Clone Armies

Clone Armies v7.8.3 + Mod – بازی اکشن جالب و محبوب ارتش سرخ ابی مخصوص اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (سکه و DNA نامحدود) به صورت جداگانه

Clone Armies

 ارتش سرخ و آبی بازی محبوب و جالب در سبک بازیهای اکشن با گیم پلی اعتیاداور از استودیوی بازی سازی Elecube برای دستگاه های اندروید است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده.

درباره بازی

قبل از ساختن کل ارتش ، سربازان خود را شبیه سازی کنید و آنها را یکی یکی در میدان جنگ مستقر کنید!

Clone Armies چه تفاوتی دارد؟  زیرا مرگ سربازان شما فقط آغاز کار است. وقتی دوباره به عنوان یک سرباز جدید تخم ریزی می کنید ، نیروهای قبلی نیز تخم ریزی می کنند. و اقدامات شما را از دور قبلی کپی می کنند – شما ارتش خود را گام به گام می سازید. سرباز توسط سرباز.

خود را شبیه سازی کنید ، بجنگید ، بمیرید و تکرار کنید!

? Clone Armies یک بازی ارتش است که برنامه ریزی دقیق تاکتیکی و استراتژی را با اقدام شلیک خالص ترکیب می کند.

پایگاه خود را سفارشی کنید و آن را با انواع مختلف تجهیزات نظامی مسلح کنید. آیا شما تک تیرانداز یا کماندو را برای رویکرد مخفی کاری ترجیح می دهید ، به سبک rambo به دشمن حمله می کنید یا تصمیم دارید از نیروهای جنگی مدرن تری استفاده کنید ، مانند موشک های هدایت شونده یا سایبورگ؟ این به خود شما بستگی دارد ، میدان جنگ کارتون با شماست.

? ارتش خود را از سربازان کارتونی بسازید و ارتقا دهید. تا پایگاه دشمن و سناریوی کامل را تسخیر کنید – سپس به چالش های هفتگی چند نفره ۱v1 یا آینده / تعاونی بپردازید. برای پیروزی های تک نفره و چند نفره خود در Clone Armies پاداش جمع کنید. و حتی واحدهای قویتر و طرح های پایه را برای بازی باز کنید.

ارتش خود را با تقریباً ۳۰ نظامی مختلف از طیف وسیعی از سربازان مینی بون گرفته تا جت پک ، تانک ، جیپ ، هلی کوپتر ، راکت انداز و بسیاری دیگر از نیروهای خود را طراحی کنید.

برای کسب پاداش های ارزشمند از مهارت های خود برای صعود به جدول رده بندی در حالت چند نفره ۱v1 یا چالش های انفرادی / تعاونی آینده استفاده کنید.

  • تغییرات نسخه ۷٫۸٫۳ Clone Armies

    • New clone – Tinkerer!
    • Bugfixes
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...