Drift X BURN

Drift X BURN v2.4 + Mod – بازی مسابقه ای و سرگرم کننده “دریفت آتشین” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (سکه و الماس بی نهایت) به صورت جداگانه

Drift X BURN

دریفت آتشین یک بازی خوش ساخت و سه بعدی از دسته بازی های مسابقه ای (Racing) در سبک مسابقات دریفت کشی است. که در قالب یک بازی رایگان از سوی استودیوی نوپای BBEVGOYMER LTD کشور مالت توسعه یافته و در گوگل پلی در دسترس بازیکنان اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است.

درباره بازی Drift X BURN

شما به عنوان یک مسابقه دهنده دیوانه رانندگی می کنید؟ شما از بازی های مسابقه ای و رقبا در مسیر نمی ترسید؟ رانش شدید و توکیو این چیزی است که شما دوست دارید؟ شما طرفدار اتومبیل رانش واقعی و فرسودگی شغلی هستید؟ آماده انجام تنظیم ژاپنی و نمایش carxdrift هستید؟ کمربند خود را ببندید و بنزین بزنید! شما در واقع بینانه ترین بازی شبیه ساز هستید ، برو راننده! به منطقه رانش خوش آمدید!

در Drift X BURN ماشینی را انتخاب کنید که در آن مسابقه را شروع خواهید کرد! E30 یا E36 ، ممکن است مدل m3 باشد؟ مجموعه بزرگی از اتومبیل های اسپرت مختلف در انتظار شما هستند! با تنظیم ، سبک jdm ، تغییر رنگ ، چراغ پارکینگ ، ابرخودرو ، چرخ ها ، چراغ های خود را محو کنید! مکانیک را سفارشی کنید و هر طور که می خواهید طراحی کنید ، موتور ، گیربکس ، سیستم تعلیق ، اسپویلر را ارتقا دهید ، نسبت دنده را عوض کنید! هر ترکیبی در دسترس است!

در مسیرهای خطرناک رقبا را پشت سر بگذارید ، دورهای تند بزنید ، مهارت های خود را در رانش و چرخش نشان دهید! در مدت زمان کوتاه هر تعداد رانش را امتحان کنید! در بازی Drift X BURN مراقب باشید با سرعت زیادی با اتومبیل های مسابقه برخورد نکنید! حداقل آسیب را در هنگام رانش حداکثر نشان دهید ، وقت آن است که از دکمه ترمز استفاده کنید و ابتدا به پایان برسید!

بدلکاری های سرگیجه آور ، فرسودگی شغلی ، xdrift ، استفاده از حالت ورزشی ، توربو و شبیه ساز ماشین فرمول را انجام دهید. پول مجازی کسب کنید ، ویژگی ها و تنظیمات جدید را باز کنید ، e30 ، e36 یا ماشین دیگر خود را بهبود ببخشید ، تنظیم کنید ، در مسابقات روزانه شرکت کنید ، بوسترها و پاداش ها را جمع کنید. در مسابقات بین المللی مسابقه شرکت کنید و به صورت آنلاین دریفت کنید! رتبه های برتر جدول را اشغال کنید!

بازی Drift X burn ساده ، هیجان انگیز و شدید است! همین حالا تبدیل به یک افسانه واقعی رانش شوید!

  • تغییرات نسخه ۲٫۴

    • بروزرسانی ها و بهبودهای جزئی
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...