Designer City

Designer City Empire Edition v1.10 + Mod – بازی طراحی شهر: نسخه امپراطوری اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (طلا و مس بی نهایت) به صورت جداگانه

Designer City

یک بازی در ژانر شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی Sphere Game Studios – City Building Games برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

یک شهر باستانی طراحی و بسازید. آن را به شهری شلوغ و پر رونق تبدیل کنید ، به رشد و تکامل آن در یک امپراتوری عظیم و گسترده کمک کنید. این یک بازی رایگان ساخت شهر است ، بدون زمان انتظار و بدون محدودیت!

در Designer City شهر خود را طراحی و بسازید.
برای ساختن یک امپراطوری موفق در این بازی رایگان ساخت امپراطوری تاریخی ، باید با ساختن خانه ، ویلا و عمارت های منقرضه افراد را برای زندگی در آنها جذب کنید. پس از مهاجرت آنها به فرصت های شغلی نیاز دارند بنابراین شما نیز نیاز خواهید داشت برای ایجاد مشاغل و صنعت در جایی که بتوانند کار کنند.

بازارهای بزرگی بسازید که مردم بتوانند در آن خرید کنند ، کتابخانه ها و مدارسی که می توانند یاد بگیرند. و کازینوها و حمامهای عمومی که می توانند از آن باز شوند. با افزودن انواع بارها ، رستوران ها ، تئاترها ، استادیوم ها و سایر امکانات تفریحی ، رفاه سیم کارت های خود را بهبود بخشید تا مردم شما را خوشحال کنند. برای میزبانی رویدادهای ورزشی حماسی ، میادین و آمفی تئاترهای بزرگ ورزشی بسازید. با یک شهر کوچک رومی شروع کنید و گسترش دهید تا تمدن های دیگر را نیز در بر بگیرید. از جمله فرهنگهای مصر باستان و آسیا (چینی ، کره ای و ژاپنی). آن را خواب ببینید ، طراحی کنید و بسازید.

ساکنان شما نمی خواهند در یک شهر آلوده زندگی کنند. بنابراین مهم است که شهر خود را در Designer City با دقت منطقه بندی کنید و اطمینان حاصل کنید که شهر خود را با تعداد زیادی آبراه ، درخت ، پارک و ساختمانهای نمادین از دنیای باستان منظره می کنید. منابع برق و آب شهر خود را مدیریت کنید. زباله را بردارید و زمین را برای تولید غذا برای تغذیه شهر خود پرورش دهید. سیم کارت های شاد بیشتر کار می کنند و درآمد بیشتری برای شما ایجاد می کنند تا بتوانید در ساخت و بهبود Empire City خود هزینه کنید.

 

ویژگی های Designer City

Empire City آزادی کامل در طراحی و ساختن شهرکی را به روش شما و بدون زمان انتظار برای کند کردن روند بازی ارائه می دهد. بنای شهر خود را هر طور که می خواهید برنامه ریزی و تکامل دهید. یک بازی امپراطوری سازی با سرعت خودتان ، به سبک خودتان و به جهت شما انجام می شود. این بازی ساخت یک شهر را بصورت آفلاین یا آنلاین انجام دهید. افق کامل شهر خود را طراحی کنید و امپراتوری شگفت انگیز خود را زنده کنید.

به صورت رقابتی بازی کنید و به بالای تابلوهای رهبران ساخت چندین شهر بروید و برای الهام گرفتن از شهرها ، شهرها و امپراتوری های دیگر در سراسر جهان بازدید کنید. اگر عاشق بازی های تاریخ و ساخت هستید ، این بازی برای شما امپراتوری شهر سازی است. طراحی مبارک!

  • تغییرات نسخه ۱٫۱۰

    • We hope you enjoy the new features and buildings in this update.
    • Happy designing! Designer City
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...