30 دسامبر 2021 ابزار ها ، برنامه اندروید 0

Eye Pro

Eye Pro – Blue Light Filter v4.0.3 – اپلیکیشن محدود سازی نور آبی نمایشگر اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه به قیمت ۲٫۴۹ دلار برای اولین بار در ایران

Eye Pro

نور آبی بخشی از یک طیف نوری طبیعی است که ریتم شبانه روزی خواب را مختل می کند؛ و باعث سر درد و آسیب به چشم ها می شود! یکی از دلایلی که بسیاری از چشم پزشکان استفاده از اسمارت فون ها را در شب منع می کنند نور آبی می باشد.

درباره برنامه

Eye Pro – Blue Light Filter یک فیلم بهینه در شب است که به منظور اطمینان از مراقبت از چشم در برابر طول موج آبی روشن از نور صفحه ایجاد شده و خواندن شب دلپذیر را در حالی که بی خوابی بعد از گرگ و میش را با حالت شب درمان می کند به شما می دهد. برای تسکین فشار چشم و محافظت از چشم در مقابل شار بلال ، باعث ایجاد بی خوابی و بیقراری ، میگرن مزمن ، سردرد بی خوابی مزمن ، گلوکوم و آب مروارید ، از ضد تابش نور در شب استفاده کنید.

نور چراغ آبی چیست؟

این بخشی از یک طیف نور طبیعی است که ریتم شبانه روزی را مختل می کند و باعث بی خوابی ، سردرد و سلامتی چشم می شود. برخلاف سایه شب نور قرمز ، نور صفحه نمایش باعث جلوگیری از ترشح ملاتونین ، هورمون خواب می شود و باعث بی قراری می شود. نورونهای شبکیه در معرض خطر هستند اگر از ضد تابش صافی فیلتر شب بعد از گرگ و میش برای مراقبت از چشم استفاده نشود.

مضراب از نور آبی

• فشار چشم ، چشمان خسته و سلامتی چشم
• خطر بیشتر گلوکوم و آب مروارید
• تغییر فاز ریتم شبانه روزی ، بی قراری و سرکوب ملاتونین
• درد مزمن میگرن و فعال شدن عصب سه قلو
• سردرد مزمن
• بی خوابی ، شب بی خوابی و بی خوابی

Eye Pro – Blue Light Filter به عنوان صفحه نمایش ضد تابش شب و حالت نور شب شما به شما در تسکین فشار چشم و سردرد مزمن در هنگام خواندن شب کمک می کند. سایه شب نور قرمز آن برای مراقبت از چشم در برابر اشعه های آبی کم نور از صفحه نمایش که باعث گلوکوم ، کمبود ملاتونین و خواب بی خوابی در شب – بی خوابی – بهترین حالت است. آب مروارید اغلب به آرامی توسعه می یابد ، بنابراین مراقبت های چشم خسته خود را شروع کرده و با استفاده از آن به عنوان یک چراغ شب گرگ و میش در اسرع وقت ، سلامت چشم را با استفاده از فیلتر Bluelight بهبود بخشید!

Pro Eye Pro – فیلتر روشنایی آبی شامل موارد زیر است:

۴ ۴ فیلتر شفاف آبی تهیه کنید – برای فعال کردن حالت شب و چراغ گرم جهت مراقبت از چشم در برابر اشعه طبیعی آبی روشن از یکی از ۴ فیلتر نور آبی استفاده کنید. فشار چشم ، دژنراسیون ماکولا ، گلوکوم و آب مروارید را با فیلتر شب در هنگام خواندن شب بی خوابی تسکین دهید.

schedule برنامه فیلتر خودکار – برای بهبود سلامت چشم ، زمانهایی را انتخاب کنید که حالت شب روشن یا خاموش شود. اطمینان حاصل کنید که فیلتر نور آبی همیشه بعد از گرگ و میش روشن شده است تا از آب مروارید جلوگیری کرده و با بی خوابی و بیقراری مبارزه کند.

wid ویجت اطلاع رسانی – شما می توانید با استفاده از اعلان بسیار راحت ، نور چراغ آبی را روشن یا خاموش کنید ، و با استفاده از شیر ساده ، فیلتر چراغ آبی مختلف را انتخاب کنید.

  • تغییرات نسخه ۴٫۰٫۳ Eye Pro

    • Optimize the white noise function

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...