.Catalyst Black

Catalyst Black v0.10.3 – بازی اکشن و نقش آفرینی “کاتالیست سیاه” برای اندروید
یک بازی خوش ساخت و رقابتی با گیم پلی بسیار هیجان انگیز و حرفه ای

Catalyst Black

کاتالیست سیاه یک بازی جالب و سرگرم کننده از دسته عناوین اکشن در سبک بازی های نقش آفرینی و مبارزه ای است. که به شکل رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای به وسیله استودیوی Super Evil Megacorp ساخته و برای سیستم عامل اندروید به انتشار رسیده است.

درباره بازی Catalyst Black

Catalyst Black یک تیرانداز در مقیاس بزرگ ۱۰ در ۱۰ ، ترک دهنده است. در هر دنیایی جذاب از رمز و راز و جادوها ، هر بازیکن در Catalyst Black به مجموعه ای از سلاح ها و توانایی های خارق العاده دسترسی دارد. بازیکنان می توانند با استفاده از قدرت ماسک های باستانی. به آنها اجازه دهند از قلمرو دیگری به شکل های اولیه درآیند. می توان آن را روی یک جوی استیک مجازی ، یک کنترل کننده فیزیکی یا حتی با ماوس و صفحه کلید بازی کرد. کنترل ها دقیق و واضح در همه دستگاه ها طراحی شده اند.

 

== حالت های بازی چندگانه ==

Catalyst Black شامل چندین نقشه و حالت بازی است که تیم های ۱۰ تا ۲۰ بازیکنه هم در برابر یکدیگر و هم در برابر موجودات قدرتمند به رقابت می پردازند.

Catalyst Black به هر دلیلی به بازیکنان اجازه می دهد هر زمان خواستار مسابقه شوند یا آن را ترک کنند. این طراحی رها کردن و ترک تحصیل ، یافتن فوری بازی ها یا پیوستن به دوستان را فقط با قرار دادن در مسابقه آسان می کند. ۵ دقیقه یا ۵ ساعت بازی کنید – این انتخاب شماست.
چرخ دنده خود را جمع آوری ، ارتقا دهید و شخصی سازی کنید تا بار مناسب برای سبک بازی شما ایجاد شود. هانت به عنوان یک تیرانداز از راه دور می کشد ، به عنوان یک قاتل دور برد بر اهداف متمرکز می شود یا از تیم خود به عنوان یک درمانگر تانکی پشتیبانی می کند.

 

== مبارزات متحرک – تکامل یافته ==

مهارت و تصمیم گیری تاکتیکی خود را در جنگهای مقیاس بزرگ با تیم های ۱۰+ و همچنین هیولاهای بی طرف به نمایش بگذارید. انتخاب کنید که با Catalyst Black چه موقتی به یک نمونه اولیه قدرتمند تبدیل شوید. و جزر و مد را به نفع خود تغییر دهید.

Super Evil Megacorp خالق برنده جوایز تجربیات چند نفره تعریف کننده رده برای نسل صفحه لمسی است. و متعهد به ساختن بهترین لحظات گیم پلی مشترک از طریق تعالی عمیق فنی و طراحی است. ما بر این باوریم که گیمرهای موجود در هر دستگاهی لیاقت این را دارند که در تجربیات زیبا ، پاسخگو و عمیق AAA ، هر کدام از بسترهای محلی یا سازوکار کنترلشان ، با هم بازی کنند.

 • تغییرات نسخه ۰٫۱۰٫۳

  • == ASCENSION SYSTEM ==
  • – Progress your account by playing matches
  • – Unlock gear, primals, and other rewards
  • == NEW PRIMAL: JAINX ==
  • – Powerful melee bruiser
  • – Supports his team through crowd-control
  • == VISUAL ENHANCEMENTS ==
  • – Reimagined user interface
  • – Eventide map upgrades
  • For more information, check out the full update breakdown: https://catalystblack.com/0-10/
راهنمای نصب : ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید. – فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.superevilmegacorp.spellfire را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید. – بازی را اجرا نمایید.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...