Champion of the Fields

Champion of the Field – دانلود بازی ورزشی “قهرمان زمین مسابقه” اندروید + دیتا

Champion of the Field

یک بازی در ژانر ورزشی است که توسط استودیو بازی سازی NetEase Games برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

قهرمان میدان یک بازی فوتبال تلفن همراه در زمان واقعی است. این بازی کنترل دقیق کنترل ۴ + ۱ برای تکرار گیم پلی کنسول و سرگرم کننده را دارد. که شامل سازگاری کراس پلت فرم با رایانه، iOS و Android است. زمینه های واقع گرایانه، شخصیت های منحصر به فرد، رقابت در زمان واقعی هیجان انگیز، کنترل صاف، تجربه جدید فوتبال موبایل را ایجاد می کند.
قهرمان میدان به طور رسمی توسط FIF Pro مجوز دارد. شما می توانید هزاران نفر از بازیکنان واقعی را آموزش دهید و تیم افسانه ای خود را بسازید، قهرمان شوید، لذت بردن از شور و شوق رقابت واقعی!

مسابقه منصفانه: زمینه را با مهارت ها تسخیر کنید
بازی Champion of the Field از طریق ترکیب جوی استیک و کلید ها در کنترل دقیق کلید ۴ + ۱ شبیه سازی جذابیت بازی فوتبال را شبیه سازی می کند. کنترل مهارت و کار گروهی نتایج بازی را تعیین خواهد کرد. هر کس می تواند خود را در این بازی نشان دهد، چه اینکه یک ستاره یا یک تازه کار باشد.

زمان واقعی درگیری: رایگان، بازی صاف
اتصال با سرعت بالا برای مسابقات PVP صاف. این که آیا آن را به هدف، از طریق گذراندن، عبور کوتاه از جرم و یا کشویی مقابله، علامت گذاری، تعویض مدافعان در دفاع، و همچنین حرکت های ماهر مانند گذر طولانی، تیراندازی، تلنگر کامل، دادن و رفتن، تبدیل مارسی و غیره ، شما می توانید با دقت با استفاده از جوی استیک و کلید انجام دهید.

بازیکنان را جذب کنید: تیم خود را بسازید

شما می توانید هر بازیکن در بازی Champion of the Field را به سطحی در سطح جهانی آموزش دهید یا بازیکنان ستاره را به باشگاه خود ببرید! مدیریت ستاره های مورد علاقه و تیم خود را به بهترین در جهان است!

مجوز FIFPro: هزاران نفر از بازیکنان Real Star
به طور رسمی از طرف FIF Pro مجوز گرفته شده و هزاران نفر از طرفداران واقعی طرفدار از ۶۳ کشور در سبک کمیک آمریکایی برای ایجاد یک جو ورزش واقعی و منحصر به فرد ورزشی معرفی شده اند. ستاره افسانه ای خود را تشکیل دهید و ستاره های ستاره امروز را به میدان ببرید!

راهنمای نصب : ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید. – فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج ؛ پوشه ی com.netease.lyzdna را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید. – بازی را اجرا کنید.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...