27 اکتبر 2022 برنامه اندروید 0

Bitdefender

Bitdefender Mobile Security & Antivirus Full v3.3.186.2109 – نسخه فول آنتی ویروس بید دیفندر اندروید
جدیدترین نسخه موجود در گوگل پلی

Bitdefender

Bitdefender Mobile Security & Antivirus قدرتمندترین برنامه آنتی ویروس اندروید است. از تلفن هوشمند و تبلت شما در برابر ویروس ها، بدافزارها و تهدیدات آنلاین محافظت می کند و اطلاعات خصوصی شما را در برابر هکرها ایمن نگه می دارد.

Bitdefender Mobile Security برای Android – برنده ۵ بار “بهترین محصول امنیتی اندروید” AV-Test (2021، ۲۰۲۰، ۲۰۱۷، ۲۰۱۶، ۲۰۱۵). ۱۴ روز اول آن را رایگان امتحان کنید.

ویژگی های امنیتی:

✔ محافظت از آنتی ویروس – دستگاه اندروید شما را در برابر تمام تهدیدات آنلاین جدید و موجود ایمن نگه می دارد
✔ اسکنر ویروس و بدافزار – نرخ تشخیص ۱۰۰٪ در برابر ویروس ها، بدافزارها، جاسوس افزارها، باج افزارها. اسکن بر حسب تقاضا و نصب و حذف بدافزار
✔ محافظت از وب – دستگاه اندروید شما را در برابر سایت های خطرناک، فیشینگ و جعلی برای محبوب ترین مرورگرها ایمن می کند.
✔ خلبان خودکار – توصیه های امنیتی را بر اساس استفاده از دستگاه تلفن همراه شما ارائه می دهد
✔ حریم خصوصی حساب – نظارت می کند که آیا حساب های ایمیل شما در هر گونه نقض داده ها دخیل بوده است
✔ VPN – IP شما را ناشناس می کند و محتوای محدود جغرافیایی را باز می کند
✔ قفل برنامه – از برنامه های تلفن همراه حساس و خصوصی شما با یک کد پین یا اثر انگشت محافظت می کند
✔ ضد سرقت – از اطلاعات شخصی شما در صورت سرقت یا گم شدن دستگاه اندرویدی شما محافظت می کند
✔ گزارش – بینش هایی در مورد فعالیت هفتگی شما و حوادث امنیتی که جلوگیری شده است را ارسال می کند
✔ WearON – حفاظت ارائه شده توسط Bitdefender Mobile Security و آنتی ویروس را به ساعت هوشمند شما گسترش می دهد

Bitdefender Mobile Security & Antivirus تلفن و تبلت اندرویدی شما را در برابر همه تهدیدات آنلاین محافظت می کند. به عنوان یک پاک کننده ویروس و ابزار حذف بدافزار عمل می کند.

اسکنر ویروس و بدافزار
اسکنر بدافزار با نرخ تشخیص ۱۰۰٪ مستقل و ثابت شده، به طور خودکار همه برنامه های تلفن همراه را برای ویروس ها، بدافزارها و هر گونه تهدید دیگری اسکن می کند تا از دستگاه Android شما محافظت کند.

امنیت وب
Web Protection لینک‌های مخرب، فیشینگ و جعلی را مسدود می‌کند و فعالیت آنلاین شما را در محبوب‌ترین مرورگرها ایمن نگه می‌دارد تا بتوانید بدون هیچ خطری پیمایش یا خرید آنلاین کنید.

هشدار کلاهبرداری
در برابر تهدیدات تلفن همراه با تکیه بر پیوندها برای ورود به دستگاه شما و جمع آوری داده ها محافظت می کند. پیوندهای خطرناک تعبیه شده در متن ها و اعلان ها را شناسایی می کند و به پایان دادن به گسترش چنین حملاتی کمک می کند.

خلبان خودکار
Autopilot با توصیه اقدامات امنیتی در زمینه نیازهای سیستم شما و الگوهای استفاده به عنوان مشاور امنیتی شما عمل می کند.

حریم خصوصی حساب
آدرس ایمیل شما چقدر امن است؟ با نظارت بر آن‌ها با Bitdefender Mobile Security و آنتی‌ویروس، متوجه شوید که آیا جزئیات حساب یا داده‌های شخصی شما در نقض داده‌ها دخیل بوده است.

VPN
به صورت ناشناس در وب گشت و گذار کنید و محتوای محدود شده با IP را با ویژگی VPN باز کنید. استفاده رایگان محدود به ۲۰۰ مگابایت ترافیک در روز.

قفل برنامه
از حساس ترین برنامه های تلفن همراه خود با یک کد پین یا اثر انگشت محافظت کنید تا کسی نتواند اطلاعات خصوصی شما را خراب کند. از Smart Unlock برای اجازه دسترسی مستقیم به برنامه‌های محافظت شده هنگام استفاده از Wi-Fi قابل اعتماد استفاده کنید.

عکس ضد سرقت و اسنپ
آندروید خود را از هر دستگاه متصل به اینترنت قفل کنید، مکان یابی کنید، زنگ هشدار به صدا در آورید و پاک کنید. محافظ ضد سرقت از هر فردی که در غیاب شما سعی می کند گوشی شما را دستکاری کند، عکس می گیرد.

گزارش های امنیتی
Bitdefender Mobile Security & Antivirus فعالیت شما را در بازه های زمانی هفتگی گزارش می کند تا بتوانید دید کلی روشنی از نحوه استفاده از تلفن خود از منظر امنیت و حریم خصوصی داشته باشید.

پوشیدن
Bitdefender Mobile Security و آنتی ویروس را به دستگاه های Android Wear گسترش می دهد.
هرگز دستگاه خود را با کمک Phone Alert و Scream از دست ندهید (اندروید ۴٫۳ و بالاتر مورد نیاز است).

برای گروه Open-Beta
عملکرد جدید برای آزمایش در دسترس است – فیشینگ ضد پیامک برای ایمن نگه داشتن شما در برابر حملاتی که با تکیه بر پیام های متنی برای نفوذ به دستگاه شما یا جمع آوری داده های شما انجام می شود. برای محافظت کامل آنلاین با Web Protection کنار هم کار می کند.

توجه: این برنامه ایمنی به مجوز Device Admin نیاز دارد و از خدمات دسترس‌پذیری برای محافظت در برابر تهدیدات آنلاین استفاده می‌کند.

  • تغییرات نسخه ۳٫۳٫۱۸۶٫۲۱۰۹

    • Your trusted Bitdefender security app now supports dark theme, to help reduce eye strain and help extend the battery life of your device while you continue receiving the same flawless levels of protection and privacy.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...