Call Notes Pro

Call Notes Pro v21.12.9 – اپلیکیشن افزودن یادداشت ها به صفحه تماس در اندروید
نسخه خریداری شده به قیمت ۲٫۹۹ دلار تقدیم شما

Call Notes Pro

برنامه ای بسیار کاربردی برای قرار دادن یادداشت بر روی صفحه تماس برای دستگاه های با سیستم عامل اندروید می باشد که توسط Andrey Nikanorov با قیمتی به ارزش ۲٫۹۹ دلار منتشر شده است.

درباره بازی

Call Notes Pro به شما کمک می کند تشخیص دهید چه کسی با شما تماس می گیرد. این برنامه به شما کمک می کند تا داده های مشتریان و مخاطبین را مدیریت کنید. پنجره پاپ آپی را در حین تماس با یادداشت، زمان آخرین تماس و هر یک از فیلدهای دفترچه آدرس مانند شرکت، موقعیت، تاریخ تولد، حتی کشور و اپراتور تلفن همراه مشاهده خواهید کرد. می توانید یادداشت هایی را در مورد زمان تماس وارد کنید و یادداشت های درون برنامه خود را همگام کنید. یادداشت‌های شما بعداً با جستجو، برچسب‌ها و یادآوری‌ها به راحتی قابل دسترسی هستند.

این برنامه برای کسانی که زیاد با افراد جدید ارتباط برقرار می کنند و لیست بلند بالایی از مخاطبین دارند، ضروری است. صاحبان مشاغل، مشاوران، دلالان املاک، نمایندگان، وکلا، فروشندگان، استخدام‌کنندگان و روزنامه‌نگاران از کاربران راضی این اپلیکیشن هستند.

Call Notes Pro CRM و شناسه تماس گیرنده ساده، شخصی و خصوصی شماست. با این اپلیکیشن فعالیت های تجاری و شخصی خود را ساده کنید. در زمان و پول صرفه جویی کنید، سرنخ های خود را به مشتریان تبدیل کنید.

یادداشت
Call Notes Pro پنجره شناور را با یادداشت شما و تمام جزئیات تماس به شما نشان می دهد. شما همیشه خواهید دانست که چه کسی تماس می گیرد. به‌روزرسانی یادداشت پس از تماس یا در حین تماس آسان است. نظرات خود یا هر اطلاعات مفید دیگری در مورد مخاطب را ذخیره کنید.

فیلدهای تماس
علاوه بر یادداشت ها، اطلاعات مهم زیادی وجود دارد که دیدن آنها هنگام مکالمه خوب است. سازمان تماس گیرنده، موقعیت، سالگردهای مهم و بسیاری از زمینه های دیگر همیشه در طول تماس قابل مشاهده است.

همگام سازی
یادداشت های درون برنامه خود را با Call Notes Pro Cloud همگام کنید. یادداشت‌های شما همیشه همراه شما هستند و در همه دستگاه‌هایتان همگام‌سازی می‌شوند. می توانید به راحتی به یادداشت های خود در وب دسترسی داشته باشید و آن ها را ویرایش کنید.

یادآوری ها
یادآوری های ساده، اما انعطاف پذیر. تماس‌ها را برنامه‌ریزی کنید، تماس‌های تکراری را برنامه‌ریزی کنید، یادداشت‌هایی اضافه کنید و هرگز فراموش نکنید که بعداً دوباره تماس بگیرید.

حریم خصوصی
همه یادداشت ها و مخاطبین شما امن و خصوصی هستند. حریم خصوصی اولویت اصلی ماست! ما هرگز داده های شما را با کسی به اشتراک نمی گذاریم، نمی فروشیم یا دوباره توزیع نمی کنیم.

 

امکانات Call Notes Pro :

• نمایش اطلاعاتی مانند یادداشت، شرکت، عنوان، تولد، گروه، رویداد تقویم، نام کامل، آخرین تماس، شماره و نوع آن، نوع تماس، آدرس، ایمیل، وب سایت، مکان و شرکت مخابراتی.
• یادداشت ها را مستقیماً از برنامه، بعد از تماس یا حتی در حین تماس تغییر دهید.
• بسیار قابل تنظیم است، می توانید موقعیت روی صفحه، اندازه فونت و رنگ را متناسب با موضوع UI خود تنظیم کنید.
• پشتیبانی از تمام فیلدهای مخاطبین اندروید و پایگاه داده های یادداشت داخلی. حتی می توانید برای اعداد ناشناخته یادداشت اضافه کنید.
• یادداشت‌های درون برنامه‌ای را با Call Notes Pro Cloud همگام‌سازی کنید و به آنها در وب دسترسی داشته باشید.
• یادآورهای ساده یا تکرار شونده را با یادداشت ها برای هر شماره تلفن، نه تنها مخاطبین خود، برنامه ریزی کنید.
• درخواست یادداشت از سرور CRM راه دور.
• پشتیبانی کامل از دو سیم کارت.
• تم تیره.
• قابل اجرا بر روی هر نسخه اندروید، از لالی پاپ تا اندروید ۱۲٫

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...