Bomb Club

Bomb Club v1.1 + Mod – بازی پازل دوست داشتنی کلوپ بمب ها مخصوص اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (باز بودن همه سطوح) 

Bomb Club

ک بازی در ژانر پازل و فکری است که توسط استودیو بازی سازی Antoine Latour برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. Bomb Club جدید ترین بازی استودیو بازی سازی ایندی و فرانسوی Antoine Latour است.

درباره بازی Bomb Club

اگر مهارت در مواد منفجره دارید ، Bomb Club از شما استقبال می کند! با بمب های جدید آشنا شوید ، چالش های جدید را کشف کنید و در این بازی پازل انفجاری واکنش های زنجیره ای عالی ایجاد کنید!

بهترین بمب-فو خود را برای منفجر کردن همه بمب های موجود در صفحه در یک واکنش زنجیره ای بیاورید. با ده ها بمب ، کلاه و انواع سطح ، شما بیش از عشق به چیزهایی که برای موفقیت “BOOM” نیاز دارید ، نیاز خواهید داشت. خوشبختانه سایر اعضای باشگاه برای راهنمایی شما در آنجا خواهند بود!

بیش از ۲۰ بمب حواس پرت برای افزودن به زرادخانه خود
با بمب لیزر ، بمب سیاهچاله ، بمب ماگما ، بمب دود و بسیاری موارد دیگر آشنا شوید ، هرکدام با تأثیر و دامنه خاص خود. متخصص بمب بودن کار ساده ای نیست … اما Nitronomicon همیشه در دسترس خواهد بود تا به شما یادآوری کند که همه آنها چه کاری انجام می دهند. در Bomb Club سالها تحقیق درباره بمب در این کتاب گردآوری شده است ، پس آن را نزدیک نگه دارید!

اوج فناوری بمب: کلاه های بمبی!

در بازی Bomb Club روی بمب کلاه بگذارید و جلوه جدیدی به خود می گیرد! با کلاه مهمانی ، کلاه سخت ، کلاه تاپ و سایر سرپوش های شیک ، هرگز گزینه کم نخواهید داشت و بمب های شما هیچ وقت سبک نخواهند داشت!

یک نقشه بزرگ برای کاوش
صدها سطح با انواع مختلف سطح در انتظار شما هستند. مسیر خود را انتخاب کنید ، مناطق جدید را با سرعت خود کاوش کنید و با پیشرفت ، قفل موارد جدید را باز کنید. چه کسی می داند که در پایان همه چیز در انتظار شماست؟

با Bomb Club متخصص بمب شوید
بر تمام بمب ها و کلاه ها مسلط شوید و اهداف اختیاری را برای افزایش امتیاز خود و معتبرترین متخصص بمب در باشگاه انجام دهید. سیستم های بازی بسیار ساده هستند ، اما به زودی خواهید فهمید که آنها نیز می توانند چالش برانگیز باشند! تازه واردین برای پیشبرد داستان مشکلی نخواهند داشت ، اما متخصصان پازل همچنین سطوحی را پیدا می کنند که آنها را به حد مجاز برساند!

انفجارهای بیشتر!
آن چیست؟ شما چالش های انفجاری بیشتری می خواهید؟ بسته های پاداش در دسترس هستند ، حتی با بمب های بیشتر و سطوح شیطانی تر!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...