Enhance it

Enhance it Fix your Photos v3.1.1 – بهبود تصاویر و اصلاح کیفیت آن ها
نسخه پرمیوم برنامه با دسترسی به تمامی امکانات و قابلیت ها

Enhance it

یک اپلیکیشن برای بالا بردن کیفیت عکس ها، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط reAImagine توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

“Enhance it” برنامه ای است که با استفاده از هوش مصنوعی به طور خودکار نقایص عکس ها را برطرف می کند و کیفیت آنها را بهبود می بخشد. ابزارهای متنوعی برای هر مشکلی خاص که ممکن است نیاز به رفع آن داشته باشید در دسترس است. به نظر می رسد تصاویر شما توسط یک عکاس حرفه ای ویرایش شده است!

– محو حرکت
آیا عکسی که در آن لحظه خاص گرفتید تار شد؟ دیگه مشکلی نیست برنامه ما آن را برطرف کرده و به نظر می رسد مانند یک مجسمه گرفته شده است.

– سر و صدا
آیا آن عکسهای مهمانی پر سر و صدا ظاهر شده است؟ “آن را تقویت کنید” تا نجات دهید! این بدون سر و صدا کردن جزئیات ، تمام سر و صدا و دانه های تصاویر شما را پاک می کند. تعادل کامل بین وضوح و شفافیت.

– بزرگنمایی کنید
آیا آن عکس ها را از تلفن قدیمی خود بازیابی کرده اید ، اما وضوح آنها واقعا پایین است؟ “Enhance it” قابلیت ارتقا هر تصویری را بدون از دست دادن جزئیات و حداکثر کیفیت دارد. عکس های شما عالی خواهند بود ، گویی که با وضوح بالا گرفته شده اند. حتی در ۴K!

– سبک
برخی از تصاویر فقط در شرایط نوری اشتباه گرفته شده اند. با استفاده از این برنامه می توانید هر عکس خیلی تاریکی را به روشی طبیعی روشن کنید. هیچ کس متوجه نخواهد شد که تصویر تاریک است.

– تقویت رنگ
“بهبود آن” فقط رفع مشکلات عکاسی نیست. همچنین می تواند کیفیت تصاویر شما را بهبود بخشد ، و کاملاً دیدنی به نظر برسد. همانطور که به صورت حرفه ای ویرایش شده است ، اما به صورت رایگان!

شما فقط باید ابزار و تصویری را که می خواهید در گالری خود بهبود ببخشید انتخاب کنید و “Enhance it” آن را در یک لحظه کامل می کند. لازم نیست که چیزی را پیکربندی کنید. آسان ، سریع و موثر است. راه حلی که برای عکس های خود به دنبال آن بودید ، در دو ضربه سریع!

همانطور که در سیاست حفظ حریم خصوصی بیان شده است ، تصویر به سرور ارسال می شود و در آنجا فرآیند انجام می شود. نه تصویری که ارسال شده و نه نتیجه به هیچ وجه در سرور نگهداری نمی شود یا برای اشخاص ثالث ارسال نمی شود. سرور عکس را پس از آماده شدن نتیجه حذف می کند.

  • تغییرات نسخه ۳٫۱٫۱

    • – New auto-enhance tool. Now you have a general almost-magic tool that will improve in general you pictures by fixing colors, reducing noise and increasing the definition
    • – Now all the ads show WHILE your image is being process, so we don’t waste your time. Even with the premium features.
    • – Minor UI changes Enhance it
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...