Drag Battle 2

Drag Battle 2: Race Wars v0.97.22 + Mod – بازی مسابقه ای و جذاب “رقابت درگ 2” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (جوایز بی نهایت) به صورت جداگانه

Drag Battle 2

 رقابت درگ 2: جنگ های مسابقه ای عنوان دومین بازی رسمی از سری بازی های محبوب و خوش ساخت Drag Battle از استودیوی روسی Ice Storm در سبک مسابقه ای (ریسینگ) از نوع رقابت های درگ (Drag) است که بعد از محبوبیت قسمت اول یعنی Drag Battle Racing که بعد از عرضه قسمت دوم به Drag Battle تغییر نام پیدا کرد ساخته و عرضه شد.

 

درباره بازی

در بازی Drag Battle 2از بین مجموعه عظیم اتومبیل هر مدلی را انتخاب کنید و یک هیولای واقعی درگ مسابقه ایجاد کنید. این یک کلاسیک قدیمی باشد یا یک هایپرکار مدرن. گاراژ خود را پر کنید.
زیر کلاه
استعداد خود را به عنوان تنظیم کننده و مکانیک پیشرفته درگ کشف کنید. کاملاً می توان همه چیز را در اتومبیل برای یک مسابقه موفق تنظیم کرد. از فشار لاستیک و ارتفاع سیستم تعلیق ، تا تزریق NO2 ، تا نوع رانندگی و گیربکس. تغییر بازی را بلافاصله احساس خواهید کرد.

سیستم پمپاژ

پس از پیروزی در یک درگ درگ ، جعبه ای به دست شما می رسد که ممکن است حاوی پول ، تقویت کننده و کارت قطعات باشد. قبل از این کار را در Drag Battle 2 بالا ببرید: سطح قطعات خود را بالا ببرید و برای دریافت جوایز حماسی لیگ خود را ارتقا دهید.
سرعت و پس سوز
فراموش نکنید که برای بازماندن رقیب خود ، حالت توربو را روشن کنید. حداکثر استفاده از لوازم یدکی. به هر حال ، این رانش نیست و تمام آنچه که در بازی دارید 1/4 مایل مسافت و دکمه نیترو است!
تنظیمات شخصی حماسی
برای آشنایان به چیزهای زیبا ، تنظیم حرفه ای و بسیاری از عناصر یک ظاهر طراحی شده را فراهم می کنیم که به شما امکان می دهد اتومبیل خود را منحصر به فرد و تکرار نشدنی کنید. بسیاری از گزینه ها برای رنگ آمیزی ، فیزیک واقع گرایانه و سطح گرافیک اجازه نمی دهد در بازی خسته شوید. براق کننده ای که آسفالت مسیر را منعکس می کند یا رنگ مات را برای نمای ترسناک یک ماشین اسپرت منعکس می کند – فقط شما تصمیم می گیرید.

حالت ها و آهنگ های جدید

مسابقات قهرمانی آنلاین جذاب با انواع مقررات ، انواع فعالیت های بازی ، آهنگ های شبیه سازی و وظایف شما را در جهان مسابقه درگ فرو خواهد برد.
ویژگی های قبیله و Tuning Club Online
Drag Battle 2 در به قبیله ها بپیوندید ، به ماشین های بازیکنان دیگر نگاه کنید ، قطعات یدکی ، کارت های منحصر به فرد بخواهید و در مورد چگونگی تنظیم بهتر سیستم تعلیق یا انتقال خود گپ بزنید. به خودت اطمینان داری؟ سپس قبیله قانون شکن خود را ایجاد کنید.
بهبودهای مداوم
ما هر روز بازی را بهتر می کنیم. اگر پیشنهادی دارید که چه کارهایی بهتر انجام دهید یا چه قطعاتی را باید معرفی کنید ، یا شاید می خواهید کامیون هیولا یا حالت رانش داشته باشید ، لطفا با ما در میان بگذارید.

توجه : در نسخه مود بازی شما بدون دیدن تبلیغات، جایزه بی نهایت دریافت می کنید.

  • تغییرات نسخه 0.97.22 Drag Battle 2

    • Fixed cards donation in clanes
    • Clanes created price changed to 1000 silver
    • UI improvements
    • Fixed race connection bug on weak devices
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...