Battle Bay v4.8.22677 – بازی اکشن جالب نبرد خلیج اندروید
 بازی اکشن و نبرد دریایی فوق العاده

Battle Bay

نبرد خلیج بازی جدید و هیجانی با طراحی عالی در سبک بازیهای اکشن از استودیوی محبوب Rovio Entertainment برای سیستم عامل اندروید است. Battle Bay به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده و تا به امروز بیش از ۵ میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده. و از پرطرفدارترین بازیهای اکشن به شمار می رود!

درباره بازی 

در Battle Bay یک کشتی را انتخاب کنید ، سلاح های خود را انتخاب کنید و به نبرد با مخالفان در سراسر جهان بروید. از استراتژی تیم و قدرت شلیک استفاده کنید تا ناوگان خود را به اوج ببرید . غرق می شود یا پیروز می شود!

Shooter دارای یک سلاح بزرگ است ، Speeder سریع و عصبانی است ، Enforcer چابک و همه کاره است ، Defender یک مخزن شناور است و Fixer هم تیمی های دوستانه خود را شناور نگه می دارد. کشتی های خود را برای نقاط ضربه و قدرت بیشتر بالا ببرید!

 

– جمع آوری سلاح در نبرد خلیج

برای به دست آوردن قدرت شلیک بیشتر ، سلاح های خود را جمع آوری ، ارتقا دهید و تکامل دهید. از میان انبوهی از موارد مخرب ، دفاعی یا سودمند ، یکی را انتخاب کنید. برای افزایش بیشتر قدرت چرخ دنده خود ، هدیه های ویژه خریداری کنید. هرچه متناسب با سبک بازی شما باشد و تیم شما را از غرق شدن باز دارد!

 

– میزبان جنگ های خود باشید –

در Custom Battles با دوستان و همرزمان صنفی خود مسابقه برگزار کنید. یک لابی ایجاد کنید و حداکثر ۱۰ بازیکن را در ۲ تیم به اضافه ۵ تماشاگر دعوت کنید. مسابقات ۵v5 خود را انجام دهید یا مهارت های خود را در دوئل های  Battle Bay 1v1  ثابت کنید.

 

– به یک صنف بپیوندید –

با پیوستن یا ایجاد یک صنف با دوستان خود تیم شوید. رهبران تیم خدمه شما را در برابر گروههای دیگر کاپیتانهای خوشحال از انفجار قرار می دهند. چه کسی در نبرد خلیج به اوج می رسد؟ برای بدست آوردن طلا و شکر ، ماموریت ها را به پایان برسانید یا برای کسب فرصتی برای به دست آوردن غنیمت های دیدنی ، در ماراتن تلاش های صنفی شرکت کنید. برای بدست آوردن مروارید و وسایل قدرتمند ، دستاوردها را پشت سر بگذارید. با شرکت در مسابقات دو هفته ای رتبه بندی شده برای کسب جوایز انحصاری Battle Bay ، بدنامی خود را ثابت کنید!

 

تغییرات نسخه ی Battle Bay v4.8.22677  :

* بهینه سازیهای مختلف و رفع مشکلات بازی برای تجربه بهرین بازی این سبک .

راهنمای نصب : – ابتدا فایل apk را دانلود و نصب کنید. – فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.rovio.battlebay را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید. – بازی را اجرا نمایید.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...