18 سپتامبر 2022 برنامه اندروید 0

Busuu

Learn Languages – busuu Premium v25.1.2.794 – اپلیکیشن عالی آموزش زبان های زنده دنیا مخصوص اندروید !
PREMIUM features Unlocked – نسخه پرمیوم با تمامی قابلیت ها 

Busuu

یک برنامه اندروید آموزش زبان های مختلف است که توسط کمپانی بوسو برای اندروید منتشر شده است که با استفاده از آن نه تنها به یادگیری زبان مربوطه خواهید پرداخت بلکه در عشق به آن غرق خواهید شد، فرصت را از دست ندهید چون یادگیری یک زبان خاص، آسان تر و بهتر از busuu نخواهد شد.

درباره برنامه

با دروس سرگرم کننده و کوچک که توسط متخصصان ایجاد شده است، یک زبان جدید بیاموزید. برای تسلط سریعتر به یک زبان، با شبکه مفیدی از زبان مادری و معلمان واجد شرایط ارتباط برقرار کنید.

یادگیری اسپانیایی 🇪🇸، ژاپنی 🇯🇵، انگلیسی 🇬🇧، فرانسوی 🇫🇷، ایتالیایی 🇮🇹، پرتغالی 🇵🇹🇧🇷، آلمانی 🇩🇪، لهستانی 🇵🇹، هلندی، عربی، چینی و روسی 🇳🇱.

★ Google Play – انتخاب ویرایشگر ★

زبان جدید، فرصت های جدید، شما جدید

اسپانیایی بیاموز
از یادگیری اسپانیایی با دوره های ما، از جمله اسپانیایی برای سفر و اسپانیایی کامل لذت ببرید. گوش دادن و تلفظ را با دوره های آموزشی متمرکز بر موقعیت های دنیای واقعی، داستان های خبری و مصاحبه ها تمرین کنید. پادکست ما بهترین راه برای غوطه ور شدن در فرهنگ اسپانیایی است.

ژاپنی یاد بگیر
یادگیری ژاپنی که با دروس طراحی شده ماهرانه واضح و قابل درک است. دوره‌های ژاپنی برنده جایزه Busuu همه چیز را از مهارت‌های مکالمه و عبارات سفر گرفته تا دوره‌های عمیق هیراگانا، کاتاکانا و کانجی را پوشش می‌دهد.

زبان دلخواه خود را یاد بگیرید
از سطوح مبتدی تا پیشرفته، Busuu دوره های فشرده و موثری را ارائه می دهد که توسط کارشناسان زبان به ۱۳ زبان مختلف طراحی شده اند. فرانسوی، عربی، چینی، هلندی، انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، لهستانی، پرتغالی، روسی، اسپانیایی و ترکی را بیاموزید.

مورد اعتماد جامعه جهانی ما با بیش از ۱۲۰ میلیون یادگیرنده
★ ویژگی ها ★

محتوای دوره برنده جایزه
شروع به یادگیری آنچه برای بهبود خواندن، نوشتن و صحبت کردن خود دارید با محتوای دوره با کیفیت بالا شروع کنید. مطالب دوره ما به طور مرتب به روز می شود تا یادگیری را آسان تر و جذاب تر کند: از تمرین های درک مطلب که پیرامون مقالات واقعی از El País برای یادگیری اسپانیایی ساخته شده است تا دوره جدید یادگیری ژاپنی مبتنی بر مانگا.

جامعه حامی فراگیران
از ویژگی مکالمات برای برقراری ارتباط و یادگیری در کنار جامعه ما با بیش از ۱۲۰ میلیون زبان آموز استفاده کنید. در مورد نحوه استفاده از این زبان در زندگی روزمره بازخورد دریافت کنید تا بتوانید مانند مردم محلی صحبت کنید.

سازمان داخلی
در مسیر رسیدن به اهداف یادگیری زبان خود بمانید – چه برای تجارت، سفر، مدرسه یا تفریح ​​یاد می‌گیرید. با برنامه مطالعه، می‌توانید اهدافی را تعیین کنید و ببینید برای رسیدن به آنها چه کاری باید انجام دهید، سپس زمان‌های مطالعه منظم و یادآوری‌هایی را اضافه کنید تا به شما کمک کند به آن پایبند باشید.

ابزارهای منحصر به فردی که برای یادگیری بهتر زبان طراحی شده اند
با Vocabulary Trainer & Grammar Review، رکوردی از واژگان جدیدی که یاد گرفته‌اید و ابزار هوشمندی دارید که به شما کمک می‌کند روی کلمات و دستور زبانی که در درس‌ها با آن‌ها مشکل داشتید کار کنید.

سطح یادگیری خود را با معلمان زبان مادری افزایش دهید
با معلمان دوستانه و حرفه ای به صورت انفرادی یا به صورت گروهی کار کنید تا یادگیری خود را به سطح بالاتری ببرید. در زمان خود درس رزرو کنید و با یادگیری زبان اعتماد به نفس صحبت کردن خود را افزایش دهید.

به علاوه، گواهینامه هایی برای نشان دادن پیشرفت شما، حالت آفلاین برای یادگیری در حال حرکت، صدای شفاف و موارد دیگر.

وقتی با Busuu، یک سرویس Chegg یاد می گیرید، کشف کنید که چقدر می توانید پیش بروید.

★ امتیاز عالی توسط PCMag ★

اکنون دانلود کنید تا یک درس را به صورت رایگان امتحان کنید

اشتراک برای دسترسی کامل لازم است. شرایط و ضوابط ما را بخوانید: https://www.busuu.com/en/terms
سیاست حفظ حریم خصوصی: https://www.busuu.com/en/privacy

سوالی برای پشتیبانی دارید؟
ما به ۱۵ زبان اینجا برای شما هستیم: انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی، آلمانی، لهستانی، روسی، ترکی، عربی، چینی، ژاپنی، کره ای، ویتنامی و اندونزیایی.

 • تغییرات نسخه ۲۵٫۱٫۲٫۷۹۴ Busuu 

  • No time to learn a language? Juggling work, studies, gym, family, friends and other hobbies?
  • Take the stress out of learning languages with a personalised and adaptive Study Plan that fits around your life.
  • Set your goals and your schedule
  • Generate a plan based on your availability
  • Work towards an estimated completion date, in small, achievable steps
  • Learning a language has never been simpler.

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...