23 ژوئن 2022 برنامه اندروید 0

DuckDuckGo Privacy Browser

DuckDuckGo Privacy Browser v5.129.0 – برنامه اندروید مرورگر امن، سریع و ساده اندروید
نسخه اصلی و رسمی با بیش از ۵ میلیون دانلود

DuckDuckGo Privacy Browser

یک مرورگر امن، سریع و ساده اندروید می باشد که توسط DuckDuckGo توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

از ردیابی آنلاین خسته شده اید؟ ما می توانیم کمک کنیم.

DuckDuckGo Privacy Browser برنامه حفظ حریم خصوصی یکپارچه است که به محافظت از فعالیت های آنلاین شما کمک می کند. با یک بار دانلود، یک مرورگر روزانه جدید دریافت می‌کنید که هنگام جستجو و مرور، از ردیاب‌های شخص ثالث محافظت‌های یکپارچه ارائه می‌کند، و حتی هنگام دریافت ایمیل و استفاده از برنامه‌های دیگر در دستگاهتان، به محافظت‌های ردیابی دسترسی دارید. با DuckDuckGo Privacy Browser ، حریم خصوصی می تواند پیش فرض شما باشد.

جستجوی خصوصی — DuckDuckGo Private Search به صورت داخلی ارائه می شود تا بتوانید بدون ردیابی در وب جستجو کنید.

مسدود کردن کوکی‌های ردیابی – از ردیابی بیشتر کوکی‌های بین‌سایتی (معروف به شخص ثالث) هنگام مرور از سایتی به سایت دیگر جلوگیری کنید.

Escape Website Tracking – Radar Tracker به طور خودکار اکثر اسکریپت‌های ردیابی شخص ثالث پنهانی را که در وب‌سایت‌هایی که در DuckDuckGo Privacy Browser بازدید می‌کنید مسدود می‌کند، که شرکت‌های پشت آن ردیاب‌ها را از جمع‌آوری و فروش داده‌های شما باز می‌دارد. برای اطلاعات بیشتر به یادداشت ها و پیوندهای زیر مراجعه کنید.

Enforce Encryption – رمزگذاری هوشمندتر بسیاری از سایت‌هایی را که در DuckDuckGo Privacy Browser بازدید می‌کنید مجبور می‌کند تا در صورت وجود از یک اتصال رمزگذاری‌شده (HTTPS) استفاده کنند و از داده‌های شما در برابر چشم‌های کنجکاو محافظت کنند.

مسدود کردن ردیاب‌های ایمیل (بتا) – ۷۰ درصد ایمیل‌ها به محض باز کردن آن‌ها، شما را دنبال می‌کنند. فعال کردن Email Protection راه آسانی برای مسدود کردن اکثر ردیاب‌های ایمیل و پنهان کردن آدرس شما بدون تغییر سرویس است. از طریق منوی تنظیمات برنامه به لیست انتظار خصوصی نسخه بتا رایگان بپیوندید.

از حریم خصوصی خود در سایر برنامه‌ها (بتا) محافظت کنید – بیشتر اسکریپت‌های ردیابی برنامه‌های مخفی را در برنامه‌های دیگر در روز یا شب مسدود کنید و از نفوذ شرکت‌های شخص ثالث به حریم خصوصی شما با محافظت از ردیابی برنامه جلوگیری کنید. برای اطلاعات بیشتر به یادداشت ها و پیوندهای زیر مراجعه کنید. از طریق منوی تنظیمات برنامه به لیست انتظار خصوصی نسخه بتا رایگان بپیوندید.

برنامه DuckDuckGo دارای ویژگی‌های مروری است که انتظار دارید، مانند برگه‌ها و نشانک‌ها، به علاوه کنترل‌های حریم خصوصی که دوست دارید. کنترل حریم خصوصی شما به معنای ایجاد معاوضه نیست.

روی دکمه Fire، Burn Data ضربه بزنید – برگه ها و داده های مرور خود را با یک ضربه زدن روی دکمه آتش پاک کنید.

اولویت حریم خصوصی خود را با GPC سیگنال دهید – کنترل حریم خصوصی جهانی (GPC) که در برنامه تعبیه شده است قصد دارد به شما کمک کند تا حقوق انصراف قانونی خود را به طور خودکار بیان کنید. این به وب‌سایت‌ها می‌گوید که اطلاعات شخصی شما را تحت چارچوب‌های قانونی آینده (مانند CCPA، GDPR) در ایالت‌ها یا کشورهای مختلف نفروشند یا به اشتراک نگذارند.

لازم نیست منتظر بمانید تا حریم خصوصی خود را پس بگیرید. به میلیون ها نفری که از DuckDuckGo Privacy Browser استفاده می کنند بپیوندید و با یک برنامه از بسیاری از فعالیت های آنلاین روزانه خود محافظت کنید. این حریم خصوصی است، ساده شده است.

توجه داشته باشید در مورد مسدود کردن ردیاب ما برای سایت‌ها، ایمیل‌ها و برنامه‌های شخص ثالث:
DuckDuckGo Privacy Browser هرگز شما را ردیابی نمی کند. وقتی موتور جستجوی ما را برای استفاده از سایت‌ها و برنامه‌های دیگر ترک می‌کنید، هدف ما این است که تا حد امکان ردیاب‌های پنهان را مسدود کنیم، اما به چند دلیل نمی‌توانیم همه آنها را مسدود کنیم. ردیاب های جدید همیشه ظاهر می شوند، بنابراین ابتدا باید آنها را پیدا کنیم. سپس، مسدود کردن این ردیاب‌ها گاهی اوقات می‌تواند عملکرد را از بین ببرد، بنابراین ما باید رویکردهای جدیدی را بدون آسیب رساندن به قابلیت استفاده توسعه دهیم.

علاوه بر این، در برنامه ما نوع خاصی از محافظت را ارائه می دهیم که حتی بارگذاری اسکریپت ها را در سایت های شخص ثالث متوقف می کند، که به طور پیش فرض در اکثر مرورگرهای محبوب ارائه نمی شود. در حال حاضر، به دلیل محدودیت‌های قراردادی، این یک حفاظت بارگیری برای اسکریپت‌های مایکروسافت در سایت‌های شخص ثالث اعمال نمی‌شود. با این حال، سایر روش‌های مسدود کردن ردیاب ما (مانند مسدود کردن کوکی‌های شخص ثالث) نامحدود هستند و برای محافظت از حریم خصوصی شما به صورت آنلاین، علیه این ردیاب‌ها کار می‌کنند.

 • تغییرات نسخه ۵٫۱۲۹٫۰ DuckDuckGo Privacy Browser

  • New! DuckDuckGo App Tracking Protection BETA — block trackers lurking in your apps. Join the private waitlist (in settings) and your invite will arrive soon.
 • ویژگی های نسخه مود :

  – ARM7
  – Languages ​​only en / ru (my Russian translation) (added and corrected translation)
  – Browser themes slightly changed
  – Unlinked from Google
  – Applied some patches for Anonymity
  – Removed some unnecessary permissions
  – Removed duplicate graphics
  – Google anti-analytics (just in case)
  – Removed 3 suspicious links
  – Removed debug information
  – Min SDK set to 0 but it might not work with all android versions

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...