City Island

City Island 5 v3.14.2 + Mod – بازی شبیه سازی شهرسازی  و پرطرفدار ستی آیلند ۵ اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (خرید رایگان) به صورت جداگانه

City Island

نسخه پنجم از بازی شهرسازی فوق العاده و محبوب “شهری در جزیره” برای اندروید است که استودیوی بازیسازی Sparkling Society – Build Town City Building Games ساعت ها قبل ان را به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه کرد و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران ان را حضورتان معرفی کنیم و شما دوستداران بازیهای شبیه سازی را به وجد بیاوریم!

درباره بازی

ساخت یک شهر، شهر خود را
“Island City 5 – Tycoon Building Simulation Offline” ، یک بازی ساز جدید شهر از انجمن Sparkling، شما را شهردار شهر کوچکی که فقط یک جزیره را شروع می کند، خواهد کرد. برای کشف جهان و باز کردن جزایر زیبای جدید برای ساختن شهرهای جدید خود، به بالون خود بفرستید. در اکثر بازی های ساخت شهر، شما فقط یک شهر را مدیریت می کنید. اما در City Island 5 – Tycoon Building Sim Game شما افق و اسکیلی خود را به جزایر جدیدی گسترش خواهید داد، هر کدام با موضوع متفاوت و سطح برای ساخت یک شهر در این بازی شهر همچنین به عنوان یک بازی آنلاین قابل پخش است، بنابراین شما می توانید شهر خود را بدون اینترنت و یا زمانی که شما هیچ اتصال فای ندارد. میلیون ها بازیکن را با محبوب ترین سری بازی های گاه به گاه در بازی موبایل متصل کنید!


از یک شهر، به یک شهر، به یک کلانشهر


شهر شما به عنوان یک روستا کوچک خواهد شد. اما با قرار دادن ساختمان های بیشتر و باز کردن جزایر جدید. شهرهای شما بزرگتر می شوند. بازی های ساختمانی در سری بازی های سیمبیان City Island برای بازی های آنلاین خود بسیار جذاب هستند. و به همراه مأموریت ها و بارهای محتوا بسته شده اند و همیشه چیزی برای انجام دادن دارند. از شهرهای و شهرهای همسایگان خود بازدید کنید یا از شهر من دیدن کنید.

ساخت شهر با یک هدف، با یک هدف
این بازی های شبیه سازی سازنده شهر به صورت دسته جمعی دسته بندی می شوند: سرگرم کننده های گاه به گاه بازی های آنلاین ساخت شهر در حالت رایگان. بنابراین این بدان معنی است که شما هرگز نگران نباشید “City Island 5 – Offline Tycoon Building Sim Game” ! در کنار صدها ساختمان برای باز کردن. این بازی سازنده جزیره شهر دارای ده ها نفر از مأموریت ها برای کسب سکه های گنج با مواد بسیار جالب است. طراحی و ساخت شهر جزیره ای خود را به طوری که می خواهید و با دوستان خود برای کمک به یکدیگر. این بازی های شبیه سازی غول پیکر معمولی با ساختن ساختمان های زیبا و جزایر برای باز کردن قفل شده اند و قطعا شما را برای جلسات طولانی مدت برای جمع آوری پول بارگیری می کند تا شهر و شهرتان را رشد دهید و آنها را طراحی کنید با این حال می خواهید شهر را بسازید.


ویژگی های بازی City Island :


▶ جمع آوری، ارتقا، تزئین، اکتشاف در این بازی شبیه سازی ساخت و ساز کامل!
▶ جمع آوری پاداش و کسب سینه گنج!
▶ این بازی را بصورت آفلاین یا آنلاین بازی کنید. بدون اتصال به اینترنت مورد نیاز برای بازی
▶ بازی سازنده شهر ساخته شده دوباره سرگرم کننده با ده ها جزیره سرد برای ساختن شهر خود را در!
▶ ساخت شهر خود و تماشای شهرهای دیگر بازیکنان نیز!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...