Decor Life

Decor Life – Home Design Game v1.0.10 + Mod – بازی مدیریتی و سرگرم کننده “زندگی یک طراح دکور” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (حذف تبلیغات + دریافت جوایز بدون نیاز به دیدن تبلیغات) 

Decor Life

زندگی یک طراح دکور یک بازی خوش ساخت و دوست داشتنی دیگر از استودیوی محبوب و خلاق SayGames در سبک بازی های مدیریتی و شبیه سازی است.

درباره بازی

آیا ایده 🏡 بازسازی را دوست دارید؟ آیا رویای یک بوم تازه را در سر می پرورانید که بتوانید بارها و بارها طرح خانه ایده آل خود را ایجاد کنید؟ آیا به دنبال یک بازی تلفن همراه معمولی هستید که به شما امکان می دهد فانتزی های طراحی داخلی خود را در یک محیط سرگرم کننده و آرامش بخش زندگی کنید که در آن بتوانید مفاهیم مختلف مبلمان و دکوراسیون را به هر شکلی که می خواهید امتحان کنید؟ سپس Decor Life بازی برای شماست.

دکور لایف با ترکیب مجموعه ای از مکانیک های ساده و آسان با طیف وسیعی از فضاهای منحصر به فرد، اقلام مبلمان و اشیاء طراحی، تمام بخش های سرگرم کننده جابجایی و دکوراسیون را بدون هیچ زحمتی و کار سخت واقعی برای شما به ارمغان می آورد.

Decor Life فضایی برای طرح های شما

📦 خانه‌ها، خانه‌های شیرین: تنوع بسیار زیاد و در حال گسترش اتاق‌هایی که می‌توان روی آن‌ها کار کرد، که هر کدام فضای منحصر به فرد و ویژگی‌های صاحبش را دارند. سعی کنید و دوباره تلاش کنید تا راه حل های نوسازی مناسب را متناسب با هر فضا بیابید. گزینه های مبلمان و دکوراسیون را انتخاب کنید، سپس آنها را در اتاق حرکت دهید تا جایی که دقیقاً مکان مناسب را پیدا کنید.

📦 Outside the box: Decor Life یک بازی است که روند بازسازی را از ابتدا تا انتها دنبال می کند. با مرتب کردن مبلمان و محتویات اتاق قدیمی و بازسازی نشده در جعبه های مناسب شروع کنید، قبل از اینکه به انتخاب گزینه های طراحی خانه، جعبه گشایی و قرار دادن مبلمان بروید، سپس در نهایت وسایل و وسایل تزئینی جدید را در اتاق بازسازی شده باز کنید و بچینید.

📦 بدون قضاوت: از سلیقه خود در طراحی خانه مطمئن نیستید؟ هیچ پاسخ درستی در زندگی دکور وجود ندارد و هیچ کس نمی تواند انتخاب های شما را در پایان هر سطح تصحیح کند. شما می‌توانید طرح‌ها و اثاثیه‌ای را که می‌خواهید انتخاب کنید و موفقیت آن‌ها را بر اساس شرایط خودتان قضاوت کنید، بنابراین هیچ چیز مانع آرامش شما و کسب حداکثر لذت از آزاد کردن فانتزی طراحی شما نمی‌شود.

📦 مکانی برای مطلقاً همه چیز: وقتی صحبت از جعبه گشایی به میان می آید، هرگز نمی دانید که قرار است چه چیزی پیدا کنید. آیا می توانید بهترین مکان را برای قرار دادن یک کیت درام، یک گاوصندوق، یک طبیعت بی جان زیبا، یا هر تعداد دیگر از وسایل منحصر به فرد و فردی که به دنبال خانه مناسب در اتاق جدید شما هستند، بشناسید؟

📦 در هر نقطه از نقشه: نقشه طراحی خانه برای شما باز می شود. بدون نیاز به بازی کردن سطوح به ترتیب، می توانید با کاوش در تمام اتاق های مختلف روی نقشه، هر جایی که می خواهید در بازی تزئین کنید.

زمان بازسازی 🎩

اجازه دهید خلاقیت خود را در این بازی تزیینی تخیلی و اصلی گسترش دهید، جایی که شما آزاد هستید تا انتخاب های داخلی خود را انجام دهید و نتایج تلاش های طراحی خود را در یک محیط بازی آرامش بخش و باز تحسین کنید.

  • تغییرات نسخه 1.0.10 Decor Life

    • New levels
    • Bug fixes and improvements
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...