیقاً مانند یک جنگنده خودکار. از قلمرو خود دفاع کنید و با استفاده از بهترین تاکتیک های خود در برابر دشمنانی که به جهان شما حمله می کنند نبرد کنید.

Nهماهنگی های ساختمانی و جنگ های مخلوط میانه نبرد

Turc ها را در گرماگرم جنگ مخلوط کرده و ادغام کنید تا قدرت خود را تقویت کرده و توانایی های شکست ناپذیری را آزاد کنید. با Auto Defense هم افزایی های بی پایان بین برج ها را برای له کردن دشمن کشف کنید! هنگام پاکسازی امواج دشمن روگولیت و تکمیل دنیاهای هیجان انگیز ، برای سرگرمی بدون توقف ، از دفاع خودکار استفاده کنید.

SArsenal سفارشی

برای بدست آوردن پاداش ، مأموریت های کامل خود را داشته باشید ، از جمله کارت های برجک برجسته ، چرخ دنده ها و سنگهای قیمتی برای محافظت از قلعه خود و ایجاد استراتژی بهتر در برابر دشمنان.

برج های خود را ارتقا دهید و در بین نبردها از دفاع کاملاً جدیدی استفاده کنید. برای تکمیل فهرست برج های خود ، روند پیروزی خود را حفظ کرده و بیشتر روی نقشه حرکت کنید.
با استفاده از توانایی های منحصر به فرد هر برج ، از جمله سم ، یخ زدن ، برق ، سوختگی ، انفجار و غیره ، برای ایجاد هم افزایی غیرقابل شکست!

 

نکته: به خاطر آنلاین بودن بازی، ممکن است استفاده از نسخه مود منجر به مسدود شدن حساب کاربری شما شود و یا ممکن است ویژگی های آن از کار بی افتد.

 

تغییرات نسخه ۰٫۹٫۸٫۱۰

Various fixes and improvements.

ویژگی های نسخه مود Auto Defense

• امکان خرید آیتم های ارتقاء و جعبه ها به صورت رایگان
• امکان ارتقاء مرکز فرماندهی در داخل بازی به صورت رایگان
• آنلاک بودن تمام مراحل (بعد از گذراندن مرحله آموزشی)

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...