21 جولای 2021 برنامه اندروید 1

Block Apps

[Block Apps More Productivity Full v6.3.1 [Premium – اپلیکیشن مسدود سازی برنامه های اندروید!
نسخه پرمیوم با دسترسی به تمام قابلیت ها تقدیم شما

Block Apps

برنامه ای حرفه ای و هوشمند برای مسدود سازی نرم افزار های اندروید می باشد که توسط WVerlaek توسعه و منتشر شده است. این برنامه به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

با Block Apps برنامه ها را در ساعات مشخصی از هفته مسدود کنید.
استفاده از برنامه خود را مشاهده کنید ، تا ۲ سال قبل.
استفاده از برنامه را محدود کنید. حداکثر میزان استفاده روزانه در هر برنامه را تنظیم کنید ، در هر روز از هفته قابل تنظیم است.
گزارش های استفاده هفتگی را دریافت کنید. ببینید زمانتان به کجا رفته است و از آن استفاده کنید تا کنترل استفاده از تلفن خود را کنترل کنید.
مسدود کردن دقیق: هنگامی که یک بلوک برنامه فعال است ، نمی توان آن را متوقف کرد.

بهره وری خود را افزایش دهید ، متمرکز بمانید و بهزیستی دیجیتال خود را بهبود بخشید!
Block Apps یک برنامه اندرویدی با کاربرد آسان است که با مسدود کردن یا محدود کردن استفاده از برنامه و کنترل بینایی در مورد چگونگی صرف وقت خود در تلفن ، کنترل خود را بهبود می بخشد. این که آیا شما نیاز به تمرکز بر روی مطالعه خود دارید ، نمی خواهید حواس پرتی در کار داشته باشید ، نمی توانید شب بخوابید ، یا می خواهید اجتماعی تر باشید ، این برنامه می تواند به شما کمک کند.

برنامه های خاص را در زمان های خاص مسدود کنید
گروهی از برنامه ها را انتخاب کنید و یک برنامه زمانی خاص ایجاد کنید که طی آن این برنامه ها به طور خودکار مسدود شوند. این برنامه کاملاً قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد در روزهای مختلف هفته زمان های مختلفی تنظیم کنید و به شما امکان ایجاد عادت های تولیدی را می دهد. یک بلوک فعال را نمی توان خاموش کرد تا از استفاده از برنامه های منحرف کننده جلوگیری کند.
می توانید بطور موقت بلوکهای خود را در هر زمان و برای مدت زمان مشخصی فعال کنید. برای زمانی که جلسه مطالعه را شروع می کنید یا می خواهید بخوابید عالی است. برای افزایش بهره وری اغلب با تایمر Pomodoro ترکیب می شود.

 استفاده از برنامه را مشاهده کنید

می توانید با Block Apps استفاده از تلفن خود را در بازه های زمانی مختلف تجزیه و تحلیل کنید ، تا ۲ سال قبل. ببینید که وقت شما کجا سپری شده و در جهت بهبود وضعیت دیجیتالی خود گام بردارید.

تنظیم محدودیت های استفاده روزانه
اتلاف وقت در شبکه های اجتماعی یا تماشای فیلم های YouTube بیش از حد؟ می توانید محدودیت استفاده روزانه را برای هر برنامه تعیین کنید. با رسیدن به محدودیت زمانی ، برنامه برای بقیه روز مسدود می شود. محدودیت ها در هر روز از هفته قابل تنظیم هستند. به عنوان مثال ، تنها با اجازه دادن به ۳۰ دقیقه در روز هفته از فیس بوک سم زدایی کنید ، آخر هفته Reddit را به ۲۰ دقیقه محدود کنید یا بعد از ۱ ساعت پیامرسانی ، Whatsapp را مسدود کنید.

گزارشات استفاده هفتگی را دریافت کنید
در ابتدای هر هفته ، یک نمای کلی از استفاده برنامه خود از هفته قبل دریافت خواهید کرد. این شامل تجزیه و تحلیل دقیق محل صرف وقت شما در طول هفته است ، به شما امکان می دهد به راحتی تصمیم بگیرید کدام برنامه ها را محدود کنید. شما قادر خواهید بود زمان با کیفیت بیشتری داشته باشید و اعتیاد به تلفن خود را کاهش دهید و در نتیجه یک رژیم دیجیتالی بهتر داشته باشید.

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

5922730173 2 اکتبر 2021

خوب است

نمایش بیشتر ...