Clash of Kings

Clash of Kings V7.07.0 – بازی پرطرفدار، محبوب و فوق العاده کلش آف کینگز اندروید
یک عنوان استراتژیک محبوب با +۵۰ میلیون دانلود از گوگل پلی

Clash of Kings

 کلش آو کینگز (نبرد پادشاهان) یکی دیگر از محبوب ترین، پردانلود ترین و پرطرفدارترین بازی های استراتژیکی طراحی شده شبیه بازی معروف کلش آف کلنز می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Elex Wireless برای دو سیستم عامل آی او اس و آندروید عرضه شده و تا به این لحظه Clash of Kings بیش از ۵۰ میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده است.

درباره بازی

کارناوال ششمین سالگردClash of Kings- بنیانگذار بازی تلفنی جنگ و استراتژی اکنون افتتاح شده است! در طول شش سال گذشته، با تجربه استراتژی جنگ ناب و حماسی خود، حمایت بازیکنان در سراسر جهان را به دست آورد، انواع گیم پلی نوآورانه و یک محیط سالم و با ثبات در جامعه اجتماعی ما برای نشان دادن قدردانی از عشق، وفاداری و پشتیبانی شما، یک سیستم کاملاً جدید و میدان نبرد و رفاه گسترده در این جشن سالگرد آماده کرده ایم. مطمئن شوید که یک بسته رفاهی کامل دریافت می کنید! میدان نبرد جدید در توسعه سالگرد – تسلط بر جهان گیم پلی جدید در میدان جنگ بر اساس تیم هایی که توسط واحدهای قلمرو پادشاهی تشکیل شده اند. بازی گیم پلی جدید در توسعه سالگرد -سیستم شوالیه یک نام تجاری سیستم گیم پلی روزانه جدید. رفاه بزرگ: ۱٫ استخدام رفقا برای جمع آوری مجموعه فرشته بزرگ ۲٫ ماموریت جهانی، رویداد باز کردن دروازه را کامل کنید تا جایزه کمیاب روکش را کسب کنید ۳٫ چشمه طلا، ۶٫۶ میلیارد سکه طلا در انتظار شما هستند

در مبارزات پادشاهی شرکت کنید، از اژدها برای افزایش توانایی های خود و تسخیر یک امپراتوری، در یک بازی جنگی چند نفره که ارتش شما را در کنار دشمنان و دوستان به طور یکسان به رقابت وا میدارد، استفاده کنید. نبرد، با ارتش جدید برای مبارزه، با چهار تمدن جدید برای اکتشاف و یک سیستم رتبه بندی جدید محبوبیت داغ می شود – به بازی Clash of Kings بپیوندید و یک بازی استراتژی جنگی زمان واقعی را در این RPG برای کنترل تمام قلمرو های پادشاهی CoK تجربه کنید.

پنج دلیل اصلی برای دانلود Clash of Kings :

۱٫ بازی CoK با زمان واقعی یک نبرد MMO علیه هزاران نفر از بازیکنان در سراسر جهان است.
۲٫ در مبارزات پادشاهی شرکت کنید، اژدها را ارتقاء دهید و از ارتش خود دفاع کنید، منابع جمع آوری کنید و یک امپراتوری در این بازی آنلاین چند نفره حماسی بسازید.
۳٫ با قلعه رقیب، کاخ یا قلمرو پادشاهی مبارزه کنید و بسوی دنیای فانتزی CoK حرکت کنید.
۴٫یک بازی تاکتیکی MMO ، با استراتژی زمان واقعی و ایجاد اتحاد با دیگر لرد هاو رهبران را تجربه کنید.
۵٫ بجنگید و بر قلمرو های پادشاهی در چهار تمدن جدید Clash of Kings تسلط پیدا کنید و برای حفظ رتبه بندی محبوبیت امپراطوری خود در میدان جنگ آنلاین بازی سبکRPG نبرد پادشاهان مبارزه کنید.

  • تغییرات نسخه ۷٫۰۷٫۰

    • برای این نسخه از Clash of Kings تغییراتی توسط تیم توسعه دهنده ذکر نشده.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...