28 سپتامبر 2022 بازی اکشن ، بازی اندروید 0

Ertugrul Ghazi

Ertuğrul Gazi-Sword Fight game + Mod – بازی اکشن شمشیر زنی جالب ارطغرل غازی ۱ اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (سکه طلا بی نهایت)

Ertugrul Ghazi

یک بازی در ژانر اکشن است که توسط استودیو بازی سازی Climax Game Studios برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

ارطغرل غازی بنیانگذار امپراتوری بزرگ عثمانی: قهرمان واقعی تاریخی ترکیه کیست؟ ارطغرل بیگ پدر عثمان غازی و ارطغرل قاضی فرزند سلیمان شاه بزرگ بود. پس از مرگ پدرش سلیمان شاه. ارطغرل غازی رئیس قبیله بزرگ و نجیب QAI شد. یکی از بزرگترین دستاوردهای ارطغرل بیگ برای شکست نویان با نزدیک شدن به حمله مغول بود. نویان یکی از بزرگترین و شجاع ترین رهبران ارتش مغول بود. مبارزی چون ارطغرالقاضی در تاریخ کم است.

Ertugrul Gazi یک بازی ماجراجویی حماسی است که در آن مهارت مبارزه با شمشیر، استفاده از تیراندازی با کمان با تیر، مبارزه با تیغه، مبارزه با تبر و موارد دیگر را در این بازی اکشن ماجراجویی حماسی ۲۰۲۲ نشان خواهید داد.
بیایید با Ertugul ghazi جنگجو و قهرمان واقعی نبرد به سفر پرماجرا بپیوندیم.

آیا دوست دارید بازی های جهان باز اکشن ماجراجویی را به صورت رایگان انجام دهید؟ اگر بله، پس قلعه یک صلیبیون را با ارتش بزرگ عثمانی اشغال کرد. ارتش خود را بازسازی کنید تا در جنگ های امپراتوری و نبرد امپراتوری با مغول ها و صلیبیون پیروز شوید. با تیغه، زره، شمشیر و تیراندازی با کمان مبارزه کنید تا فتح واضح را در میدان های نبرد به دست آورید.

یک استراتژی آفلاین به فرماندهی ارطغرول بیگ با همکاری ارتش سلطان در برابر دشمنان بسازید. در نبرد پیروز شوید و دژ واقع بینانه دشمنان را اشغال کنید.
چیزهای جدید در این بازی جنگ و نبرد ارتش:
سوار بر اسب شوید، از مهارت تیراندازی با کمان خود استفاده کنید، دشمنان را با یک تیر از دوربرد نابود کنید، در آب شنا کنید و از کوه و قاتل نینجا مانند دیوار بالا بروید تا قلعه را فتح کنید. مانند یک قاتل نینجا، بسیاری از ماموریت های قاتل مخفی کاری هیجان انگیز را انجام دهید. در این بازی ۲۰۲۲ مبارزه با شمشیر اکشن شگفت انگیز از دیوار قلعه بالا بروید.

Ertuğrul Gazi با تیزترین مهارت مبارزه با شمشیر، بهترین تیراندازی با کمان با کمان، قوی ترین سپر زرهی و قوی ترین کلاه زرهی خود او را به یک جنگجوی شمشیر شکست ناپذیر تبدیل کرده است.
ویژگی
بهترین بازی های مبارزه با شمشیر ۲۰۲۲
ارطغرول بی بهترین جنگجو و جنگنده شمشیر با مهارت های تیراندازی و مبارزه عالی
ماموریت های مبارزه با شمشیر اعتیاد آور
بهترین بازی های مبارزه ای ۲۰۲۲
محیط سه بعدی واقع گرایانه با گرافیک HD
ماموریت های اسب سواری و خیلی بیشتر.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...