Blood & Honor

Blood & Honor WW2 v5.32 + Mod – بازی خون و افتخار در جنگ جهانی دوم اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود (جایزه بی نهایت) به صورت جداگانه

Blood & Honor

یک بازی در ژانر تخته ای است که توسط استودیو بازی سازی Buldogo Games برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. بازی Blood & Honor به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

Blood & Honor یک بازی تخته ای استراتژیک است که ترکیبی کامل از بازی های جنگی کلاسیک مانند Risk با کارت های ویژه است که به آن بعد جدیدی از استراتژی و تاکتیک می دهد.

شما یک ژنرال خواهید شد ، در نبردهای WW2 می جنگید ، نیروها را اعزام می کنید ، به دشمنان حمله می کنید و از تمام استراتژی های جنگ برای تسخیر جهان و پیروزی استفاده می کنید.

شما هرگز یک بازی رومیزی مانند این بازی را ندیده اید. Blood & Honor توسط طرفداران بازی های Risk ، Risiko ، Axis & Allies و سایر بازی های رومیزی کلاسیک ایجاد شده است. بازیکنان نبرد از سراسر جهان در حالت چند نفره آنلاین برای برنده شدن جام ها و ارتقا سطح. یا برای بهبود استراتژی جنگ خود ، در حالت آفلاین در برابر هوش مصنوعی باورنکردنی بازی کنید. به درجه جنرال چهار ستاره صعود کنید و سلاح ها و توانایی های پیشرفته ای مانند بمب اتمی و حمله رعد اسا را ​​باز کنید.

آماده شوید تا نبردهای بزرگ جنگ جهانی ۲ (WW2) را تسکین دهید و ارتش خود را به سلطه جهانی برسانید. به عنوان یک ژنرال ، شما در Blood & Honor باید استراتژی خود را در هر مرحله تنظیم کنید ، برای تقویت نیروها ، حملات سربازی ، استقرار دفاع و استفاده از قدرتها و کارتهای ویژه برای تبدیل روند پیروزی خود استفاده کنید.

برخلاف ریسک ، نیازی نیست که ساعت ها برای یک مسابقه وقت بگذارید. همانطور که همه بازیکنان برنامه ریزی و اجرای استراتژی های خود را همزمان انجام می دهند ، مسابقات می توانند فقط چند دقیقه طول بکشد.

ویژگی های خاص Blood & Honor عبارتند از:

چند نفره آنلاین در زمان واقعی در برابر هزاران بازیکن جهانی
جام و پاداش با هر پیروزی
حالت تمرین آفلاین در برابر یک هوش مصنوعی باورنکردنی
ماموریت های کامل و چالش های ویژه برای پاداش
نبرد رایگان برای همه یا ۲v2
در چندین نقشه بر اساس نبردهای تاریخی جنگ جهانی دوم (WW2) بجنگید
راه های زیادی برای شخصی سازی و سازگاری ارتش خود

آیا شما برای ایجاد یک استراتژی جنگ شکست ناپذیر و هدایت مردان خود به سلطه جهانی آنچه لازم است را دارید؟ ارتش شما در انتظار دستورات شماست!

توجه : در نسخه مود بازی شما بدون دیدن تبلیغات به صورت نامحدود جایزه دریافت می کنید.

  • تغییرات نسخه ۵٫۳۲

    • – New match history to view your past games!
    • – Optional voice chat for team matches!
    • – Fixed 4 attack exploit Blood & Honor
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...