28 سپتامبر 2021 بازی اکشن ، بازی اندروید 0

Drone 4

Drone 4 Zombie Strike + Mod – بازی اکشن و بسیار سرگرم کننده “پهپاد ۴: حمله زامبی ها” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) 

Drone 4 Zombie Strike

پهپاد ۴: حمله زامبی ها یکی دیگر از بازی های اکشن و هیجان انگیز استودیوی بریتانیایی Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited در سبک اکشن است که بعد از موفقیت های چشم گیر قسمت های قبلی ساخته و به شکل رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده و در گوگل پلی در دسترس کاربران قرار گرفته شده است.

درباره بازی

در Drone 4 Zombie Strike زامبی ها در حال جمع شدن هستند. و اکنون بر عهده خلبانان ماهر هواپیماهای بدون سرنشین مانند شما است تا از پایان نسل بشر جلوگیری کنند. کنترل هواپیماهای بدون سرنشین رزمی را در دست بگیرید و مهارت های تیراندازی زامبی خود را تقویت کنید. منابع جمع آوری کنید ، از تیم روی زمین محافظت کنید … شما یک فرشته نگهبان و انتقام گیرنده هستید. عمل شما را دنبال می کند هیچ ماموریتی آنقدر داغ نیست که بتوان آن را انجام داد!

حمله تنها گزینه  است. با این حال ، ایجاد استراتژی مناسب ، ایجاد یک برنامه خروج ، ارتقاء زرادخانه خود و زمان بندی مناسب به شما کمک می کند تا در راه هایی که قبلاً نداشتید با مرده ها مبارزه کنید. در این بازی تیراندازی زامبی تیرانداز اول شخص (FPS) زامبی ها را هدف گرفته و از بین ببرید. آیا آنچه را که لازم است بشر را از این بحران عبور دهد ، دارید؟ این شانس شما برای کشف است.

 

ویژگی ها

کنترل هواپیماهای بدون سرنشین در ماموریت های رزمی Drone 4 Zombie Strike
مسئولیت پهپادهای رزمی درجه یک را با قدرت تغییر سرنوشت بشریت که در این دوران تاریک فرو رفته اند ، بر عهده بگیرید. تو چشم در هوا هستی بینش و شجاعت شما آینده بشریت را رقم خواهد زد. توانایی های استثنایی شما افسانه ای می شود. موفقیت مستلزم ریسک و جسارت است. در مأموریت های جسورانه برای محافظت ، دفاع ، جمع آوری طلا و منابع ، انتخاب های مناسب داشته باشید. برای تقویت و زنده ماندن هر کاری لازم است انجام دهید

جنس بعدی سلاح و زامبی سوار با
مهارت های خود را بالا ببرید تا بتوانید ارواح را شکست دهید و به متحدان خود کمک کنید. هواپیماهای بدون سرنشین بسیار پیشرفته را وارد میدان نبرد کنید و از طریق دیدگاه خود حملات دقیق را در مأموریت های تهدیدات قریب الوقوع تاکتیکی انجام دهید. یا ، بازتاب های خود را از طریق ماموریت های سریع و مرگبار جهنم زنده آزمایش کنید. زامبی های منحصر به فرد ، از جمله ROAMERS و SPRINTERS را هدف قرار دهید. در این گیم پلی مخفی FPS guns-a-blaze ، از نیروهای مسلح روی زمین در ماموریت های مختلف محافظت کرده و اسکورت کنید.

  • تغییرات نسخه ۱٫۱۹٫۲۵۲ Drone 4 Zombie Strike

    • The zombies are swarming. And now it’s upon highly skilled drone pilots like you to prevent the end of the human race. Take control of combat Drones and hone your Zombie Shooting skills. Gather resources, protect the team on the ground… you are a guardian angel and avenger. Action follows you. No mission is too hot to handle!
راهنمای نصب : فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید. – فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه ی com.reliancegames.action.drone.zombie.gunship.shooting را در مسیر Android / obb حافظه داخلی دستگاه قرار دهید.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...