Criminal Case

Criminal Case: Travel in Time v2.36 + Mod – بازی معمایی و کارآگاهی “پرونده های جنایی: سفر در زمان” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (انرژی بسیار زیاد + راهنمایی نامحدود)

Criminal Case

پرونده های جنایی: سفر در زمان یکی دیگر از بازی های خوش ساخت و پرمخاطب استودیوی Pretty Simple فرانسوی است. اين بازی  در سبک معمایی – ماجراجویی به صورت رایگان در گوگل پلی برای اندروید منتشر شده است.

درباره بازی Criminal Case

برای حل یک سری پرونده های قتل در این شی پنهان ، بازی ماجراجویی جذاب ، به تیم زمان مسافرتی بپیوندید. صحنه های جنایت را برای سرنخ ها بررسی کنید ، افراد مظنون را برای بازجویی و شواهد به دست بیاورید تا قاتلان را بدست آورید. آیا شما آماده اثبات مهارت های کارآگاهی خود هستید؟ مهم ترین وظیفه شما در طول مراحل بازی، پیدا کردن چیزهای مخفی در تصویر است. چیزهایی که شما پیدا می کنید در واقع سرنخ ها و مدارک موجود در یک صحنه جرم هستند و با جمع آوری و بررسی آن ها می توانید اطلاعات بیشتری در رابطه با آن قتل ها به دست بیاورید.
 این بار شما پرونده های جنایی معروفی که در تاریخ رخ داده اند را بررسی می کنید. در بازی Criminal Case شما در نقش یک تیم تحقیقاتی حرفه ای هستید که با کمک تکنولوژی های مدرن موفق شده اند تا صحنه های جرمی که در تاریخ اتفاق افتاده اند را با کمک فناوری سفر در زمان تجربه کنند و این پرونده ها را حل کنند تا بالاخره معماهای بی پاسخ تاریخی را حل کنند.

تغییرات نسخه ۲٫۳۶ 

برای این نسخه Criminal Case تغییراتی توسط تیم توسعه دهنده ذکر نشده.

 

اگر از طرفداران بازی های معمایی و کاراگاهی هستید و دوست دارید خودتان را به چالش بکشید بازی Criminal Case می تواند نیاز شما را برآورده کند. ما در کنار نسخه اصلی نسخه مود بازی را نیز قرار دادیم. امیدواریم لذت ببرید.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...