BMI Calculator – Check BMI (Body Mass Index) v4.1 – اپلیکیشن محاسبه شاخص توده بدنی در اندروید
نسخه حرفه ای و کامل برنامه به ارزش ۰٫۹۹ دلار

BMI Calculator

یک اپلیکیشن ساده و در عین حال کاربردی برای محاسبه BMI یا به اصطلاح همان شاخص توده بدنی که در دسته پزشکی و سلامت می باشد که توسط C.A Apps توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

آیا می خواهید مناسب و باهوش به نظر برسید؟ سپس بهترین برنامه BMI Calculator ما را بارگیری کنید تا وزن ایده آل خود را با توجه به سن ، وزن و قد بررسی کنید.
با بارگیریما برنامه حسابگر BMI در دستگاه اندرویدی خود ، می توانید شاخص توده بدنی خود را محاسبه کنید که به شما در کاهش وزن و رسیدن به شکل عالی کمک می کند. اگر از وزن خود آگاه هستید و خود را به عنوان اضافه وزن یا کم وزن فکر می کنید ، BMI ماشین حساب BMI رایگان ما به شما در تشخیص توده بدنی با توجه به سن ، قد و وزن شما کمک می کند.
محاسبه شاخص توده بدنیبرای حفظ سلامتی خود ضروری است زیرا این ساختار بدنی موجود را برای شما نشان می دهد که می تواند در افزایش یا کاهش وزن طبق قد و سن شما مفید باشد. به راحتی می توانید با وارد کردن مدارک بدن در هر زمان اضافه وزن ، اضافه وزن یا چاقی را بررسی کنید.

ویژگی های اصلی BMI Calculator :

• این برنامه یک رابط کاربری ساده و کاربر پسند را ارائه می دهد که به شما در محاسبه BMI شما کمک می کند.
• این برنامه BMI از واحد های امپریالیستی و متریک پشتیبانی می کند.
• نتایج به صورت گرافیکی و رنگی نمایش داده می شوند.
• BMI ماشین حساب ما ۱۰۰٪ نتایج دقیق می دهد.
• این برنامه برای محاسبه BMI از هر دو کیلوگرم بر لیتر پشتیبانی می کند.
• هیچ هزینه ای برای بارگیری ماشین حساب BMI رایگان ما وجود ندارد.
• می توانید از این برنامه BMI رایگان و بدون اتصال به اینترنت استفاده کنید.

داشتن یک بدن سالم برای داشتن یک زندگی شاد بسیار مهم است و برنامه BMI Calculator رایگان ما با نشان دادن شاخص توده بدنی فعلی شما در سالم سازی و سلامت بدن شما کمک خواهد کرد. ماشین حساب BMI ما برای مردان و زنان به همان اندازه شگفت انگیز است. اینBMI ماشین حساب از واحدهای متریک و امپراتوری پشتیبانی می کند. فقط با یک کلیک می توانید بین پا / اینچ یا متر یا کیلوگرم یا پوند انتخاب کنید. علاوه بر این ، هیچ قانونی سخت و سریع برای استفاده از برنامه رایگان ما وجود ندارد. شما به سادگی می توانید با وارد کردن آمار بدنی در برنامه ما بررسی BMI را وارد کنید.
حسابگر BMI رایگان ما به شما امکان می دهد BMI را بر اساس سن ، قد و وزن مناسب خود محاسبه و بررسی کنید.حسابگر BMI ماشین حساب رایگان ما برای بزرگسالان و کودکان یکی از بهترین برنامه ها برای محاسبه BMI شماست.
پس برای چی منتظری؟ دانلود ماشین حساب BMI – بررسی BMI توسط بهترین BMI Calculator برنامه در دستگاه های آندروید خود را در حال حاضر!
همچنین ، در فروشگاه Google Play پنج ستاره به ما بدهید و نظرات خود را در بخش زیر به اشتراک بگذارید!

  • تغییرات نسخه ۴٫۱

    • تغییراتی در دسترس نیست!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...