Doctor Dash

Doctor Dash Hospital Game v1.55 + Mod – بازی شبیه ساز بیمارستان اختصاصی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (سکه و الماس نامحدود)

Doctor Dash

بازی شبیه ساز سرگرم کننده و دوست داشتنی از استودیوی بازیسازی Happy Mobile Game مخصوص اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده و جدیدترین آپدیت آن به همراه مود با سکه نامحدود برای دانلود عرضه گردیده.

درباره بازی

هی دکتر، ساخت امپراطوری بیمارستان و تشخیص، درمان و درمان بیماری های از بیماران خود را در این دکتر داش بازی بیمارستان.
این بیمارستان آن را کشف و به بهترین درمان برای بیماران خود را در این بازی دکتر به شما خواهد شد با یک بازی بیمارستان multispecialty که در آن وجود خواهد داشت داشتن کلینیک های مختلف برای هر بیماری است. آن را مانند بازی یک بچه، به نظر می رسد اما این طور نیست. در این بازی شما باید به بیمارستان مدیریت و ارتقاء درمانگاه های مختلف که ذکر زیر را با هسته اصلی این دکتر بازی بیمارستان داش است.

درمانگاه و دکتر Doctor Dash :

• ریه کلینیک که دارای بیماری ریه پزشکان متخصص.
• پزشکان متخصص کلیه
• کلینیک مراقبت از دندان
• بیماری های قلبی دکتر مرکز درمان
• جراحان مغز و اعصاب کلینیک مغز
شما دریافت می کنید از یک بیمارستان واقع بینانه احساس در این دکتر Dash بازی بیمارستان با کلینیک ها و درمان های مختلف. در بازی Doctor Dash دکتر شما یک اتاق اشعه ایکس برای تشخیص بیماری بهتر و کامل دریافت کنید بیش از حد و می تواند یک بیمار نشان می دهد اگر آنها نیاز به یک عمل جراحی و یا عملیات و یا آنها را می توان با دارو تنها در درمان می شود.
در این زمان بیمار بازی مدیریت را حفظ خواهد کرد بنابراین در اینجا خبر خوب شما یک پرستار برای کمک به شما در این دکتر داش بازی بیمارستان است و او کسی است که آنها را به عقب کمک خواهد کرد به سلامت است. مدیریت زمان خود را با پرستار خود را مشغول و کار سریع برای تشخیص، درمان و درمان تمام کسانی که نیاز به مهارت های خود را. در این دکتر بازی بیمارستان داش شما یک صندلی چرخ نیز برای خدمت به بیماران انتقادی و پذیرش به شما کمک کند بهترین. برای موقعیت های اضطراری که در آن شما باید زمان کمی برای نجات جان آماده شده است! تصمیم گیری بسیار مهم؛ ترکیب بهترین دارو و انواع دیگر روش های پزشکی در بیماران خود را. در این دکتر داش چند سطحی بازی بیمارستان شما می توانید ویژگی های مختلف در این بازی دکتر در سطوح مختلف را باز کنید. طراحی، توسعه و ساخت آن به آن را بزرگتر، ارتقاء و تزئین آن، آن را به زیباتر، کارکنان و مدیریت آن را به آن را به بهترین بیمارستان تا کنون است.

تغییرات نسخه ی Doctor Dash V1.55 :

برای این نسخه از بازی در گوگل پلی تغییراتی ذکر نشده است.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...