Bio Inc Redemption

Bio Inc. Redemption + Mod – بازی شبیه سازی کمپانی بیولوژیکی: جان فدا اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (جایزه بی نهایت) به صورت جداگانه

Bio Inc Redemption

یک بازی در ژانر شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی DryGin Studios برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

Bio Inc Redemption یک شبیه ساز پیچیده زیست پزشکی است که در آن شما برای زندگی یا مرگ تصمیم می گیرید. آخرین بیماری را ایجاد کنید تا قربانی خود را آلوده و آزار دهید یا به عنوان سرپرست یک تیم پزشکی بازی کنید و امیدوارم درمانی برای نجات بیمار خود پیدا کنید. آیا شما آفت خواهید شد یا بشریت را حفظ خواهید کرد؟

از جمله بیش از ۶۰۰ بیماری واقعی ، ویروس ، علائم ، آزمایش های تشخیصی ، درمان ها و سایر شرایط پزشکی ، Bio Inc: رستگاری به طرز وحشتناکی واقع بینانه است. این ساعت ها شما را مجذوب خود می کند ، و شما را به جهانی میکروسکوپی با نسبت طاعون حماسی می کشاند!

به عنوان عاقبت محبوبیت جهانی موبایل Bio Inc. (بیش از ۱۵ میلیون بازیکن از آن لذت می برند) ، Bio Inc Redemption از ابتدا بازسازی شد تا واقعی ترین و خیره کننده ترین شبیه ساز وضعیت پزشکی در دسترس باشد.

طرف خود را انتخاب کنید

Bio Inc Redemption رستگاری شامل دو کمپین کاملاً جدید است!

مرگ را انتخاب کنید و با خنثی کردن قربانیان با استفاده از ترکیبی آزار دهنده از بیماریها و شرایط پزشکی ، جنبه تاریک خود را کشف کنید. بلا باشید!

Life را انتخاب کنید و شما قهرمانانه به عنوان یک تشخیص دهنده پزشکی بازی می کنید تا بیماری ها را شناسایی کنید و قبل از اینکه برای بیمار شما دیر شود ، آنها را معالجه کنید. نژاد بشر را هر بار یک انسان نجات دهید!

هر کمپین شامل ۹ مورد با چهار سطح دشواری مختلف است و سیستم جدید تطبیقی ​​AI ساعت ها گیم پلی را با ارزش پخش عالی فراهم می کند.

سیستم مهارتهای جدید
سیستم جدید مهارت های جدید ، بازیکنان را قادر می سازد امتیاز مهارت کسب کنند و کسانی را که می خواهند بهترین مهارت بازی را داشته باشند ، به روز کنند. مهارت های ارتقا یافته در تمام حالت های بازی Bio Inc Redemption پایدار هستند.

سوالات جانبی
هنگام بازی در حالت مبارزات ، بازیکنان می توانند تصمیم بگیرند که استراتژی خود را برای تکمیل یک یا بسیاری از ۴۱ تلاش جانبی موجود تغییر دهند. تکمیل تلاش های جانبی به بازیکنان پاداش های سنگینی می دهد!

مسابقات جهانی Bio Inc Redemption
هر هفته ، این بازی از یک نقشه جهانی جدید رونمایی می کند تا با پرونده های مرگ و زندگی به پایان برسد. یک رشته پیروزی جمع کنید ، از مهارت های خود به دقت استفاده کنید و عنوان بهترین دکتر پزشکی را رقابت کنید. در ازای سخت کوشی شما با پاداش و غرور جبران خواهید شد.

توجه : در نسخه مود بازی بدون دیدن تبلیغات، جایزه نامحدود دریافت می کنید.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...