Darkfire HeroesDarkfire Heroes v1.20.0 – بازی نقش آفرینی “قهرمانان آتش سیاه” برای اندروید
یک بازی نقش محور دوست داشتنی و محبوب از رویو

Darkfire Heroes

قهرمانان آتش سیاه یک بازی فانتزی و گرافیکی در سبک نقش آفرینی توسط استودیوی قبرسی Wargaming Group در گوگل پلی عرضه شده است.

درباره بازی

در این بازی اکشن فانتزی RPG با بیش از 75 قهرمان از 6 گروه منحصر به فرد جمع آوری و نبرد کنید.
تیم ها را جمع کنید ، استراتژی بسازید و مبارزه شجاعانه را در برابر دشمنان شیطانی و هیولاها رهبری کنید! مهارت های خود را در حین اجرای جادوهای جادویی ثابت کنید. و از حملات ویژه رها کنید تا قلمرو از دست رفته را در این ماجراجویی RPG فانتزی نبرد نجات دهید. برخلاف بازی های بیکار ، Darkfire Heroes به شما امکان می دهد مهارت های خود را در کل مبارزه با دشمنان شیطانی یا یک رئیس اژدهای شیطانی نشان دهید.

مبارزه استراتژیک

قهرمان خود را ارتقا دهید و تجهیزات خود را سفارشی کنید برای تسلط بر تاکتیک های نبرد و نبرد. یک کمپین عظیم را بازی کنید که شما را در برابر عوامل شیطانی ، رئیس هیولاهای وحشی و جانوران دنیوی مانند اژدهایان باستان قرار می دهد. در PVP Arena به مصاف حریفان جهانی بروید.

در این ماجراجویی فانتزی RPG ، استراتژی نبرد شما مهم است. شجاع باشید ، قهرمانان و جادوهای جادویی مناسب را برای نبرد انتخاب کنید. هر قهرمان را به تجهیزات جادویی مجهز کنید و اطمینان حاصل کنید که کاملاً به روز شده و آماده نبرد استراتژیک RPG در یک تلاش Darkfire Heroes هستند. با بیش از 75 قهرمان ، 20 جادوی جادویی و صدها مهارت حماسی و قطعات دنده ، تاکتیک های مبارزه بی حد و حصر است.

 CLAN خود را بسازید 

با پشتیبانی از سایر بازیکنان و دوستان حماسی ، با انبوهی شیطانی مبارزه کنید. با جذب بهترین بازیکنان در سرزمین های آزاد به یک قبیله قدرتمند بپیوندید یا خود را بسازید. هر هفته با کشمکش بازیکنان دیگر در PVP Arena ، یک صندوق قبیله ارزشمند کسب کنید. استراتژی ها ، تاکتیک ها و قهرمانان مورد علاقه خود را در گفتگوی قبیله به اشتراک بگذارید و به قدرتمندترین قبیله در قلمرو Darkfire Heroes تبدیل شوید.

نکات مهم :

◄ این بازی کاملاً آنلاین می باشد. حتی بخش انفرادی و مرحله ای نیز برای اجرا به اینترنت نیاز دارد. در ضمن سرورهای این بازی برای اینترنت ایران قابل دسترس نیست بنابراین قبل از اجرای بازی ابتدا IP خودتان را تغییر دهید.
◄ برای انجام بخش آنلاین (چند نفره) باید حداقل به سطح 4 رسیده باشید؛ بنابراین باید چند مرحله از بخش مرحله ای (Campaign) را به اتمام برسانید تا این قسمت قابل بازی باشد.
◄ نسخه جدید بازی بدون نیاز به دیتا و به صورت یک فایل نصبی عرضه شده است.

تغییرات نسخه 1.20.0 Darkfire Heroes

Giant holes have opened in the earth, spewing forth a fearsome new foe – the Psion! Do battle with the Psion in The Infested Mine campaign and new events, but beware their terrifying mind attacks. The Psion strike with a new damage type, Spirit, that always attacks your weakest defensive stat. You can also wield this new damage type with new heroes and a new spell!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...