Color by Number

Color by Number Colorswipes + Mod – بازی کارتی رنگ آمیزی با اعداد – سوآیپ رنگ ها برای اندروید
 نسخه مود (راهنمایی بی نهایت) 

Colorswipes 

یک بازی در ژانر تخته ای است که توسط استودیو بازی سازی Fuero Games Sp. z o.o. برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

همه چیزهایی که شما در مورد بازی های رنگی با اعداد بسیار دوست دارید ، اکنون در یک بازی کاملاً جدید بنام Colorswipes با بازی شماره اعداد ترکیب شده است. ویژگی اصلی و واقعاً منحصر به فرد این بازی هنری زیبا – کش رفتن ، و رنگ بر اساس تعداد! بازی های رنگ آمیزی روز به روز لذت بخش تر و سالم تر می شوند! چه و چگونه؟

سادگی بهترین است. سه مرحله ساده ، اما چنین جشن بصری! a یک عدد را انتخاب کنید ، place محل آن را روی تصویر بیابید و رنگ آمیزی را با کمی حرکت آسان از نوک انگشت ، 🕐 صفحه را بکشید. آیا ساعت و زمان را دیدید؟ شادی زمان را در نظر نمی گیرد. تصاویر شما به زودی رنگ می شوند. اما شادی به عنوان بهترین تجربه رنگ آمیزی در ذهن شما باقی می ماند. این انقلابی در دنیای بازی های رنگ آمیزی است. فقط بگذارید رنگ ها جاری شوند! بازی های رنگ آمیزی که فراتر از هر چارچوبی است!

ما همچنین یک ویژگی جدید در Colorswipes  داریم! لوازم و وسایل! انگشت خود را بکشید یا روی تصویر ضربه بزنید تا با شماره رنگ آمیزی شود ، و سپس ، یک بمب رنگی دریافت خواهید کرد! مکانی را انتخاب کنید و آن را رها کنید ، جرقه ، آتش بازی ، جادو اتفاق می افتد – ناحیه ای که بمب را انداخته اید در همه جا رنگی می شود!

آیا نقاشی خود را تمام نکرده اید؟ Colourswipes آن را در My Art ذخیره کرد ، بنابراین شما فقط می توانید در هر زمان برگردید و دوباره با شماره نقاشی کنید.

در Colorswipes  گرافیک بصری شگفت انگیز به شما امکان می دهد از تماشای رنگ آمیزی پخش لذت ببرید. عالی!

فرایند رنگ آمیزی حتی صاف تر و رنگارنگ تر از قبل شد! طیف گسترده ای از دسته ها در بازی رنگ آمیزی ما مطمئناً ترجیحات شما را برآورده می کند.
مردم – واقع گرا ، آینده نگر ، عارف! و فقط عالی! تصاویر خود را ذخیره کنید ، به عنوان کارت پستال (تعطیلات) به اشتراک بگذارید ، به عنوان تصاویر پس زمینه تنظیم کنید!
حیوانات – فقط ببینید چقدر ناز هستند! وای ، من فقط آنها را دوست دارم ، شما نیز دوست خواهید داشت.
ماندالا – دلپذیر ، سالم ، آرام و آرامش بخش! بهترین راه برای آرامش ، فراموش کردن مشکلات و فقط استراحت!
زیور آلات – محیط واقعی را با طراحی منحصر به فرد تزئین کنید! از آنجا که همه تصاویر واقعی هستند ، می توانید از آنها برای اهداف بیشتر استفاده کنید! طراح شوید!
الگو – برای کسانی که طراحی انتزاعی ، خطوط ، اشکال ، کلمات و برچسب ها را دوست دارند!
گل – آه ، ای کاش بوی زیبایی آن ها به نظر می رسید. گل فروشی داخلی شما شکوفا می شود! رنگ کنید و به اشتراک بگذارید ، بگذارید حلقه دوستان شما هر بار که نقاشی های شما را می بینند لبخند بزنند!

فانتزی – دنیای جادویی! غرق در ناشناخته ها! چیزهایی را که واقعاً وجود ندارند کاوش کنید … یا ، شاید وجود داشته باشد اما ما آنها را نمی بینیم؟
نقاشی رنگ روغن – مورد علاقه من است! همه رنگها بسیار طبیعی ، آبدار ، معتبر به نظر می رسند. مطمئن هستم که از فرایند رنگ آمیزی لذت خواهید برد ، زیرا می خواهید بیشتر و بیشتر ببینید ، با هر ضربه تند کشیدن ، تصویر شما بیشتر و واقعی تر می شود.
داخلی – در مورد خانه رویایی خود فکر می کنید اما نمی دانید چگونه رویای خود را محقق کنید؟ برنامه را باز کنید و نوک انگشت خود را بکشید!
انیمه – برای همه طرفداران و آماتورهای این سبک زیبا ، زیبا و مرسوم ، مد روز! ما هزاران عکس داریم که شما را راضی می کند! نمی توانم بیشتر درباره آنها بنویسم ، باید بروم و رنگ آمیزی کنم! به من ملحق شو!

Colorswipes آسان و روان ، هیجان در هر حرکت انگشتان دست! با انجام این بازی رنگ آمیزی باشکوه کتاب رنگ آمیزی خود را بنویسید!

پاییز اینجاست ، زمستان در راه است ، اما با استفاده از Colorswipes ، شما فقط چراغ های روشن را خواهید دید!

Colorswipes

  • تغییرات نسخه ۳٫۱۱٫۰ Colorswipes

   • What’s up, Colorfans!? Our updated version has been released!!
   • Check out these NEW features and fixes:
   • – Bug fixes and performance improvements.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...