EMERGENCYEMERGENCY HQ v1.6.05 – بازی استراتژیکی و مدیریتی “مرکز اورژانس” برای اندروید
یک بازی جذاب و یک شبیه ساز حرفه ای با بیش از ۱۰ میلیون دانلود

EMERGENCY

 مرکز اورژانس دومین بازی از سری بازی های EMERGENCY ساخته شده توسط استودیوی آلمانی Promotion Software GmbH است. این بازی در سبک شبیه سازی و مدیریتی از دسته بازی های استراتژیکی است که به شکل رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. در بازی EMERGENCY HQ شما در نقش فرمانده مرکز اورژانس یک شهر هستید که وظیفه او رسیدگی به سوانح با مدیریت نیروهای اورژانسی مختلف است.

درباره بازی

EMERGENCY HQ یک بازی شبیه سازی نجات است. کنترل واحدهای اضطراری ، از جمله آتش سوزی و آمبولانس ، پلیس ، SWAT و خدمات فنی را در دست بگیرید. عملیات امداد و نجات ، جرایم ، مدیریت پزشکی و فاجعه ، اعزام و فرماندهی وسایل نقلیه و پرسنل.
آتش نشانی ، EMT ها ، پیراپزشکان ، پزشکان ، افسران پلیس و نیروهای ویژه را برای مبارزه با آتش سوزی ، نجات حیوانات ، نجات جان ، نبرد با تروریست ها و موارد دیگر کنترل کنید. در EMERGENCY پایگاه خود را بسازید و تیم خدمات اضطراری مناسبی را در کنار هم قرار دهید! کامیون های آتش نشانی ، بیمارستان ، ساختمان ها و واحدهای دیگر خود را ارتقا دهید ، دفتر مرکزی خود را گسترش دهید. از استادان آتش نشانی ، سرویس نجات ، پلیس و واحدهای فنی استفاده کنید تا به بسیاری از مأموریت های هیجان انگیز و چالش برانگیز برسید!

در یک اتحاد نجات به نیروهای خود بپیوندید و از دوستان خود در ماموریت های چالش برانگیز حمایت کنید.

تغییرات نسخه ۱٫۶٫۰۵ EMERGENCY 

The world-famous pop icon Lady Firestorm is touring EMERGENCY Land again in 2021. Use your units to ensure safety at open-air and stadium concerts.

– New Lady Firestorm missions

– Build your own concert stage on your base and receive 500% more coins from your depots

– Various bug fixes and optimizations

Stay safe and well, and have fun with EMERGENCY HQ!

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...