Calm

Calm Meditate, Sleep, Relax v5.32  رسیدن به آرامش، تمرکز و خودآگاهی   
نسخه آنلاک شده و کامل برنامه

Calm

یک اپلیکیشن برای آموزش کامل مراقبه و مدیتیشن برای رسیدن به آرامش و داشتی خوابی راحت تر، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Calm.com, Inc.

درباره برنامه

آرام – مدیتیشن، خواب، آرامش
Calm برنامه شماره ۱ برای خواب و مدیتیشن است. با مدیتیشن‌ها، داستان‌های خواب، موسیقی و موارد دیگر، شادتر و سالم‌تر خود را کشف کنید.

آرامش برای کیست؟
آرامش برای هر کسی است، چه تازه کار مدیتیشن یا یک متخصص با تجربه. همچنین برای هر کسی که نیاز به استراحت ذهنی، صدای آرام بخش، یا استراحت شبانه آرام دارد، مناسب است. مدیتیشن های هدایت شده ما به مدت ۳ تا ۲۵ دقیقه در دسترس هستند، بنابراین می توانید طول کامل را متناسب با برنامه خود انتخاب کنید.

موضوعات Calm عبارتند از:

* آرام بخش اضطراب
* مدیریت استرس
* خواب عمیق
* تمرکز و تمرکز
* روابط
* ترک عادت
*خوشبختی
* حق شناسی
* اعتماد به نفس

* عاشق مهربانی
* بخشش
*عدم قضاوت
* رفت و آمد به محل کار یا مدرسه
* ذهن آگاهی در کالج
* ذهن آگاهی در محل کار
* مدیتیشن پیاده روی
* بچه های آرام
* اسکن بدن

برنامه Calm همچنین ویژگی های زیر را دارد:

مدیتیشن روزانه جدید
مهارت تغییر زندگی مدیتیشن را با روزانه آرام آرام جدید بیاموزید. ما مدیتیشن هایی داریم که فقط ۱۰ دقیقه طول می کشد و می تواند به شما کمک کند تا در کار یا مطالعه راحت شوید یا قبل از خواب راحت شوید.

داستان های خواب
ما بیش از ۱۰۰ داستان خواب داریم که مانند داستان‌های قبل از خواب برای بزرگسالان است که توسط صداهای مشهوری مانند متیو مک‌کانهی، لبرون جیمز، کیت وینسلت، لورا درن، لوسی لیو و غیره روایت می‌شود.

موسیقی
کتابخانه موسیقی را کشف کنید که هر هفته رشد می‌کند، با آهنگ‌های انحصاری از هنرمندان برتر مانند کیت اوربان، لیندزی استرلینگ، و حتی دیزنی – همه‌شان آره مهندسی شده‌اند تا ذهن شما را آرام کند، تمرکز کند و وارد حالت جریان شود.

جنبش
از سر خود خارج شوید و وارد بدن خود شوید. با درس های ویدئویی کوتاه ما، حرکات آگاهانه و کشش های ملایم را برای هر نوع بدنی بیاموزید.

کلاس مستر
برای شروع تمرین مراقبه خود، برنامه های ۷ روزه و ۲۱ روزه تغییر دهنده زندگی را امتحان کنید که توسط متخصصان مشهور جهان در زمینه ذهن آگاهی آموزش داده شده است.

مناظر صوتی
اعصاب خود را آرام کنید و ذهن خود را با بیش از ۳۰ صدا و صحنه آرامش بخش طبیعت آرام کنید تا در هنگام مدیتیشن، یوگا یا کمک به خواب استفاده کنید. صداگذاری مورد علاقه لبرون، “باران روی برگ” را امتحان کنید.

بیشتر
از تمرینات تنفسی برای کمک به مدیتیشن بدون هدایت و باز در جایی که شما رهبر هستید، استفاده کنید و پیشرفت خود را با رگه‌های روزانه و زمان صرف شده برای مدیتیشن پیگیری کنید.

Calm برای دانلود و استفاده رایگان است. هرگز هیچ تبلیغاتی وجود ندارد و برخی از برنامه ها و ویژگی ها برای همیشه رایگان هستند. برخی از محتواها فقط از طریق یک اشتراک پولی اختیاری در دسترس هستند. اگر اشتراک را انتخاب کنید، پس از تأیید خرید، هزینه پرداختی به حساب Google شما کسر می‌شود.

همچنین، حتماً برنامه جدید ما را برای دستگاه‌های Wear OS بررسی کنید.

آرامش چیست؟
ماموریت ما این است که جهان را به مکانی شادتر و سالم تر تبدیل کنیم. هم ساده و هم بزرگ است. از طریق وب‌سایت، وبلاگ، و برنامه‌مان – پر از مدیتیشن، داستان‌های خواب، موسیقی، حرکت و موارد دیگر – در حال تعریف مجدد نحوه مراقبت از سلامت روان در سال ۲۰۲۱ و بعد از آن هستیم. با بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان، روزانه ۱۰۰۰۰۰ کاربر جدید و مشارکت رو به رشد ما با شرکت های بزرگ، هر روز بر افراد بیشتری تأثیر مثبت می گذاریم. و در حالی که قلب Calm دیجیتال است، ما با محصولاتی مانند پرفروش‌ترین Sleep Mist، مجموعه پازل‌های حواس‌آمیزمان، و همکاری‌هایی مانند بالش مراقبه Tuft و Needle، در حال رشد و گسترش آفلاین هستیم تا به انجام ماموریت خود در سلامتی و سلامت کمک کنیم. خوشبختی، در سراسر جهان

آرامش توسط روانشناسان برتر، درمانگران، کارشناسان بهداشت روان و مطبوعات توصیه می شود:

* «من عموماً در مورد برنامه‌های مدیتیشن محتاط هستم، زیرا آنها گاهی اوقات حرف‌های عرفانی زیادی برای سلیقه من ایجاد می‌کنند. اما Calm در عوض حاوی راهنمایی هایی مانند “روی بدن خود تمرکز کنید” – نیویورک تایمز است

* “در دنیای دیوانه، دیوانه و دیجیتالی که در آن زندگی می کنیم، گاهی اوقات لازم است یک قدم به عقب برگردیم و گل های رز را بو کنیم” – Mashable

* “حذف حواس پرتی… در نهایت به من کمک کرد تا آرام شوم و متوجه شوم که همه چیزهایی که در مورد آنها استرس داشتم آنقدرها هم مهم نبودند” – Tech Republic

  • تغییرات نسخه ۵٫۳۲ Calm 

    • Thanks for using Calm! This update contains multiple bug fixes and performance improvements. As always, you can expect an original Daily Calm every day, new music and Sleep Stories every week, and new Meditation programs every month.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

زانیار 26 ژانویه 2022

این بازی عالی بود

نمایش بیشتر ...