12 اکتبر 2022 برنامه اندروید 0

EOBD Facile – OBD reader Car Diagnostic for elm 3.45.0870 اطلاع از وضعیت خودرو با استفاده از گوشی هوشمند
نسخه خریداری شده و کامل برنامه

EOBD Facile

یک برنامه اندروید برای عیب یابی خودرو از طریق گوشی هوشمند، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Outils OBD Facile توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

EOBD Facile بهترین اسکنر ماشین بلوتوث OBD2 است. با آداپتور ELM327 بهترین ابزار اسکنر ماشین ODB را در جیب خود خواهید داشت!

چراغ چک موتور شما روشن است؟ با گوشی هوشمند خود عیب یابی خودرو OBD2 را اجرا کنید و دلیل روشن بودن چراغ OBD را کشف کنید… برای تعمیر و نگهداری خودرو نیازی به مراجعه به مکانیک نیست!

یک رابط عیب یابی ELM327 را به پورت ODB (OBD2) خودروی خود وصل کنید و برنامه اسکنر عیب یابی خودرو OBD2 ما را اجرا کنید: می توانید کدهای خطای موتور و گیربکس را بخوانید و داده ها را از وسیله نقلیه خود در زمان واقعی مشاهده کنید. اسکنر خودرو ODB 2 می‌تواند مشکلات مربوط به موتور و گیربکس خودرو مانند گیربکس، کلاچ یا سایر قطعات خودرو مربوط به گشتاور خودرو را مطلع کند.

اسکنر ماشین ما به آداپتور بلوتوث یا وای فای ELM327 OBD2 مانند آداپتورهای اسکن Veepeak یا Vgate نیاز دارد. همچنین با کد خوان خودرو عیب یابی klavkarr سازگار است.

اسکنر عیب یابی خودرو OBD2 چه چیزی را روی میز می آورد؟

🔎 کدهای خطای موتور و گیربکس OBD2 (که به عنوان DTC برای کد مشکل داده نیز شناخته می شود) را مشاهده کنید و معنای آنها را ببینید. اسکنر ماشین E OBD11 Facile شامل بیش از ۱۵۰۰۰ تعریف است.

✅ کدهای خطای گشتاور OBD2 را با درگاه ELM327 حذف (یا پاک کنید).

📈 چراغ نشانگر خرابی (چراغ موتور را بررسی کنید) روی داشبورد ماشین خود با نرم افزار OBD2 ما پاک کنید.

🚘 EOBD Facile کدهای خطای OBDii مخصوص سازنده را نمایش می دهد. آنها اطلاعات بیشتری را برای مارک های زیر به شما ارائه می دهند: BMW، Lexus، Ford، Jeep، Kia، Nissan، Audi، Subaru، Volvo و غیره…

📊 نمایش لحظه به لحظه سنسورهای خودرو و امکان ضبط در فایل. بسته به پیکربندی وسیله نقلیه خود می توانید موارد زیر را مشاهده کنید: سرعت خودرو، دور موتور، دمای موتور، زمان جرقه زنی، گشتاور موتور، مقدار هوای ورودی و غیره.

💾 با نرم افزار Windows/Macbook عیب یابی خودرو E OBD Facile سوابق سفرهای خود را ایجاد کنید.

🏁 E OBD Facile Facile Car Diagnostic OBD2 همچنین به شما امکان می دهد عملکرد شتاب خودرو خود را اندازه گیری کنید (۰-۱۰۰ کیلومتر در ساعت، استارت ایستاده و غیره)

وسایل نقلیه سازگار با اسکنر ماشین OBD2 ELM327 گشتاور ما

برای بررسی اینکه آیا خودروی شما با استاندارد E OBD2 / ODB2 سازگار است، از وب سایت ما دیدن کنید. ما با داده های ارائه شده توسط جامعه خود، فهرستی از چندین هزار وسیله نقلیه سازگار با OBD11 را ایجاد کردیم که با نرم افزار اسکنر ماشین گشتاور E OBD Facile آزمایش شده است. این لیست به صورت رایگان در وب سایت ما موجود است که شامل OBD2 BMW، OBD2 Audi، OBD2 Nissan، ODB 2 Jeep، ODB Subaru و بسیاری دیگر می شود.

به طور کلی، تمام خودروهای بنزینی تولید شده از سال ۲۰۰۱ و خودروهای دیزلی تولید شده از سال ۲۰۰۴ با اسکنر خودرو E OBD Facile و ELM 327، صرف نظر از نام تجاری، سازگار هستند.

نمی توانید محل آداپتور گشتاور OBD2 خود را پیدا کنید؟ برنامه ما را دانلود کنید “اسکنر OBD2 من کجاست؟” پیداش کن!

اتصال با تلفن هوشمند شما می تواند با استفاده از بلوتوث ELM 327 OBD2 یا WiFi انجام شود. اسکنر ماشین E OBD11 Facile ما با این ۲ نوع اتصال بی سیم کار می کند.

هشدار: بسیاری از اسکنرهای خودرو که ادعا می‌کنند با ELM 327 سازگار هستند در اینترنت با نام‌های مختلف فروخته می‌شوند. لطفاً در نظر داشته باشید که مشکلات اتصال با اتومبیل شما ممکن است از این نسخه‌های اسکنر گشتاور ELM327 OBD2 ناشی شود.

از برنامه ما، می توانید آزمایش کنید که آیا ELM 327 شما تمام عملکردهای اجباری را دارد تا یک تشخیص OBDii با کیفیت به شما ارائه دهد.

اگر اکثر عملکردها در طول این آزمایش در دسترس نیستند، به این دلیل است که اسکنر ماشین گشتاور ODB شما معیوب است. در این مورد، از شما دعوت می‌کنیم با شرکتی که این ELM 327 را می‌فروشد تماس بگیرید: عملکردهای آداپتور اسکن کیوی ۳، ویکار، ویپیک، کاریستا، LELink یا Vgate با برنامه اسکنر ماشین ODB2 ما، Torque.

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ما و اسکنر obd2 گشتاور عیب یابی خودرو ODB2، لطفاً از وب سایت ما دیدن کنید: 🌐 outilsobdfacile.com

EOBD Facile را دانلود کنید و به بهترین اسکنر ODB Torque Car، سازگار با آداپتورهای بلوتوث ELM 327 دسترسی داشته باشید. اکنون بپیوندید و کنترل کاملی بر تعمیر و نگهداری خودرو خود داشته باشید!

  • تغییرات نسخه EOBD Facile 3.45.0870

    • – Improvement for Volvo
    • – Add ECU reference for Peugeot 208
    • – Improvements for oil change resets on Mercedes

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...