BOKU BOKU

BOKU BOKU v1.0.223 + Mod – بازی شبیه سازی جالب بوکو بوکو اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (آب نبات نامحدود پس از مراحل آموزشی)

BOKU BOKU

 بوکو بوکو عنوان یک بازی سبک شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی PIXTICLE برای دستگاه های اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

BOKU BOKU یک بازی بلوک سازی است ، شما می توانید از بلوک ها برای ایجاد دنیای خود استفاده کنید ، یک زمین بازی منحصر به فرد که فقط برای شما مناسب است.

– بازی بلوک سازی ، آزادانه ایجاد کنید!
– بسیاری از اشیا inte تعاملی برای بازی.
– دوستانه برای کودکان ، خانواده و دختر.
– پشتیبانی از حالت چند نفره.
– در حال تکامل مداوم!پ

 

ویژگی های بازی BOKU BOKU

– آزادانه ایجاد کنید

با استفاده از بلوک ها می توانید دنیای خود را آزادانه بسازید. از خانه ها ، مدارس ، رستوران ها و پارک های موضوعی و غیره علاوه بر این ، می توانید پیانو بنوازید ، در نوسان بازی کنید ، یک وعده غذایی خوب بخورید ، و همچنین به سرویس بهداشتی بروید. شما می توانید هر کاری که می خواهید انجام دهید ، و زندگی ایده آل خود را در بازی زندگی کنید.

– تعامل با اشیا

اگر به شما بگویم که می توانید با اشیایی که در جهان ساخته شده اند تعامل داشته باشید چه می کنید. به عنوان مثال ، در واقع می توانید از توالت فرنگی در سرویس بهداشتی استفاده کنید. همچنین ، می توانید با بزرگنمایی ، به تقویم و ساعت روی دیوار نگاه کنید زیرا آنها زمان و تاریخ واقعی را نشان می دهند. نکته جالب دیگر واقعی بودن ماشین حساب در دفتر کار است ، بنابراین می توانید از آن برای انجام ریاضیات استفاده کنید. هنگامی که بیشتر بازی را کاوش می کنید ، اقدامات جالب تری را کشف خواهید کرد.

– آلات موسیقی BOKU BOKU

آلات موسیقی در بازی گنجانده شده است. به عنوان مثال ، می توانید پیانو ، زیلوفون ، کیت درام ، و درام Taiko و غیره پیدا کنید. بهترین قسمت این است که همه چیز صدا تولید می کند. وقتی مقابل ساز می نشینید ، پس می توانید با آن بازی کنید. در آینده ابزارهای موسیقی بیشتری به بازی اضافه می شوند.

– شخصیت خود را ایجاد کنید

در شکل ظاهری شخصیت ، می توانید لباس ، کلاه و حالت چهره شخصیت خود را تغییر دهید. برای پسران ، آیا می خواهید کت و شلوار بپوشید ، یا مانند یک پلیس لباس بپوشید؟ برای دختران ، آیا شما می خواهید یک لباس زیبا ، یا یک لباس دانشجویی بپوشید؟ همچنین می توانید مانند نینجا لباس بپوشید یا از سر حیوانات استفاده کنید. سپس ، یک عکس بگیرید یا به حالت چند نفره بروید تا بازیکنان دیگر را تحت تأثیر قرار دهید!

– حالت چند نفره

در حالت چند نفره ، می توانید با سایر بازیکنان به همان جهان بروید. شما می توانید سایر بازیکنان مانند گل دادن ، بوسه زدن و جنگیدن با یک سابر سبک و تفنگ لیزری را کاوش کنید ، بازی کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید. در حالت چند نفره ، برقراری ارتباط از طریق متن و صدا پشتیبانی می شود.

توجه : برای دریافت آب نبات نامحدود باید ابتدا مراحل آموزشی را پشت سر بگذارید.

تغییرات نسخه  BOKU BOKU v1.0.223  :

* بهینه سازی های مختلف و رفع مشکلات بازی

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...