Clan N

Clan N v1.3.2 + Mod – بازی اکشن دوست داشتنی و متفاوت کلن ان اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه

Clan N

یک بازی در ژانر اکشن است که توسط استودیو بازی سازی Creamative برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی  

به تنهایی یا با دوستان خود بجنگید. بر هنر نبرد مسلط شوید و در این نزاع و جدال حماسی الهام گرفته از بازی ، صلح را به زمین برگردانید!

Clan N یک بازی ضرب و شتم است که ترکیبی از گیم پلی بازی های کلاسیک و جدال های مدرن امروزی است. با طبیعتی سریع ، باید از پیشرفت های سبک ، سنگین و ویژه خود به طرز عجیبی طفره بروید. مسدود کرده و از آنها استفاده کنید. با یک تم باستانی خاور دور ، شما در ۷ سطح مختلف با دشمنان مختلف و کارفرمایان سطح متوسط ​​/ پایان به چالش کشیده خواهید شد.

امکانات Clan N :

– ضرب و شتم با سرعت بالا که ترکیبی از گیم پلی بازی های کلاسیک و جدال های مدرن امروز است.
– یک داستان اصلی با ۷ سطح به بیش از صدها بخش تقسیم شده است.
– می توان با حداکثر ۴ بازیکن ربات همکاری کرد.
– گرافیکی مبتنی بر پیکسل نرم و صاف و همراه با موسیقی الهام گرفته از خاور دور و sfx.

کنترل ها:

Clan N را می توان از طریق رابط لمسی یا با گیم پد متصل بازی کرد. با شروع آموزش اولین بار برای آموزش اصول ، سطح آموزش به شما خوش آمد می گوید و می توانید از بین تنظیمات ، نوع رابط لمسی  را انتخاب کنید.

تعاونی بازی:

Clan N از همکاری محلی با دوستان یا ربات با حداکثر ۴ بازیکن پشتیبانی می کند. بازیکن اصلی می تواند از کنترل های لمسی یا گیم پد در جایی که بازیکنان اضافی به یک گیم پد نیاز دارند استفاده کند. شما همچنین می توانید بازیکنان واقعی و ربات را در همان بازی مخلوط کنید!

طایفه N چه کسانی هستند:

Clan N یک گروه سامورایی باستانی در منطقه “شرق دور” است ، سوگند خورده است. که قلمرو را از همه کسانی که به دنبال نابودی آن هستند محافظت کند. چهار عضو گروه متشکل از نینجا آکیرا ، شینوبیگاتانا ، دارنده رینا ، دایکی با شمشیر دوتایی و راهب مروارید تارو است.

پس از سالها آموزش و تعهد به کار مربوط به خود ، هر شخصیت توانایی های جادویی منحصر به فرد خود را کشف کرده است. آکیرا رعد و برق های پر از نبض را شلیک می کند ، رینا زمین را با شوک های شدید زمین لرزه کنترل می کند. دایکی امواج وحشیانه گردباد را می چرخاند و تارو می تواند به کمک Dragons کمک کند.

داستان :

آکوجی سامورایی سابق طایفه N است که کشف کرد تعادل جهان در سه زمینه وجود دارد: صلح ، دانش و زمان. آکوجی دریافت که اگر دنیای یکی از اینها را بزنید ، می توانید قدرت “عدم تعادل روحی” را مهار کنید و از آن قویتر شوید. در نتیجه پیگیری عدم تعادل معنوی ، او را از معبد سامورایی دور کردند و از Clan N بیرون کردند.

آنچه آکوجی نمی دانست این بود که رسیدن به عدم تعادل معنوی نه تنها به شما قدرت های تاریکی می بخشد. بلکه نور و خلوص زندگی شما را می بلعد. آکوجی پس از اخراج از معبد و قبیله N ، توانست با کشتار روستاها صلح را از بین ببرد و قدرت کشته شدگان را حفظ کند و بدین ترتیب درگیری ها و توانایی های جادوگری الکتریکی را به خود جلب کند. و به قدرتمندترین جنگجوی جادوگر در خاور دور تبدیل شود. در حالی که او به رشد خود ادامه می داد. آکوجی Seishin Gun ، گروه روحانی ، را تشکیل داد تا به فتح او بپیوندد و هر کسی را که در مسیر آنها قرار دارد حذف کند.

تغییرات نسخه ۱٫۳٫۲

– Fixed the issue where you couldn’t scale your buttons after customization, crash on settings and also attempted to fix the crash on start screen.

– New CUSTOMIZABLE GAMEPAD. You can now freely position buttons/stick of virtual gamepad and have fixed stick, available in Pause menu.

– New ONLINE CO-OP mode has been added, available as a cross platform feature with friends!

– Includes all previous version fixes/improvements!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...