Event Flow

Event Flow Calendar Widget v1.8.1 – ویجت تقویم ایونت فلو      
نسخه آنلاک شده و کامل برنامه به ارزش 0.99 دلار

Event Flow Calendar Widget

یک ویجت بسیار کارآمد و مفید برای مدیریت و پیگیری وظایف روزانه، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Synced Synapse توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

Event Flow یک ویجت تقویم تمیز و زیبا است که دستور کار یا تقویم شما را با بسیاری از ویژگی ها و گزینه های شخصی سازی نمایش می دهد.

آنچه به دست می آورید
– ویجت دستور کار، با لیستی از رویدادهای شما که بر اساس روز گروه بندی شده اند.
– ویجت تقویم، با نمای ماه (قابل تغییر اندازه).
– سفارشی سازی گسترده: می توانید رنگ های پس زمینه و فونت، نوع فونت و چگالی آن را تغییر دهید، هدر و غیره را سفارشی کنید.
– تم های از پیش تعیین شده، با پیش فرض های خوب برای رنگ ها، فونت ها و گزینه های دیگر.
– انتخاب کنید کدام رویدادهای تقویم نمایش داده شود.
– پیش بینی آب و هوا تا 5 روز در ویجت دستور کار (فقط نسخه پریمیوم)؛
– و بیشتر.

ویجت Event Flow Calendar Widget رایگان است، اما برخی از گزینه های پیکربندی قفل هستند. برای باز کردن قفل، روی «ارتقا» کلیک کنید و می‌توانید نسخه پریمیوم را در Google Play خریداری کنید.

سؤالات متداول/نکات
چگونه از ویجت استفاده کنم
Event Flow یک ویجت است، بنابراین باید آن را از لیست ابزارک خود در صفحه اصلی خود قرار دهید. این روش بسته به نسخه خاص اندروید و مدل دستگاه شما کمی متفاوت است، اما معمولاً با فشار طولانی روی یک مکان خالی از صفحه اصلی، انتخاب گزینه “ابزارک” و کشیدن ویجت مورد نظر به صفحه اصلی انجام می شود.
ویجت در حال به روز رسانی نیست
احتمالاً به این دلیل است که دستگاه شما دارای نوعی تنظیمات صرفه جویی در باتری است که از به روز رسانی ویجت جلوگیری می کند (این ابزار باید یک بار در روز و قبل / بعد از هر رویداد به روز شود). لطفاً تنظیمات برنامه و باتری دستگاه خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که با عملکرد ویجت تداخلی ندارند. می توانید اطلاعات بیشتر را در اینجا بیابید: https://dontkillmyapp.com/
چرا یادآورها در دسترس نیستند
Google هنوز یادآوری‌هایی را برای برنامه‌های شخص ثالث در دسترس قرار نداده است. ما آن را زیر نظر داریم تا ببینیم آیا تغییر می کند یا خیر.
تقویم Outlook/Exchange من نمایش داده نمی شود
اگر از برنامه Outlook Android استفاده می کنید، به تنظیمات برنامه بروید، حسابی را که می خواهید ببینید انتخاب کنید و مطمئن شوید که گزینه «Sync Calendars» فعال است. اگر این کار نمی کند/ممکن نیست، ممکن است بتوانید حساب Outlook/Exchange خود را در Settings->Accounts دستگاه خود اضافه کنید و از طریق برنامه Calendar Google به آن تقویم ها دسترسی داشته باشید، که باید آنها را در ویجت نیز در دسترس قرار دهد.
تولدهای من/مخاطبین/تقویم دیگر نمایش داده نمی شود یا همگام سازی نمی شود
ویجت فقط پایگاه داده تقویم محلی موجود در دستگاه شما را می خواند که توسط Android و برنامه تقویم شما نگهداری می شود. گاهی اوقات ممکن است مشکلاتی در مورد همگام‌سازی وجود داشته باشد، و بازخوانی می‌تواند به شما کمک کند: در تنظیمات دستگاه -> حساب‌ها-> حساب خود را انتخاب کنید-> همگام‌سازی حساب، گزینه “تقویم” و “مخاطبین” را بازخوانی کنید. سپس، برنامه تقویم Google را باز کنید، به منوی کناری بروید و تقویم های تحت تأثیر را انتخاب/انتخاب کنید.
چگونه ویجت را طوری تنظیم کنم که در اسکرین شات ها ظاهر شود
اکثر اسکرین شات ها 2 ویجت را به طور همزمان نشان می دهند: در بالا، ویجت تقویم را با تغییر اندازه برای اشغال یک ردیف، و در پایین ابزارک دستور کار، بدون هدر (پیکربندی شده در تنظیمات دستور کار) قرار دهید. سپس فقط رنگ هایی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید.
من می خواهم یک رنگ دقیق برای یکی از گزینه ها انتخاب کنم
در انتخابگر رنگ برای آن گزینه، روی دایره مرکزی که رنگ را نمایش می دهد ضربه بزنید و می توانید کد هگزادسیمال رنگ مورد نظر خود را وارد کنید (شامل جزء آلفا – 0x00 شفاف، 0xFF رنگ ثابت). همچنین می توانید آن کد را در/از آیتم دیگری کپی/پیست کنید.

مجوزها
ما از برنامه هایی که مجوزهای زیادی را بدون توجیه درخواست می کنند، دوست نداریم. بنابراین در اینجا چیزی است که ما نیاز داریم و چرا:
تقویم: برای خواندن رویدادهای تقویم خود. بدون این مجوز، ویجت کار نمی کند، بنابراین اجباری است.
مکان: برای نمایش پیش بینی آب و هوا برای مکان شما. این اختیاری است، می‌توانید این مجوز را اعطا نکنید و پیش‌بینی آب‌وهوا را نشان ندهید یا به‌طور دستی مکانی را برای پیش‌بینی انتخاب کنید.

 

  • تغییرات نسخه 1.9.0 Event Flow Calendar Widget

    • No changelog
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...