7 نوامبر 2021 بازی اندروید 0

Dragon Marathon

Dragon Marathon: Infinite Run + Mod – بازی آرکید ماراتن اژدها: رانر بی نهایت اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود (جایزه نامحدود + خرید رایگان انرژی) به صورت جداگانه

Dragon Marathon

بازی در ژانر آرکید است که توسط استودیو بازی سازی Morealms برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. Dragon Marathon: Infinite Run بازی ای است که گیمر ها آن را به عنوان یک بازی رانر بی نهایت می شناسند.

درباره بازی

به ماراتن اژدها خوش آمدید! در یک بازی هیجان انگیز جدید ، می توانید تیمی از بهترین اژدها را جمع آوری کنید. هدف شما این است که تا آنجا که ممکن است پرواز کنید و تمام جواهرات را در طول مسیر جمع آوری کنید!
“ماراتن اژدها” یک مسابقه پرتنش است که در آن نه تنها باید به سرعت از موانع فرار کرد ، بلکه باید از اژدهایان دیگر نیز دور شد.
Dragon Marathon بازی ساده و سر راستی است و شما می توانید به راحتی آن را یاد بگیرید و در عرض چند دقیقه مشغول بازی کردن شوید. در این بازی، شما کنترل یک اژدها را به عهده می گیرید که به صورت خودکار در جهان های مختلف رو به جلو حرکت می کند و از مانع ها عبور می کند و الماس ها را جمع آوری می کند و همزمان به دشمنانش هم تیر های آتشین شلیک می کند.

اما همه چیز به این سادگی نیست ، اژدها هستند که از پرواز بیشتر شما جلوگیری می کنند. به همین دلیل است که شما خود تیم خود را تشکیل می دهید و به حرکت در می آورید تا هرچه سریعتر و با موفقیت به پیروزی برسید!

در این دنیای خارق العاده امکانات زیادی وجود دارد: می توانید نامرئی شوید ، با موشک پرواز کنید ، تمام جواهرات اطراف خود را با آهنربای مخصوص بردارید ، از سپر در برابر اژدهایان دیگر استفاده کنید.

  • تغییرات نسخه 1.2 Dragon Marathon

    • تغییراتی در دسترس نیست!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...