12 سپتامبر 2022 برنامه اندروید 0

dict.cc+ dictionary v11.0.2 – اپلیکیشن دیکشنری گسترده و ۵۱ زبانه اندروید!
نسخه خریداری شده و کامل به قیمت ۶٫۹۹ دلار تقدیم شما عزیزان

dict.cc+ dictionary

dict.cc+ dictionary عنوان یک برنامه اندروید دیکشنری گسترده و ۵۱ زبانه مخصوص اندروید می باشد که توسط Paul Hemetsberger توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

فرهنگ لغت برای ۵۱ جفت زبان، قابل استفاده با یا بدون اتصال به اینترنت (فرهنگ لغت آفلاین). واژگان را می توان به صورت رایگان در برنامه دانلود و به روز کرد.

لطفاً نسخه رایگان برنامه (“dict.cc”) را قبل از خرید آزمایش کنید. در نسخه رایگان، می توانید تمام عملکردهای Plus را به مدت یک هفته رایگان امتحان کنید و در صورت تمایل، با خرید درون برنامه ای قفل آنها را باز کنید.

نسخه “Plus” بدون تبلیغات است و عملکردهای اضافی زیر را ارائه می دهد:
– لیست کلمات اخیرا جستجو شده است
– عملکرد مورد علاقه
– مسابقه واژگان
– مربی واژگان

فرهنگ لغت آلمانی-انگلیسی: ۱ میلیون ترجمه
زبان های زیر در ترکیب با آلمانی و انگلیسی پشتیبانی می شوند:

آلبانیایی، بوسنیایی، بلغاری، چکی، دانمارکی، اسپرانتو، فنلاندی، فرانسوی، یونانی، ایسلندی، ایتالیایی، مجارستانی، لاتین، نروژی، لهستانی، پرتغالی، رومانیایی، روسی، صربی، اسلواکی، اسپانیایی، چکی، ترکی

اضافات و اصلاحات پیشنهادی را می توان در http://contribute.dict.cc/ ارسال کرد، هر ترجمه توسط چندین کاربر مشارکت کننده بررسی می شود. واژگان قابل دانلود یک بار در روز به روز می شوند.

مربی واژگان به دو صورت قابل استفاده است:

۱٫ با صفحه کلید: کلمه را بدون فشردن Enter یا ضربه زدن روی دکمه وارد می کنید. اگر درست باشد، خط سبز می شود. اگر تایپ کلمه تمام شده باشد و تشخیص داده نشود، نادرست است. سپس می توانید با وارد کردن یک فاصله (یا چندین) کمک بگیرید.

۲٫ بدون صفحه کلید: به پاسخ فکر می کنید و بسته به اینکه پاسخ را می دانید یا نه، روی OK یا X ضربه بزنید. اگر مطمئن نیستید که درست می‌گویید، می‌توانید دکمه را نگه دارید و اگر اشتباه می‌کنید، انگشت خود را روی دکمه پایین بکشید و فقط زمانی آن را رها کنید که دیگر روی دکمه نباشد.

  • تغییرات نسخه ۱۱٫۰٫۲ dict.cc+ dictionary

    • Bugfixes
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...